עיצוב סנטר

עיצוב סנטר ללא ניתוח על ידי מילוי סנטר בחומרי מילוי

"הוא פשוט סקסי, איזה מראה!" או "היא נראת נחושה ויש לה מלא ביטחון עצמי..." אלו משפטים שבאופן מפתיע אולי, יכולים להיאמר על אנשים לאחר הסתכלות קצרה במראה פניהם ובסנטרם בפרט. יכול להיות שלא ידעתם, אבל לסנטר יש השפעה גדולה על מראה הפנים ועל מה שהן משדרות.
אז איך משיגים סנטר כזה? ואיך יכול להיות שלכמעט כל כוכבי הוליווד יש סנטרים מעוצבים? התשובה היא אחת - עיצוב סנטר ללא ניתוח.
מחפש מידע אודות עיצוב סנטר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מסתכלים במראה ולא מרוצים ממראה הסנטר? הוא קטן מידי? חסר אופי או נסוג? אתם לא לבד. אנשי האסתטיקה הרפואית כבר הבינו מזמן שלסנטר שלנו השפעה גדולה על מה שהפנים שלנו משדרות ועל הרושם שנשאיר אחרינו, לכן, פותחו טיפולים לא ניתוחיים לעיצוב הסנטר, כפי שרק נרצה.

עיצוב סנטרים מחודדים שמעניקים חן רב, אצילות ונחישות או סנטרים מרובעים (בעיקר לגברים שבחבורה) שיוצרים מראה מסוקס, יציב ואסרטיבי מבוצע בכל יום בעשרות מדינות בעולם המערבי. אגב, כוכבי הוליווד כבר עברו אותו.

עיצוב סנטר ללא ניתוח
ייחודו של ענף האסתטיקה הרפואית הוא הטיפולים האסתטיים שמוענקים למטופלים ללא התערבות כירורגית. המשמעות היא שלמטופל לא מוחדרים שתלים, הוא לא נמצא תחת הרדמה ובטיפולים לא כלולים חתכים וצלקות. טיפולי אסתטיקה רפואית הנקשרים לעיצוב אברי הפנים מכונים בדרך כלל בשם הכולל פיסול פנים, והם כוללים בתוכם גם עיצוב סנטר. למרות שהם אינם כירורגיים התוצאות מורגשות ומשפיעות על מראה הפנים לאורך זמן.

למי נועד עיצוב סנטר?
טיפול עיצוב סנטר מיועד למי שעצם הסנטר שלו קטנה באופן יחסי למראה פניו ואינה פרופרציונאלית. שמה הרפואי של התופעה הוא סנטר נסוג והיא גורמת למראה הפנים להיות חסר נוכחות. מי שסובל מהתופעה ומרגיש כי פניו נעלמות יכול לפנות לטיפול.
עיצוב סנטר יכול לחדד את הסנטר, להחזיר נפח באזור הסנטר אצל אנשים שסובלים משקעים באזור הסטר, לרבע סנטרים, להעלים גומה בסנטר ועוד.

איך מבוצע הטיפול?
עיצוב סנטר נעשה על ידי הזרקת חומרי מילוי אל אזור הסנטר ועיצוב המבנה שלהם על ידי הרופא הפלסטי. טרם הטיפול מחליטים יחד הרופא והמטופל על אופן עיצוב הסנטר החדש ולפי קביעה זו יוחלט כמה חומר מילוי יש להזריק ולאן בדיוק בסנטר.
ההליך עצמו קצר מאד, בממוצע לא יותר מחצי שעה, וניתן לשוב לשגרה מייד עם סיומו. לא צפויות תופעות לוואי או כאבים.

הפגישה עם הרופא המטפל טרם הזרקת חומר המילוי היא חלק בלתי נפרד מהטיפול. בפגישה מחליטים יחד על המראה הרצוי של הסנטר, הרופא בוחן היכן עליו להזריק את החומר על מנת לעצב את המראה המבוקש. בנוסף בפגישה זו מסביר הרופא על הליך הטיפול, חומרי המילוי האפשריים והיתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. כמו כן לכל חומרי מילוי תעריף שונה ובהתאם לבחירת המטופל והחומר המתאים לו ביותר יתומחר גם מחיר הטיפול.
עוד מקובל כי הרופא יקפיד על שמירת מראה טבעי של הסנטר שיתמזג עם פניו של המטופל.

תוצאות עיצוב הסנטר
תוצאות הטיפול מיידיות ומעניקות למטופל סיפוק מיידי. הפנים מייד מקבלות את המראה החדש והרצוי, את העוצמה שהסנטר מעניק להן. השינוי, שאומנם מתחיל מבחוץ מחלחל פנימה במהירות ומטופלים רבים מדווחים על עליה בביטחון העצמי והנאה פנימית ממראה פניהם.

חומרי מילוי
חומרי המילוי שמיועדים לטיפול עיצוב סנטר הם מרובים וכוללים בין היתר חומצה היאלורונית וקולגן, חומרים טבעיים שהגוף מכיר ואינו דוחה אותם. עם זאת, העובדה שהם חומרים טבעיים מביאה לכך שעם הזמן הם נספגים בגוף והאפקט שלהם נעלם. כאשר מגיעים לשלב זה יש לחזור על הטיפול על מנת לשמר את התוצאות.