יום ספא - טיפולי קוסמטיקה ורגיעה

יום טיפולים מפנק לגוף ולנפש

ספא (spa) הוא כינוי לטיפול פיזי הנעשה בתוך המים. טיפול זה אשר בעבר נדרש בשל בעיות רפואיות שונות הפך בשנים האחרונות לטיפול אשר עוברים אנשים רבים למטרות הרגעות והנאה, ללא קשר למצבם הגופני. טיפולי ספא הפכו נפוצים ומבוקשים ביותר בארץ ובעולם ובשל כך גם ההגדרה שלהם התרחבה.
מחפש מידע אודות יום ספא - טיפולי קוסמטיקה ורגיעה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

כיום אתרי ספא מציעים מלבד טיפולי מים גם מגוון רחב של עיסויים, טיפולים פיזיותרפיים, טיפולי קוסמטיקה ואנטי אייג'ינג, הדרכות תזונה, ארוחות ועוד.

בישראל הפכו אתרי הספא למקומות בילוי ונופש פופולאריים אליהם נוהרים זוגות, קבוצות חברים, מסיבות רווקות ובאופן כללי כל מי שמעוניין לעצור לרגע את הקצב המטורף של החיים ופשוט להירגע ולצבור כוחות.

אתרי הספא השונים הפכו כה נגישים בעקבות הדרישה שניתן למצוא אותם בכל עיר או אזור ובמחירים נוחים. רבים מהאתרים מציעים גם אפשרות שינה במקום, לרוב בצימרים, וחוויות נלוות בטבע. 

מה כולל יום ספא?
אתרי הספא השונים מציעים מגוון רחב של חבילות ספא הכוללות טיפולים שונים. במרבית הפעמים כוללות חבילות הספא טיפולי קוסמטיקה דוגמת פילינג גוף, פילינג ומסכות לפנים, עיסוי בשמנים ארומאטיים, מסאז'ים בשלל טכניקות (תאילנדי, שבדי, עיסוי צוואר, עיסוי באבנים חמות ועוד) וטיפולים אלטרנטיביים כגון רייקי ושיאצו. בנוסף מאפשרים אתרי הספא שימוש במתקני הספא השונים כסאונה יבשה ורטובה, ג'קוזי ובמקרים רבים גם כוללים בחבילות ארוחת בוקר והדרכות תזונה.

נראה כי אתרי הספא הופכים להיות מחוזות של בריאות והתנקות מחיי היום יום.

באתר הספא ניתן לבלות יום שלם או להגיע רק לכמה שעות לטיפולים ספציפיים. החוויה שמעניק המקום ממכרת ואנשים רבים מעידים על כך שאחרי הפעם הראשונה הם לא יכולים להפסיק. כיוון שאת חוויות טיפול ספא ניתן לעבור בארץ, בקרבת מקום המגורים היא משמשת תחליף נוח וזול יותר לנופש. אנשים אשר אינם יכולים להרשות לעצמם לקחת חופשות ארוכות או לטוס לחו"ל עדיין יכולים להקדיש יום אחד של מנוחה לגוף ולנפש.

אנשים אשר מעוניניים בחוויה באמת ייחודית יכולו לבחור לגשת לספא מתמחה, משמע ספא אשר מעוצב ומציע טיפולים בסגונן ספציפי, דוגמת ספא יפני או ספא רומי. כאן החוויה תכלול גם הנאה אסתטית מעיצוב המקום ומהתחושה כי נכנסתם לעולם אחר. 

נציין עוד כי מכוני יופי רבים וקליניקות מתחילים להרחיב את פעילותם לתחום הספא ולהציע לצד טיפולי הקוסמטיקה גם עיסויים וטיפולים אלטרנטיביים. המטרה היא לרכז את כל האפשרויות במקום אחד ולאפשר למטופל להינות מיום שלם הכולל בתוכו גם טיפולים קוסמטיים שונים וגם הנאה צרופה.

טיפולי קוסמטיקה המתבצעים בספא:
טיפול אנטי אייג'ינג
פילינג לפנים
פילינג גוף
חידוש העור

מתי מומלץ ללכת ליום ספא? יש מיליון תשובות לשאלה זו. הראשונה היא היא סתם ככה, ללא סיבה. יום ספא יכול להיות פינוק ללא סיבה מיוחדת, יום של טיפולי קוסמטיקה ורגיעה שכל אחד צריך. התשובות הבאות מתיחסות לאירועים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, מסיבת רווקות, מתנה מהעבודה, סיום תואר או מתנה על קבלה למשרה חדשה, יום האישה ועוד ועוד. טיפול ספא מתאים כמעט לכל אירוע, במיוחד כיוון שחבילות הספא מגוונות ויכולות להתאים ליחידים, זוגות וקבוצות.