ניתוח אף בדרום

ניתוח אף

אנשים שאינם מרוצים ממראה פניהם לא פעם לא מרוצים באופן ספציפי מהאף שלהם. האף הוא איבר מרכזי בפנים, הוא בעל נפח והשפעה רבה על מראה הפנים באופן כללי מהפרונט ומהפרופיל. זו ככל הנראה הסיבה לכך שניתוח פלסטי באף הוא מניתוחים השכיחים בארץ.
מחפש מידע אודות ניתוח אף בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח אף
ניתוח אף
הוא ניתוח פלסטי שמי שמבקשים לעבור אותו הם בעיקר צעירים, נשים וגברים, נערים ונערות. אפשר להגיד שזה ניתוח שמאפיין קהל צעיר, שאינו רוצה לחיות שנים רבות עם פנים שאינן נאות בעיניו ומעוניין בשינוי כמה שיותר מהר. ניתוח אף, שמשנה את מראה כל הפנים ויכול להפוך אותן לנאות ביותר נותן מענה לאוכלוסיה זו.

במסגרת ניתוח אף עורך המנתח פגישת היכרות לצורך תיאום ציפיות עם המטופל והדמיה של האף המבוקש. בפגישת ההכנה מוסבר מהלך הניתוח, ההחלמה והסיכונים שיש לקחת בחשבון. בנוסף מחליט המנתח על שיטת הניתוח, תוך שיתוף המטופל בכל הפרטים.

קיימות שתי שיטות ניתוח אף, הראשונה היא ניתוח אף סגור - שיטה במסגרתה נכנס המנתח הפלסטי דרך הנחיריים ושובר מבפנים עצמות וסחוס, ליצירת מראה חדש ויפה של האף. המנתח אינו מבצע חתך חיצוני על העור, עובדה שמשאירה את המקום בעל מראה אסתטי ונטול צלקות. בשל יתרון זו שיטת ניתוח אף סגור היא המבוקשת ביותר על ידי מטופלים ומנתחים רבים מציעים אותה, בעיקר כאשר מדובר על ניתוח אף ראשון וסטנדרטי.

השיטה השנייה מתייחסת למקרים מורכבים יותר הדורשים התערבות שונה במקצת (למשל תיקון ניתוח אף קודם). בשיטה, המכונה ניתוח אף פתוח, יוצר המנתח חתך קטן בין הנחיריים שמאפשר לו להרים את העור כלפי מעלה ולעבוד בסביבת עבודה נוחה ומרווחת יותר.  

ניתוח אף בדרום
ניתוח אף ניתן לעבור בקליניקות הממוקמות בדרום, ומנוהלות על ידי מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה. ניתן למצוא מידע על הקליניקות באמצעות טופס הפניה באתר. 

מנתחים פלסטיים מובילים הגיעו למסקנה כי קליניקה רק במרכז הארץ אינה פונה לכלל האוכלוסיה ואינה מאפשרת נגישות. לכן, בעיקר כאשר מדובר בניתוחים פלסטיים כה נפוצים ומבוקשים כניתוח אף, רבים מהם פתחו קליניקות נוספות בדרום הארץ, בערים מרכזיות, אשר מאפשרות לתושבי הדרום להינות משירות מקצועי מעולה ללא מאמץ של נסיעה עד למרכז.