ניתוח אף בצפון

ניתוח אף

אחד מהניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר הוא ניתוח אף. מדובר בניתוח פלסטי שמי מעוניינים בו הם לרוב נערים ונערות צעירים. ניתוח אף, אולי בניגוד לניתוחים פלסטיים אחרים שמטרתם החזרת המראה הצעיר לגוף, מיועד או מבוצע בעיקר אצל מטופלים צעירים יחסית שאינם רוצים להחזיר את הגלגל לאחור, אלא דווקא מסתכלים קדימה ומעוניינים בשנים רבות בהן ירגישו בנוח עם מראה הפנים שלהם.
מחפש מידע אודות ניתוח אף בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח אף
ניתוח אף, הוא ניתוח מבוקש ביותר ובעל תוצאות קריטיות. את תוצאותיו של הניתוח ניתן לראות ואין למטופלים יכולת ממשית להסתיר. לפיכך בחירת מנתח פלסטי מומחה ומיומן היא חשובה מאד. בין הקליניקות הנמצאות בצפון הארץ ניתן למצוא קליניקות המנוהלות על ידי מנתחים בכירים ובעלי שם אשר יוכלו לבצע את הניתוח בכישרון רב ולהבטיח למטופלים תוצאות מעולות.

טרם הניתוח תגיעו לפגישת ייעוץ בקליניקה במהלכה תעשה בדיקה רפואית ובדיקת התאמה לניתוח. כמו כן תוכלו לספר מה הציפיות שלכם מהניתוח ולערוך הדמיה של האף המבוקש. לאחר מכן יקבע יום הניתוח.

קיימות שתי שיטות לביצוע ניתוח אף, האחת - ניתוח אף סגור - שיטה במהלכה מבוצע הניתוח דרך חורי הנחיריים, מבלי שהמנתח מבצע חיתוך חיצוני בעור. מדובר בשיטה המצריכה יכולת טכנית מעולה, דיוק וניסיון והיא המומלצת והמבוקשת ביותר כאשר מדובר בניתוח אף ראשון. היתרון הגדול ביותר של ניתוח אף סגור הוא העובדה שהניתוח אינו משאיר צלקות חיצוניות ואין לו כל עדות לאחר שההחלמה הגיעה לסיומה.

השיטה השנייה היא ניתוח אף פתוח - שיטה זו משמשת בעיקר כאשר יש צורך לתקן ניתוח שנעשה בעבר והמנתח זקוק למרחב גדול יותר על מנת לעבוד ולבנות את האף. בשיטה זו הוא מבצע חתך בין הנחיריים ומרים את העור למעלה, כך שהעצם והסחוס חשופים והוא יכול לעבוד ביתר קלות. בשיטה זו נשארת צלקת קטנה בחלק שבין הנחיריים, אולם עבור חלק מהאנשים היא הכרחית במידה והם מעוניינים להגיע לתוצאה אופטימלית.

אספקט נוסף וחשוב בניתוח אף הוא האספקט הרפואי - ניתוחי אף רבים נעשים בשל צורך רפואי (הוצאת פוליפים, תיקון מחיצת האף ועוד), במקרים אלו ניתן להם סבסוד מטעם קופות החולים, וניתן לנצל זאת ולשלב לצד הפן הרפואי גם פן אסתטי.  

ניתוח אף בצפון
בצפון הארץ קיימות קליניקות רבות ומרכזים רפואיים שמציעים ניתוח אף עבור האוכלוסיה בצפון. הקליניקות והמרכזים נפתחו לאחר שנים בהן על מנת לעבור ניתוח פלסטי כזה או אחר היה צורך לנסוע למרכז הארץ.  

כיום כאשר ברור לכולם שבכל חלקי הארץ יש אנשים שמעוניינים בניתוחים פלסטיים וכי ניתוחים פלסטיים אינם נחלתם של מפורסמים בלבד ואינם טאבו, מנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה פותחים קליניקות בחלקים שונים בארץ ונחשפים לקהל יעד גדול יותר, המרווח מהקרבה של הקליניקה לבית.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוח אף בצפון
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.