ניתוח אף בבאר שבע

חושב על ניתוח אף ומתגורר בבאר שבע?

כשהאף גדול מידי או נשרי הוא לרוב לא מחמיא לפנים. מקובל היום שהאף הקטן והסולד מעט הוא האף היפה ביותר והוא הפך לסטנדרט בכל הקשור לניתוחי אף. לא משנה איך נראים הפנים שלכם, ככל הנראה אם תחליטו ללכת לניתוח אף תבקשו אף קטן יותר, ללא גבנון ואולי סולד מעט.
מחפש מידע אודות ניתוח אף בבאר שבע?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח אף
בני כל הגילאים מעוניינים לעבור ניתוח אף שמטרתו כמובן לעצב מחדש באופן אסתטי יותר את מראה האף. מי שנולד עם אף שאינו מחמיא לו או מי שקיבל מכה באף שגרמה לו לאבד את צורתו המקורית חושב פעמים רבות על ניתוח פלסטי באף שיתן לו את המענה האסתטי אותו הוא מבקש.

ניתוח אף מבוצע במספר טכניקות כשהמפורסמת שבהן וגם זו המבוקשת ביותר היא ניתוח אף סגור, כזה שמבוצע דרך חורי הנחיריים ואינו משאיר צלקות חיצוניות. בטכניקה מורכבת זו עובד המנתח הפלסטי מבלי לפתוח את העור ואת כל הפעולות הכירורגיות, דוגמת שיוף העצם או עיצוב הסחוס הוא עושה על ידי החדרת המכשירים לחורי הנחיריים. ניתן להבין שנטכניקה הזו מורכבת ודורשת דיוק וניסיון רב ולכן ניתוח אף הוא אחד מאותם ניתוחים שיותר ממומלץ לברר על המנתח הפלסטי שהולך לבצע אותם ועל מידת כשירותו וניסיונו.

ניתוח אף שעבר בהצלחה הוא ניתוח שאינו משאיר צלקות חיצוניות, ולאחר תקופת ההחלמה והעלמותם של הכאבים ושטפי הדם ניתן לחזות באף המעוצב והאסתטי.

ניתוח אף בבאר שבע
מי שמתגורר בבאר שבע או באזור ומחפש אחר קליניקה בה יוכל לעבור ניתוח אף יכול היום לנשום לרווחה ולהסיר דאגה מליבו, היום מצויות בבאר שבע קליניקות של מנתחים פלסטים מובילים וגופים גדולים המתחים בתחום האסתטיקה והפלסטיקה ומציעים את שירותם לתושבי הדרום. 

גם עבור מי שחושב לפנות בכל זאת לקליניקות במרכז הארץ מתוך מחשבה שאולי שם נמצאים הרופאים הטובים ביותר נציע לברר על הקליניקות בבאר שבע ומשתי סיבות עיקריות, הראשונה - פעמים רבות מנתחים פלסטיים מומחים עובדים הן במרכז והן בפריפריה ולכן אין זה חד משמעי שהמנתחים הטובים ביותר הם דווקא במרכז, הסיבה השנייה היא שלנגישות לקליניקה ולרופא המנתח אין מתחרים. נסיעה חד פעמית למרכז זה טוב ויפה, אבל כאשר מדובר בניתוח פלסטי אנו מדברים על שלוש נסיעות לפחות בהן נסיעות אחרי הניתוח לביקורת. מטופלים רבים שעברו ניתוח אף ימליצו על קליניקה קרובה שכן הנסיעות החוזרות בזמן שהאף עוד מחלים, ביקורות ונסיעות חירום (טפו טפו טפו) הופכות יותר פשוטות כשהקליניקה קרובה.