ניתוח אף בחיפה

מתגורר בחיפה ומחפש קליניקה לניתוח אף באזור?

ניתוח אף הוא מהניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר ואין אוכלוסיה אחת אותה מפלחים כאוכלוסיה שצורכת את הניתוח יותר מאחרות. לפיכך, הביקוש לניתוח אף הוא כמעט זהה בכל מקום בו יש ריכוז של אוכלוסיה, וחיפה כעיר המרכזית בצפון מושכת אליה מנתחים פלסטיים רבים המציעים אותו, כמו גם מטופלים בני כל הגילאים הצורכים אותו.
מחפש מידע אודות ניתוח אף בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח אף
ניתוח אף, כאמור, הוא מהניתוחים המבוקשים מבין מגוון ניתוחים פלסטיים המיועדים לכלל האוכלוסיה, והוא ניתוח פלסטי שנכתב עליו פעמים רבות כי הוא משנה חיים ויש ביכולתו לשנות את מראה הפנים מהקצה אל הקצה. צעירים וצעירות שנולדו עם אף שצורתו אינה מחמיאה למראה פניהם, משמע, גדול מידי, גבנוני, נשרי וכדומה מבקשים לשנותו ולרוב לעדן, להקטין ולישר אותו כך שיתאים יותר לפניהם. 

על מנת לעבור ניתוח אף יש לעבור מספר בדיקות רפואיות שחלקן יכולות לקבוע האם בנוסף לפן האסתטי יש גם בעיה רפואית במבנה האף שיש להתייחס אליה במהלך הניתוח (כמו פוליפים או מחיצת אף צרה מידי). הבדיקות חשובות שכן באם נמצאה בעיה רפואית יש בה בכדי להביא להשתתפות של קופות החולים בהוצאות הניתוח וכמובן שהיא תטופל בזמן הניתוח לצד הטיפול האסתטי. לאחר הבדיקה הרפואית וההחלטה בדבר מראה האף הרצוי והשיטה בה יעשה הניתוח (ניתוח אף סגור/ ניתוח אף פתוח) כל שנותר הוא לקבוע תאריך לניתוח.

ניתוח אף בשיטת ניתוח אף סגור נחשב לניתוח בטוח וקל יחסית עבור המטופלים, ניתוח שיתרונו הבולט הוא שאינו משאיר צלקות חיצוניות. המנותחים מדווחים על תוצאות אסתטיות ויפות, ויחד עם זאת בעלות מראה טבעי. ההחלמה מהניתוח לא תמיד פשוטה, שכן כאב באזור הפנים ונפיחות שמגיעה גם לעיניים היא לא הדבר הנעים שיותר שאפשר לחוות, ולכן בתקופת ההחלמה יש צורך גם בתמיכה מהסובבים, למשל להביא מגבת קרה לעיניים. עם זאת, תקופת ההחלמה עוברת וניתן לסבול אותה במידה וזוכרים מה המטרה הסופית.

מנותחים שעברו ניתוח אף פתוח (כיוון שהיה צורך בהתערבות מורכבת יותר) ישארו עם צלקת קטנה בעור שבין הנחיריים.

ניתוח אף בחיפה
בשנים האחרונות החלו מנתחים פלסטיים רבים לפתוח קליניקות ומרכזים רפואיים באזור חיפה והצפון. מרבית המנתחים מתמחים בכמה סוגי ניתוחים פלסטיים, בהם ניתוח אף, הפופולארי כל כך.

ניתוח אף בחיפה מאפשר לפונים מאזור הצפון להינות משירותם של מנתחים פלסטיים מקצועיים ומובילים בתחום אשר פתחו קליניקות גם בחיפה, בנוסף לאלו במרכז. האפשרות לעבור את הניתוח קרוב לבית מעניקה תחושה נעימה של בית, של נוחות וכן של רגיעה שכן הנגישות של הרופא המנתח הופכת גבוהה יותר, דבר משמעותי ביותר במידה וצריך להגיע לביקורת או במקרים בהם ההחלמה אינה קלה.

בעת ההחלטה על הרופא המבצע מוטב לבחון מספר מרפאות ולהחליט על בסיס הידע והניסיון של המנתח בתחום. ניתוח אף הוא ניתוח משמעותי ויש בו בשביל לשנות את מראה הפנים כך שאף מטופל לא ירצה שדווקא אצלו תתבצע טעות, גם הקטנה ביותר. בניתוח ספציפי זה ההמלצה היא לשלם קצת יותר וללכת למומחה ולא להסתכן בתוצאה בלתי מספקת, או גרוע יותר, בצורך בניתוח אף חדש לתיקון.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוח אף בחיפה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.