ניתוח עיצוב חזה

עיצוב חזה- הדור הבא של ניתוח הגדלת חזה

איזו אישה לא היתה מבקשת לשנות ולעצב מחדש את צורת החזה שלה. להגדיל, להרים ולעצב כך שהשדיים יראו שוב צעירים ויפים. ואכן, הניתוח החדש בתחום ניתוחי החזה והמשכם הישיר של ניתוח הגדלת חזה וניתוח הרמת חזה הוא ניתוח עיצוב חזה.
מחפש מידע אודות ניתוח עיצוב חזה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהו ניתוח עיצוב חזה?
נשים רבות חולמות על כך שהשדיים שלהן יראו צעירים, מורמים, מלאים ויפים יותר, ממש כמו שהיה בצעירותן. ניתוח הגדלת חזה בלבד או ניתוח הרמת חזה בלבד אינם מביאים לתוצאה זו. על מנת לענות על הצורך לקחו המנתחים הפלסטיים טכניקות משני הניתוחים ויצרו ניתוח חדש שיעשה את העבודה - ניתוח עיצוב חזה.

ניתוח עיצוב חזה כולל בתוכו אלמנטים רבים בהם הרמת חזה, הענקת צורה מלאה, ייצוב החזה במקומו, שדרוג מראה הפטמות ובאופן כללי החזרה של החזה למראה נערי וצעיר. נכון, ניתן ליצור את אשליה זו גם באמצעות חזיות טובות, אולם בימים בהם ניתוחים פלסטיים הפכו נגישים לכלל האוכלוסיה נשים רבות אינן רוצות להתפשר על אחיזת עיניים בלבד והולכות על הדבר האמיתי.

וכך, נשים רבות פונות היום למנתח הפלסטי ומבקשות ממנו לא ניתוח הגדלת חזה או הקטנת חזה, אלא ניתוח לעיצוב חזה. בארצות הברית, למשל, הוכפל מספר הניתוחים לעיצוב השד בתוך ארבע שנים, כאשר הדגש המושם במהלך הניתוח הוא לא על נפח החזה אלא דווקא על צורתו. טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת כיום שינוי ועיצוב של צורת החזה מבלי לגעת בנפחו. המשמעות היא שנשים שמרוצות מנפח החזה שלהן יכולות לעבור ניתוח לעיצוב חזה מבלי שיקטינו או יגדילו אותו.

מרבית הפניות שנקשרות עם ניתוח עיצוב חזה כוללות תלונות על מראה צר או עגול מידי של השד, על נפילה ו/או התרוקנות שלו לאחר הריונות או שינויים במשקל, צורת פטמות שאינה נאה דיה וכן צורת שדיים א-סימטרית.

בעיות אלו לא יכלו להיפטר בעבר ללא שינוי נפחו של השד, מה שכיום ניתן לעשות. ניתוח עיצוב חזה, בשל מגוון הטכניקות שהוא מציע, מותאם באופן אישי לכל מטופלת לצרכים ולרצונות שלה. בארצות הברית מדווחים כי אפילו נשים שפונות בתחילה לניתוח הגדלת חזה או הרמת חזה מגיעות בסופו של דבר לרזולוציה על צורתו של החזה ולעיצוב שלו, מעבר לנפח הרצוי.

כך שאם את חושבת על ניתוח חזה אולי הניתוח אותו את המחפשת הוא ניתוח עיצוב חזה, ולאו דווקא אחד מהניתוחים הקלאסיים והוותיקים יותר. מומלץ לבדוק עם המנתח הפלסטי שלך האם הוא מכיר את הפרוצדורה.