ניתוחי עפעפיים בצפון

מחפש ניתוח הרמת עפעפיים? מידע על קליניקות בצפון.

מרבית האנשים שעוברים ניתוח הרמת עפעפיים נהנים ממחמאות הסביבה על מראה פניהם הצעיר והעירני, מבלי שהסביבה מזהה שהשינוי הגדול מקורו בניתוח פלסטי קטן. ניתוח הרמת עפעפיים הוא הניתוח השלישי בשכיחותו בארץ, ניתוח שמעניק לפנים מראה צעיר ועירני.
מחפש מידע אודות ניתוחי עפעפיים בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הרמת עפעפיים
לעפעפיים השפעה גדולה על מראה הפנים, ועם הגיל, כאשר הם מתחילים לצנוח כלפי מטה הם מעניקים לו מראה מבוגר ועייף. אין זה משנה האם אלו העפעפיים העליונים או העפעפיים התחתונים שהינם צנוחים, המראה הכללי של הפנים נפגם ומאבד מחיותו.

מטופלים רבים, נשים וגברים בני שלושים וארבעים פלוס, שמבקשים 'לפתוח' מחדש את עינהם ולזכות מחדש במראה צעיר ורענן פונים לניתוח עפעפיים שמעניק להם את מבוקשם. ניתוח הרמת עפעפיים הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים הפשוטים והקלים בתחום, כאשר תוצאותיו המצויינות מובטחות ומרבית המטופלים מדווחים על הנאה ושביעות רצון מהמראה החדש שהעניק להם הניתוח. 

ניתוח עפעפיים בצפון
עבור תושבי הצפון שמעוניינם לעבור ניתוח הרמת עפעפיים קרוב לבית נפתחו עשרות קליניקות ומרכזים רפואיים שמציעים את הניתוח. בתוך הקליניקות והמרכזים הרפואיים מבוצע הניתוח על ידי מנתחים פלסטיים מיומנים ומנוסים בעלי שם שהחליטו להרחיב את תחום פעילותם לצפון. הקרבה של הקליניקות לצפון הנגישה את הניתוח לקהל יעד גדול ויצרה תחרות מחירים גם בצפון בארץ. 

לעיתים לאחר פגישת ייעוץ והבנת ציפיותיו של המטופל משלב המנתח הפלסטי את ניתוח עפעפיים עם ניתוח פלסטי נוסף דוגמת הרמת גבות, או מתיחת צוואר לקבלת מראה אופטימאלי.