ניתוח אף בתל אביב

ניתוח אף

כאשר מתבוננים על הפנים החלק הבולט בהן ביותר הוא מן הסתם האף. מדובר באיבר חשוב מאד וחיוני מבחינה פיזית וכן איבר בעל השפעה גדולה מבחינה אסתטית. האף שממוקם במרכז הפנים בולט ומשפיע על המראה הכולל שלהן, הן על החזות והן על הפרופיל.
מחפש מידע אודות ניתוח אף בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח אף
צעירים וצעירות שמרגישים כי האף איתו נולדו אינו מחמיא להם מבקשים בדרך כלל לשנות אותו. לרוב מדובר בטייפקאסט של אפים שאינם מחמיאים לפנים בהם אף נשרי, אף גבנוני, אף גדול מאד או אף רחב מאד. לרוב המטרה היא ליישר ולהקטין מעט את האף, ולעיתים להפוך אותו למעט סולד.

מנתח הפלסטי המציע ניתוח אף יפגש עם המטופל ויוכל בעזרת ציפיות המטופל לבנות עבורו את האף החדש שייתאים למבנה פניו, תוך התחשבות בנסיבות חיצוניות ובדרישות המציאות.

ניתוח אף נחשב לניתוח קל יחסית עבור המטופל, ניתוח שלרוב אינו משאיר אחריו צלקות. כאשר מדובר בניתוח אף סטנדרטי וראשון רופאים מומחים בתחום מבצעים את הניתוח דרך כניסה לאזור מהנחיריים, מה שאומר שאין חתכים ואין צלקות שנשארות בסיום הניתוח (ניתוח המכונה 'ניתוח אף סגור'). ההחלמה מהניתוח אינה קשה, אך כוללת תקופה בה האף החדש כואב נפוח ולעיתים יש עליו שטפי דם, כאשר רק לאחר כמה ימים ניתן לראות את התוצאות הסופיות של הניתוח. שיטה זו בשל העובדה שעצם הניתוח מבוצע בחלל קטן עם ראות וטווח תנועה מוגבל דורשת מיומנות ודיוק גדול.

במקרים בהם יש צורך בהתערבות מורכבת יותר, למשל אם יש צורך לעבור תיקון של ניתוח אף קודם או לאחר פגיעה קשה באף, משתמשים הרופאים בשיטה אחרת הכוללת חיתוך בין הנחיריים והרמה של העור כך שסביבת העבודה שלהם מרווחת יותר ומאפשרת להם לעבוד ביתר דיוק. שיטה זו אומנם משאירה צלקת קטנה על העור שבין הנחיריים אך לעיתים היא הכרחית.   

ניתוח אף בתל אביב
בתל אביב קיימות מגוון רחב של קליניקות ומרכזים רפואיים שמציעים ניתוח אף. כאשר באים לבחור את המנתח האחד שיעשה לכם את הניתוח אף, בין כל המומחים, מומלץ לעשות זאת לאחר השוואה בין הקליניקות השונות ולאחר פגישת ייעוץ עם אותו המנתח. תוכלו לבחון אלמנטים כמו מומחיות המנתח, מחיר הניתוח, צוות חדר הניתוח, זמינות הטיפול, אבזור הקליניקה, רמת השירות אחרי הניתוח ועוד.

מומלץ ללכת על מנתחים מומחים המיומנים בתחום, גם אם זה אומר לשלם קצת יותר, בעיקר בשל העובדה שהניתוח נעשה בחלק מרכזי בפנים שלא ניתן להסתיר או לטשטש במקרה של חוסר שביעות רצון. יש מי שאומרים שבניתוח אף באופן ספיציפי עדיף לשלם הרבה בפעם הראשונה מאפשר לשלם כפול על הפעם השנייה.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוח אף בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.