עיבוי שפתיים

מעוניינת בשפתיים חושניות ומלאות? מילוי שפתיים זו התשובה!

שפתיים עבות, מלאות ובשרניות הן חלק כמעט בלתי נפרד מאידיאל היופי הנשי בעולם המערבי. שחקניות בעלות שם עולמי כאנג'לינה ג'ולי ודרו ברימור שהן בעלות שפתיים מלאות במיוחד נחשבות ליפיפיות, ותורמות להתבססות ולפופולאריות של טיפול מתחום האסתטיקה הרפואית - טיפול עיבוי שפתיים.
כיום נמצא טיפול מילוי שפתיים בשורה הראשונה של הטיפולים האסתטיים והוא מבוצע עשרות פעמים מידי יום בעיקר על נשים.

מחפש מידע אודות עיבוי שפתיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מהו טיפול עיבוי שפתיים
במהלך השנים מתפתחת נטייה טבעית של השפתיים לסגת פנימה, להפוך לדקות יותר, ובחלק מהמקרים לצנוח כלפי מטה. נטייה זו פוגמת מבחינת אסתטית במראה השפתיים ומכאן שגם במראה הפנים באופן כללי. נסיגה וצמצום של השפתיים מזוהים בעולם המערבי עם מראה פנים מבוגר ועייף.
הליך עיבוי שפתיים או מילוי שפתיים הוא הליך בו מעוצבות מחדש שפתיו של המטופל באמצעות הזרקת חומר מילוי לשפתיים (ביו אלקמיד, חומצה היאלרונית, קולגן, שומן עצמי, סיליקון ועוד) ובעקבות כך הן מקבלות בחזרה את המראה המלא, הבשרני והחושני.

הליך עיבוי שפתיים שהפך עם השנים להליך אסתטי פופולארי ביותר הוא הליך שמתאים לבני ובנות 18 ומעלה, שסיימו את תקופת הגדילה ואינם מרוצים מעובי ומראה השפתיים שלהם ומעוניינים לעבות אותם ולהעניק להן נוכחות רבה יותר.

התאמה לטיפול מילוי שפתיים
עיצוב שפתיים והפיכתן לעבות במיוחד הוא הליך שמתאים לנשים בעלות שפתיים דקות במיוחד, לנשים הסובלות משפתיים לא סימטריות מלידה וכן לנשים בעלות שפתיים בעלות מלאות ממוצעת המבקשות כיום, להפוך אותן למלאות עוד יותר. השינוי הקטן, כביכול, במראה השפתיים עושה הבדל גדול, ומעבר להפיכת השפתיים לחושניות, מילוי שפתיים גם מעצים את הבעות הפנים.

עוד חשוב לציין שטיפול עיבוי שפתיים כולל בתוכו גם עיצוב של מראה ומבנה השפתיים.

עיבוי שפתיים - בחירת רופא מטפל
דבר ראשון, כמו בכל הליך אסתטי, יש לבחור ברופא מטפל שיהיה אחראי על ההליך ויבצע את הזרקת חומר המילוי לשפתיים. בחירת רופא מטפל היא בחירה חשובה ביותר, שכן בעיבוי שפתיים כל טעות שתעשה במהלך הטיפול תהיה גלויה לעין, ולכן על הרופא או המנתח הפלסטי להיות מקצועי ומיומן. בנוסף, לאחר בחירת הרופא יש לבחור את חומר המילוי לשפתיים בו ישתמש במהלך טיפול עיבוי השפתיים ועיצובן.

