ניתוח עפעפיים בדרום

ניתוח הרמת עפעפיים

עם הגיל מתחילים הפנים להשתנות ולקבל מראה מבוגר יותר ועייף יותר. ההשתנות הזו טבעית ועם זאת היא אינה מתאימה לכולם, או שאינה הולמת את סגנון החיים והתחושה הפנימית של האדם. בתוך כך כאשר העפעפיים, העליונים או התחתונים, מתחילים לצנוח הם משווים לפנים באופן כמעט מיידי מראה מבוגר. מי שמעוניין לפתור את הבעיה יכול לעבור ניתוח הרמת עפעפיים.
מחפש מידע אודות ניתוח עפעפיים בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח עפעפיים
ניתוח הרמת עפעפיים
מטרתו לפתוח את העיניים שנסגרו עקב העפעפיים שצנחו ולהעניק להן מראה גדול, צעיר ורענן. העפעפיים צונחות ויוצרות "שקיות" מתחת לעיניים עקב הגיל, גנטיקה, עייפות מצטברת, עישון ומחלות שונות. ריבוי הגורמים הופך את ניתוח עפעפיים לניתוח הפלסטי השלישי בשכיחותו בישראל, כאשר הוא מחייב אבחון של הגורם הספציפי אצל כל מטופל טרם הניתוח.

תוצאות הניתוח, אשר נחשב קל ופשוט, מבטיחות למטופל מראה צעיר ועירני, מבלי להשאיר צלקות או הוכחות כלשהן לביצועו של ניתוח פלסטי באזור. כך, יכולים להינות המטופלים ממחמאות רבות מבלי שהסביבה מזהה שבשינוי היה מעורב ניתוח פלסטי קטן.

בני 27 ומעלה אשר מרגישים כי העפעפיים "סוגרים עליהם" ומעוניינים בניתוח יכולים לפנות לקליניקות ולמרכזים רפואיים המנוהלים על ידי רופאים פלסטיים המציעים את הניתוח.

ניתוח עפעפיים בדרום
בדרום הארץ נפתחו לאחרונה קליניקות רבות וניתן לפנות אליהם על ידי פנייה חינם וללא התחייבות לצורך ייעוץ והיכרות ראשונית.