ניתוח אף בירושלים

ניתוח אף

מי שמבקש לעבור ניתוח אף הם לרוב אנשים צעירים, נשים וגברים כאחד, המשתייכים לכלל הסקטורים בחברה. ניתוח אף הוא ניתוח פלסטי אשר משנה את מראה האף והופך אותו, לרוב, למעודן יותר וכזה אשר מתאים למראה הפנים ומחמיא להם. בעת הפניה למנתח פלסטי ניתן לבצע הדמיה של מראה האף הרצוי וכך להיות מוכנים, עד כמה שניתן, לתוצאות הניתוח.
מחפש מידע אודות ניתוח אף בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח אף
הסיבות לביצוע ניתוח אף פלסטי יכולות לנבוע ממקור אסתטי גרידא, כאשר מבנה האף וצורתו אינם מחמיאים למראה הפנים והפונה מרגיש כי ניתן לשפר את המראה באמצעות שינוי מראה האף. לרוב, כאשר מדובר בסיבה אסתטית ניתן לצפות כי האף המקורי אותו ירצו לשנות יהיה גבנוני, נשרי, גדול מאד, עקום וכדומה. מרבית האנשים יבקשו לקבל אף סולידי יותר, עדין וכזה שישתלב בפניהם ויעניק להם מראה נעים ונאה.

כיוון שהאף הוא חלק מרכזי בפנים אנשים שאינם אוהבים את מראהו פונים כבר בגיל צעיר לניתוח פלסטי באף, מה שהופך את ממוצע הגיל של קהל הלקוחות הפונים לניתוח אף לנמוך באופן יחסי בהשוואה לאלו הפונים לניתוחים פלסטיים אחרים.

סיבה אחרת לעבור ניתוח אף יכולה להגיע ממקור רפואי, למשל כאשר יש מחיצת אף עקומה שמפריעה בזרימת האוויר ויש לתקנה, או כאשר ישנם פוליפים באף. סיבות אלו נחשבות לרפואיות שכן יש בהן מן הסכנה והפגיעה בפונה ומדובר במצב שיש לטפלו.

המתעניינים בניתוח צריכים לדעת שיש חשיבות לסוג הפנייה לניתוח, ובמקרים בהם יש הצדקה רפואית לקיום ניתוח אף יש להם סיכוי טוב לקבל סבסוד מקופות החולים, כך שבמסגרת הניתוח יוכלו לטפל בבעיה הרפואית ובנוסף לבצע שינוי אסתטי. 

השיטות לביצוע ניתוח אף הן ניתוח אף סגור - השיטה הפופולארית ביותר במהלכה מתבצע הניתוח דרך חורי הנחיריים וללא חתך חיצוני, וניתוח אף פתוח - שיטה בה משתמשים במקרים מורכבים יותר, במסגרתה המנתח חותך בעור שבין הנחיריים ומאפשר לעצמו לעבור בסביבת עבודה מרווחת יותר.

ניתוח אף בירושלים
מי שמעוניין לעבור ניתוח אף בירושלים יוכל לעשות זאת באחת מהקליניקות או המרכזים הרפואיים הנמצאים בבירה ומציעים את הטיפול. את הפנייה ניתן לבצע דרך טופס הפרטים באתר.