קודם כל רואים את הפנים שלנו. הן הולכות בראש והן הבסיס לרושם הראשוני שנעשה על אחרים. מכאן שמראה פנינו הוא חלק נכבד מהבסיס לביטחון העצמי ולדימוי העצמי שלנו. לפיכך, התפתחו לא מעט טיפולים וניתוחים פלסטיים שמטרתם להקנות מראה אסתטי ויפה יותר לפנים, ובו זמנית גם לשוות להן מראה צעיר ורענן.

ההחלטה על שינוי מראה הפנים אינה החלטה קלה ועם זאת רבים בוחרים לעבור דרך שולחן הניתוחים בדרך לחיים חדשים.

כפי שכבר כתבנו קודם הפנים שלנו הן סימן ההיכר שלנו והן גם אלו שמספרות את סיפור חיינו. עבור אנשים שאינם מרוצים ממראה פניהם הן בשל קמטי הזמן והשמש שנחרשו בהן והן בשל הגניטיקה הטבעית, מספקים הניתוחים הפלסטיים לפנים את הפיתרון המושלם לשינוי והתחלה מחדש. ניתוחים אלו אשר הופכים שכיחים יותר ויותר יתקנו בעבורכם את האף, האוזניים, יעצבו מחדש את עצמות הלחיים או הסנטר ואם רק תבקשו, גם ימתחו את העור ויעלימו את הקמטים.

ניתוחי פנים הם בין הניתוחים הפלסטיים הראשונים שפותחו, תחילה על מנת לשקם נפגעי טראומה (חיילים, נפגעי כוויות וכדומה) וכיום הם מוצעים לכל דורש. כיוון שלניתוחים אלו היסטוריה ארוכה הם נחשבים לבטוחים ולמנתחים הפלסטיים ניסיון רב בשימוש בטכניקות הניתוחיות.

ניתוחי פנים מיועדים לאנשים בני כל הגילאים, מבני נוער אשר מעוניינים בניתוח אף או ניתוח הצמדת אוזניים ועד נשים וגברים בני 40 פלוס המבקשים לעבור מתיחת פנים אשר תקנה להם מראה צעיר ורענן.

ניתוח עפעפיים
ניתוח הרמת עפעפיים הוא אחד מיני ניתוחים פלסטיים פופולריים, שמטרתו להסיר מהעין את המראה העייף והמבוגר.
קרא עוד
מתיחת פנים
לביצוע ניתוח מתיחת פנים מספר טכניקות אפשריות הנקבעות בהתאם למצב עורו של המטופל, האלסטיות של העור, מבנה העצמות ובקשתו של המטופל.
קרא עוד
ניתוח אף
ניתוחים פלסטיים באף מיועדים לאנשים עם אף בעל צורה או גודל אשר אינו הולם ומיפה את מראה פניהם.
קרא עוד
ניתוח מתיחת פנים
ניתוח מתיחת פנים, כשמו כן הוא, מותח את עור הפנים, מעלים קמטים ומחזיר לפנים את המראה הצעיר והרענן...
ניתוח אף
האף יושב במרכז הפנים ומושך אליו תשומת לב רבה, הוא בולט ומשפיע על המראה האסתטי של הפנים הן מהפרונט והן מהפרופיל ולפיכך יש לו חשיבות רבה למראה הפנים בכללותם...
ניתוח עפעפיים
גברים ונשים כאחד מבקשים לעבור ניתוח עפעפיים אשר 'פותח' את העיניים ומחזיר להן את המראה הצעיר...
ניתוח הצמדת אוזניים
גם לכם קראו פעם "אוזני דמבו"? דעו שקראו כך ללא מעט אנשים, מה שהביא לפיתוח ניתוח הצמדת אוזניים - ניתוח פלסטי פשוט המניב תוצאה טובה ולצמיתות...
מתיחת צוואר
צוואר חלק ויפה הוא סימן ליופי ונשיות. עם השנים עור הצוואר הוא מהראשונים שמתקמטים ומקבלים את סימני הזמן. לפיכך נשים רבות מעוניינות לעבור ניתוח מתיחת צוואר שמחזיר לו את היופי והנעורים...