ניתוח אף במרכז

ניתוח אף

אנשים רבים אינם מרוצים ממראה או מבנה האף שלהם. הדבר נובע, ככל הנראה, מהעובדה שהאף הוא איבר בעל משמעות רבה והשפעה רבה על מראה הפנים, הן המפרונט והן מהצדודית. האף נמצא במרכז הפנים וכל שינוי בו בעל השפעה גדולה שיש לשקול. לפיכך, ההחלטה על ניתוח אף היא החלטה מורכבת שיש להשקיע בה מחשבה ולהתייעץ עם מומחים בתחום על מנת לעצב עוד קודם לניתוח עצמו את האף המבוקש.
מחפש מידע אודות ניתוח אף במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח אף
היום האף האופטימאלי בעיני רבים הוא אף קטן וסולד או אף ישר ומחודד בעל נוכחות (לרוב כתלות במין המטופל). אפים פחות פופולאריים הם אף נשרי, אף גדול במיוחד, אף גבוניני או אף רחב. מי שמבקש לעבור ניתוח אף פלסטי הם בעיקר אנשים צעירים שעדיין לא התרגלו לאף שלהם ואינם מוכנים להתרגל אליו, ובמיוחד נערות ונשים צעירות בעלות פנים נאות ביותר שהאף קצת הורס להן.

ניתוח אף, כמו שניתן להבין הוא ניתוח פלסטי פופולארי שרבים מבקשים לעבור ויש מספר מנתחים פלסטיים בלתי מבוטל שמתמחים בתחום ומציעים את עבודתם לקהל הרחב. קיימות מספר שיטות לניתוח אף, כאשר המבוקשת בהן היא ניתוח אף סגור המבוצע דרך חורי הנחיריים ואינו משאיר צלקות חיצוניות על עור הפנים. שיטה נוספת היא ניתוח אף פתוח במהלכו חותך המנתח הפלסטי את החיבור בין הנחיריים ומרים אותו מעלה על מנת לעבוד כאשר שטח הראייה גדול יותר.  

ניתוח אף הוא השיטה בה משתמשים מרבית מנתחי האף הפלסטיים, בעיקר כאשר מדובר בניתוח אף ראשון. במסגרת שיטה זו הם מחדירים את כלי הניתוח דרך חורי הנחיריים ובתוך החלל הפנימי מבצעים את השינויים בסחוס ובעצם, עד קבלת מבנה האף המבוקש. מכאן, שלא נותרת כל צלקת חיצונית על העור וההחלמה מהניתוח כוללת בעיקר התמודדות עם שטפי דם ונפיחות באזור שיכולה להשפיע גם על העיניים. לאחר ששטפי הדם, האדמומיות והנפיחות נעלמת נשאר המטופל עם מראה אף חדש וללא כל זכר חיצוני לניתוח. 

שווה לדעת - ניתוח אף יכול להיות גם על בסיס רפואי בעיקרו, ולשלב פן אסתטי רק כאלמנט נוסף. במקרה כזה, לפחות חלק מניתוח יוכל להיות ממומן על ידי קופות החולים. לכן, מטופלים רבים המעוניינים לעבור ניתוח אף אסתטי בודקים האם יש לו גם הצדקה רפואית (פוליפים, תיקון מחיצת האף ועוד) על מנת למצה את אפשרות הסיבסוד של הניתוח. 

ניתוח אף במרכז
באזור המרכז קיימות קליניקות מעולות רבות בהן עובדים מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה. מחירו של ניתוח אף יכול להיות גבוה, כאשר הוא מושפע רבות משכר המנתח הפלסטי. כל שהמנתח מפורסם יותר, ותיק יותר ובעל ניסיון רב יותר בניתוח הספציפי בו אתם מעוניינים, כך שכרו גבוה יותר. באזור המרכז ובתל אביב בפרט כיוון שיש מנתחים פלסטיים רבים המתחרים על אותו קהל היעד, ולכן ישנה תחרות מחירים, והמחירים נמוכים יותר כך שהתחרות באה לטובת הצרכנים.

עם זאת זכרו שהניתוח מבוצע באזור בולט ביותר ומומלץ לא לקחת סיכונים עם מנתחים בלתי מנוסים. לפעמים עדיף לשלם קצת יותר על הניתוח הראשון מאשר להזדקק לניתוח שני, בו בכל מקרה כבר יש צורך במומחה בתחום.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוח אף במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.