ניתוח אף לגבר

ניתוח אף

גברים, ממש כמו נשים, עשויים לחוש אי נוחות עם מראה גופם ומראה פניהם. האף, בפרט, הוא מקור לחוסר נוחות ולעיתים לתחושת חוסר ביטחון. התיקון יכול להיות פשוט ביותר - ניתוח אף פלסטי, שמיועד הן לנשים והן לגברים. הבעיה היא שגברים רבים, עדיין, חשים כי ניתוחים פלסטיים הם תחום נשי בעיקרו וגבר אמיתי לא יעזר באסתטיקה ופלסטיקה על מנת לשפר את מראהו.
מחפש מידע אודות ניתוח אף לגבר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

כיום, מנתחים פלסטיים ומובלי דעה רבים חשים כי בניגוד לעבר, על גבר שאינו חש בנוח עם מראה אפו ומביע אי שביעות רצון ממבנה האף, גודלו וצורתו, מצווה דווקא להתגבר על הדעות הקדומות המשייכות את תחום הניתוחים הפלסטיים לנשים בלבד, לעשות הפרדה בין מריחת קרמים והתיפייפות לבין ניתוח יחיד אשר משנה איבר אחד בגוף, ולפנות לייעוץ בתחום.

חשוב להבין כי הניתוחים הפלסטיים כלל לא החלו ממקור הנקשר ליופי וטיפוח, מקורם היה ברצון לסייע לחיילי המלחמות בארה"ב שפניהם וגופם ניזוקו, ועל מנת להחזיר אותם לשגרה ולחברה היה צורך בשיקום גם של מראה גופם ופניהם ובפועל היה צריך להחזיר להם את המראה הנורמטיבי והטבעי על אף הפגיעות שספגו.

במסגרת ניתוח אף לגבר, וכמו בכל ניתוח אף פלסטי אחר, קיימות שתי אופציות ניתוחיות.
האחת מכונה ניתוח אף פתוח - אופציה פחות נפוצה במהלכה פותח המנתח הפלסטי את מחיצת האף ומעצב את העצם לפי הדמייה. באופציה זו בזמן הסגירה נשארת צלקת קטנה בתחתית מחיצת האף.
האופציה השנייה היא ניתוח אף סגור - זו האופציה המועדפת על מרבית המטופלים שכן במסגרתה הניתוח מבוצע ללא חתכים וצלקות, אלא על ידי החדרת המכשירים דרך הנחיריים ועיצוב העצם מבפנים.

גבר שיחליט לפנות לניתוח אף, יפנה תחילה למנתח הפלסטי המועדף עליו (לאחר פגישת ייעוץ אחת או יותר במגוון קליניקות). במהלך הפגישה עם המנתח הפלסטי הנבחר הנ"ל יסביר על תהליך הניתוח, אופן ההכנה לניתוח, הסכנות וההחלמה הצפויה. בנוסף יתואמו ציפיות והמנתח יבנה הדמיה של מראה האף לאחר הניתוח.

חשוב לדעת שההדמיה, שמבוססת על מדידות של מראה הפנים של המטופל, מדמה בקירוב רב את המראה החדש, אך היא אינה יכולה לדייק ב- 100%.

ניתוח אף לגברים נחשב הליך פשוט יחסית ובטוח. בהשוואה לניתוחים פלסטיים אחרים, במדובר בניתוח שאינו כרוך בו סיכון רב וההחלמה ממנו מהירה ואינה כוללת כאבים רבים. עם זאת, במידה ובמהלך ההחלמה מופיעות תופעות לוואי כמו שטפי דם שאינם פוסקים, כאבי ראש ותופעות נוספות מטרידות יש לפנות מייד לרופא המנתח ולהיעזר בו, גם אם אתם גברים.

יש חשיבות רבה בבחירת המנתח הפלסטי לניתוח אף לגבר שכן מנתחים רבים מיומנים מאד בביצוע ההליך אצל נשים אך פחות אצל גברים. חשוב שהמנתח ידע ליצור אף חדש ויפה, אך גם גברי.