ניתוח מתיחת צוואר

מעוניין במראה צעיר? התשובה היא ניתוח מתיחת צוואר

צוואר חלק ויפה הוא סימן ליופי ונשיות. עם השנים עור הצוואר הוא מהראשונים שמתקמטים ומקבלים את סימני הזמן והוא שמעיד פעמים רבות על גילו של האדם. לפיכך נשים רבות היו רוצות שהצוואר שלהן ישמור על יופיו ועל היותו חלק ומתוח. על מנת להחזיר את היופי והנעורים לצוואר ולמראה הפנים בכלל, נשים רבות עוברות ניתוח מתיחת צוואר שמחזיר להן את המראה החלק והצעיר.
מחפש מידע אודות ניתוח מתיחת צוואר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח מתיחת צוואר
כתוצאה מחשיפת העור לשמש, לזיהום, וכן בשל הזדקנות העור הטבעית, מופיעים עם השנים קפלי עור מעל הלחיים, בקדמת המצח, ובאזור הצוואר. בפועל, הסיבה נעוצה בפגיעה ברקמת הקולגן והאלסטיות התקינה של העור במהלך החיים. ניתוח מתיחת צוואר מהדק את השרירים הצוואריים ומותח את העור המקומט והרופף באזור הצוואר, ומתחת לקו הלסת והסנטר.

נפילת עור הצוואר מתחילה לרוב בגיל 45, הן אצל נשים והן אצל גברים. במהלכה הצוואר מתמלא עודפי שומן והופך לרפוי ועם קמטים וקמטוטים בעור. כל זה מקנה לצוואר מראה של צוואר קצר וכן מעניק לפנים מראה נפול, דבר המבגר את האדם בכמה שנים טובות. ניתוח מתיחת צוואר כולל מתיחת העור הרפוי בצוואר ויצירת מראה צעיר יותר, מה שהופך את הניתוח לניתוח פלסטי קוסמטי.

כמו בעת ניתוח מתיחת פנים, גם בניתוח מתיחת צוואר מבצעים הסרת עודפי שומן לצד הסרת עור עודף, מאיזור הצוואר. הניתוח יכול להעשות במשולב עם ניתוח מתיחת פנים או כניתוח עצמאי לחלוטין. 

מתיחת הצוואר משמשת לרוב ככלי לשיפור הערך העצמי של המטופל, לכן זה אינו ניתוח בעל חשיבות רפואית, אלה נחשב לניתוח קוסמטי לחלוטין. כתוצאה מניתוח מתיחת הצוואר, המטופל מקבל מראה צעיר ורענן יותר בכמה שנים. במקרה של צוואר בעל קפלי עור או שומן, פתרון של פעילות ספורטיבית אירובית או דיאטה לרוב לא ישפרו את המצב בצורה ממוקדת, שכן הסיבות להיווצרות הבעיה הן לרוב נטייה תורשתית או השמנה כוללת. כתוצאה מזה, הטיפול היחיד האופטימאלי שמוצע הוא ניתוח מתיחת צוואר.

למי מתאים ניתוח מתיחת צוואר?
מתיחת צוואר מתאימה לגברים ונשים שאינם מרוצים ממראה עור הצוואר שלהם והיו מעוניינים לשנות אותו על ידי ניתוח פלסטי. הניתוח מומלץ בעיקר לאנשים מעל גיל 45. 

טיפולים נוספים בשילוב מתיחת צוואר
ניתן לעבור ניתוח מתיחת צוואר לבד, אך לרוב משלבים ניתוח מסוג זה ביחד עם טיפולים אסתטיים נוספים. כאשר רוצים לטפל בכל הפנים עורכים ביחד עם מתיחת צוואר גם ניתוח מתיחת פנים וכדי לטפל בכתמי עור שהתפתחו על הצוואר אפשר לשלב טיפול בפילינג או שיטות אחרות להסרת כתמי גיל מהעור כמו פוטורגוביניישן. כמו כן, אחרי ניתוח מתיחת צוואר ייתכן ויהיה צורך בטיפול נוסף ומשלים כמו המסת שומן על מנת להסיר עודפי שומן נוספים מהצוואר.

מי שבוחר לעבור ניתוח מתיחת צוואר לרוב עושה זאת לאחר קבלת ייעוץ מקצועי והתאמה של הטיפול לצרכיו. פעמים רבות הניתוח מוצע יחד עם ניתוח מתיחת פנים, על מנת להעניק מראה אופטימלי למטופל. מי שרק עור הצוואר שלו זקוק למתיחה יעבור ניתוח קל הרבה יותר וכמובן שפחות מורכב. מטופלים שעברו את הניתוח מדווחים על שביעות רצון רבה מהניתוח ומהתוצאות שמלוות אותם לאורך שנים. המתיחה הפשוטה כביכול מסירה מהם שנים רבות ומעניקה להם מראה צעיר כפי שהיה להם בעבר.

ניתוח מתיחת צוואר הופך פופולארי יותר ויותר עם השנים, ככל שהאדם מקדיש יותר ויותר תשומת לב לפרטים. אם בעבר ניתן היה לראות אנשים רבים שעברו מתיחת פנים אך לא טיפלו בצוואר ולמעשה קיבלו תוצאה שאינה שלמה, היום מי שכבר מחליט לעבור ניתוח מתיחת פנים משלב בו גם מתיחה של עור הצוואר. מרבית המנתחים הפלסטיים מציעים את השילוב בין השניים ורואים בהם ניתוחים פלסטיים משלימים למראה אחד ואחיד.