ניתוחי עפעפיים לגברים

ניתוח הרמת עפעפיים

בשנים האחרונות ניתן לצפות בעלייה בביקוש לניתוחים פלסטיים בקרב גברים. בכל שנה עולה מספר הגברים, בעולם המערבי, המבקשים לעבור ניתוח פלסטי כזה או אחר. הניתוח הבולט ביותר בו נצפתה עלייה הוא ניתוח הרמת עפעפיים לגברים.
מחפש מידע אודות ניתוחי עפעפיים לגברים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

יותר גברים עוברים ניתוח עפעפיים
לפי מחקר שנערך בארצות הברית וסקר את העלייה בביקוש לניתוחים פלסטיים בקרב גברים, בשנת 2010 בוצעו למעלה ממיליון ניתוחים פלסטיים בקרב גברים. מדובר בעלייה מגמתית של שני אחוזים בשנה. לפי המחקר מרבית הגברים שפונים לניתוחים פלסטיים הם בני 40 עד 70.

ניתוח עפעפיים בישראל
גם בישראל ישנה עלייה בדרישה לניתוחים פלסטיים בקרב המגדר הגברי. נראה שעם השנים, החשיפה של הניתוחים הפלסטיים לקהל הרחב, שיח פעיל על הניתוחים והחומרים השונים של תעשיית היופי, חשיפה של ידוענים העושים שימוש בניתוחים פלסטיים או בפרוצדורות אסתטיות על מנת לשמור על מראה צעיר והפחתת החשש מהם ותחושת הטאבו הביאו גברים רבים יותר למצוא בהם פתרון נוח, אסתטי ומהיר לקבלת מראה צעיר, מושך וחלק.

אם בעבר על נשים בלבד היה מוטלת החובה הבלתי כתובה לשמור על יופי נעורים היום גם על הגברים מוטלת חובה זו. אנשים בני ארבעים ומעלה אינם מרגישים כי מראה גופם ופניהם משקפים את תחושתם הפנימית ומבקשים ליצור הלימה בין השניים. כך, לצד התחזקות הטרנד הבריא שכולל אכילה מבוקרת, צמחונות ואפילו טבעונות, פעילות ספורטיבית קבועה וכדומה התחזק גם מוסד הטיפולים האסתטיים.

לרוב גברים אשר פונים לניתוח פלסטי דוגמת ניתוח הרמת עפעפיים אינם מעוניינים להיראות בני עשרית בשנית. הם מעוניינים להיראות בוגרים, אך מושכים ולא עייפים או מבוגרים יתר על המידה.

למה ניתוח עפעפיים?
הניתוח מאפשר להם לקבל את המראה הרצוי תוך זמן קצר וללא מעבר של פרוצדורה ניתוחית קשה. בתום הניתוח העיניים נראות פתוחות יותר ומלאות חיים והמראה החדש שלהן משפיע על כל הפנים והופך אותן לצעירות יותר וחיוניות. נראה כי לא סתם ניתוח הרמת עפעפיים הוא הניתוח המבוקש ביותר בקרב גברים.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוחי עפעפיים לגברים
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.