ניתוחי עפעפיים בתל אביב

סובלים מצניחת עפעפיים? שווה לכם לברר על ניתוח הרמת עפעפיים!

העפעפיים שלך נראים צנוחים? מעירים לך תכופות על המראה העייף? אולי הגיע הזמן לשקול ניתוח הרמת עפעפיים. הניתוח מיועד למי שהעפעפיים העליונות או התחתונטות שלנו צנחו עם השנים ובשל כך מעניקים לו מראה מבוגר ועייף ובפועל מקטינים ומכסים את עיניו. מדובר בתופעה מאד מוכרת ורבים סובלים ממנה ברמות שונות של חומרה. עבור מי שצניחת העפעפיים משפיעה באופן משמעותי על מראה פניו מומלץ לפנות ולברר על טיפול ניתוח עפעפיים, הניתוח שיפתור את הבעיה אחת ולתמיד.
מחפש מידע אודות ניתוחי עפעפיים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח הרמת עפעפיים
תל אביב היא עיר הבירה של כלל הטיפולים האסתטיים וטיפולי היופי. מתגוררים בה אנשים בני כל הגילאים שמעוניינים להיראות טוב ולשמור על חדוות הנעורים ועל המראה הצעיר. עפעפיים צנוחים הם אחת הסיבות הראשונות למראה עייף ומבוגר ולכן לא פעם הם הדבר הראשון שמטפלים בו מבחינה אסתטית. ניתוח הרמת עפעפיים מרים את העפעפיים ופותח את העיניים כך שהן מקבלות מראה צעיר ועירני.

ניתוח הרמת עפעפיים הוא הניתוח השלישי בשכיחותו בישראל, ולא סתם. עפעפיים צנוחים הם אחת הסיבות המובילות למראה מבוגר והניתוח לתיקון צניחת העפעפיים הוא מהפשוטים והקלים מבין כלל ניתוחים פלסטיים. שילוב זה הופך את ניתוח הרמת עפעפיים לאחד מהניתוחים האסתטיים המבוקשים ביותר בעולם המערבי בכלל ובישראל בפרט.

כאשר מעוניינים בניתוח הרמת עפעפיים יש לבחון קודם כל את הסיבה לצניחת העפעפיים וכן מי מבין העפעפיים צנח, העליון או התחתון. הסיבות לצניחת עפעפיים יכולות להיות גנטיות, עייפות מצטברת, עישון, גיל, מחלות שונות ועוד. לאחר איבחון המצב והסיבה לצניחת העפעף ניתן לקבוע תור לניתוח עפעפיים אצל המנתח הפלסטי ולהתאים את השיטה לאיבחון וכן את המשך הטיפול לאחר הניתוח (למשל, יצירת אורח חיים נינוח יותר והפחתה או הפסקת עישון).

במסגרת הניתוח מרים המנתח הפלסטי את העפעף ומסיר את עודפי השומן שהביאו לצניחת העפעף והכבידו עליו, או שגרמו להיווצרות השקיות מתחת לעיניים. לאחר מכן הוא מסיר עור עודף ומהדק את המתיחה. את הצלקת הוא מצניע בקו העפעף, או בפנים העין, כך שהיא אינה בולטת כלפי חוץ וכמעט שלא ניתן לראותה. רבים מבין אלו שעברו את הניתוח מדווחים כי לצד המחמאות הרבות שקבלו לאחר הניתוח בסביבתם כלל לא הבחינו כי השינוי בפניהם נובע מניתוח פלסטי ואיש לא זיהה את הצלקת.

העובדה שהניתוח כה דיסקרטי מייחדת אותו בקרב הניתוחים הפלסטיים המוכרים לציבור, ויכול להיות שעובדה זו היא אחת הסיבות לשכיחותו הגדולה. יתכן וסיבה זו, יחד עם היותו פשוט ובעל תוצאות מרשימות מביאים כך שמטופלים רבים שהיו חוששים ללכת לניתוח פלסטי מקיף כמתיחת פנים אינם חוששים מניתוח זה ואף רואים בו כטיפול אסתטי מקובל.

ניתוח עפעפיים בתל אביב
ניתוח עפעפיים מעניק תוצאות מהירות ומשמעותיות ביותר. עבור אוכלוסיות שמחפשות אחר פתרונות מהירים לקבלת מראה צעיר וזוהר מהווה הניתוח פתרון פשוט ואפילו קליל. באזור המרכז בו מתרכזת אוכלוסיה אמידה שלה אמות מידה מוגדרות לאסתטיקה ומראה חיצוני, הפך הניתוח לחלק בלתי נפרד מהמקובל בחברה.

בתל אביב מרוכזות קליניקות רבות המנוהלות על ידי רופאיים פלסטיים בכירים. הקליניקות מציעות לקהל הרחב ניתוח הרמת עפעפיים עליונים או תחתונים. בשל הביקוש הרב לניתוח ישנה תחרות בין הקליניקות, תחרות שמיטיבה עם הלקוח. לכן, לפני קביעת יום הניתוח בקליניקה מסויימת מומלץ לקבוע פגישות ייעוץ חינם וללא התחייבות עם שתי קליניקות או יותר, ושם להתעניין בהיבטים חשובים כמו ניסיון המנתח, שיטת הניתוח המוכרת לו, זמינות הניתוח, המחיר, אבזור חדר הניתוח וכדומה.

אלמנט נוסף שאנו ממליצים לבחון הוא הכימיה הבין אישית עם המנתח ותחושת הביטחון האישי שהוא מעניק לכם. תחושה זו גםם תלווה אתכם בכניסה לניתוח ויכולה להיות לה השפעה על ההתמודדות וההחלמה.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוחי עפעפיים בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.