את המידע על חומרי המילוי השונים יקבל המטופל במסגרת פגישת הייעוץ עם הרופא המטפל וכמו כן יקבל מידע לגבי ההשפעות והסיכונים הייחודיים לכל אחד מהחומרים. בפגישה זו ניתן לקבל מידע על אופן הליך עיבוי שפתיים, להבהיר את מטרת ההליך עבורך, ולבחון כיצד הנתונים האישיים יכולים להשפיע עליו (השיניים, מבנה הפנים, מצב העור, מחלות רקע ועוד). חשוב להבין כי טכניקות שונות של הזרקה לשפתיים ובחירת מיקום הזריקה יובילו לעיצוב השפתיים באופן שונה, ולכן יש לתת על כך את הדעת. נציין עוד כי באותה הפגישה יבוצעו גם בדיקות רגישות לחומר המילוי הנבחר בכדי למנוע מצב של דחיית החומר על ידי הגוף.

חומרי מילוי לשפתיים
את חומרי המילוי בהם משתמשים בטיפול עיבוי שפתיים ניתן לחלק לשתי קבוצות: חומרי מילוי קבועים שעשויים מחומרים סינטטיים ואינם נספגים בשפתיים (דוגמת סיליקון), וחומרי מילוי שפתיים זמניים שהינם חומרים טבעיים או ביולוגים (דוגמת קולגן) שמעבים את השפתיים לזמן מוגבל, עד ספיגתם בגוף. שימוש בחומרי מילוי שפתיים זמניים דורש חזרה על הליך הזרקת החומר פעם בכמה חודשים או שנים (בהתאם לחומר הנבחר).

עיבוי שפתיים זמני מתאים לאנשים שמעוניינים לבחון את התוצאה טרם הם מחליטים על הליך עיבוי שפתיים קבוע, וכן לאנשים החוששים מהסיכונים של פעולה בלתי הפיכה. מידע נוסף על חומרי מילוי טבעיים לשפתיים.

מטופלים שבחרו בחומר מילוי קבוע צריכים לקחת בחשבון כי הליך עיבוי שפתיים הוא כמעט ובלתי הפיך. יש לחשוב היטב על התוצאה ואולי להחליט על הזרקה של כמות קטנה בלבד של חומר המילוי על מנת לבחון את המראה ולהתרגל אליו לפני הזרקת כל הכמות.

להסתובב עם שפתיים מלאות
לאחר שכבר עברתם עיבוי שפתיים תוכלו להינות הן מהתגובות של הסובבים על מראיכם המלבב ועל השפתיים החושניות, וכן תוכלו להינות מהמגע החדש שיעניקו השפתיים שלכם לכל מי שתחפצו לתת לו נשיקה. הדבר היחיד כמעט שיש לשים אליו לב לאחר מילוי שפתיים הן תנועות שרבוב השפתיים. נשים רבות בעלות שפתיים דקות נוטות לשרבב שפתיים על מנת להבליטן, במידה וימשיכו לעשות כן גם לאחר עיבוי שפתיים יכולה התנועה להיראות מוגזמת ולהבליט את השפתיים המלאות עוד יותר. כיוון שקשה להתנער ולהפסיק תנועות שסיגלנו לעצמנו והפכו להרגל צריך יהיה לעשות זאת במודע ואולי אפילו לבקש מאנשים שיעירו את תשומת הלב בכל פעם שהתנועה נעשית.

מעבר לכך מילוי שפתיים הוא הליך מקובל שנשים רבות עוברות. המגמה היום מדברת על התאמת פרופורציות השפתיים ליתר מראה הפנים, תוך יצירת מראה טבעי ויחד עם זאת חושני ונשי. בשל כך עיבוי שפתיים מתאים לנשים בנות כל הגילאים, ולא רק לצעירות. ואם לומר את האמת, מי שלרוב זקוקות לעיבוי שפתיים הן דווקא נשים מבוגרות יותר שנפח השפתיים שלהן ירד עם השנים ועם הגיל. במקרים אלו טיפול מילוי שפתיים אינו נראה חריג, אלא, מחזיר עטרה ליושנה.

נשים שעוברות טיפול עיבוי שפתיים מדווחות על שביעות רצון גדולה מהתוצאה. מרגע היציאה מהטיפול הן חשות כי לשפתיים יש נוכחות חושנית והדבר מקרין ישירות על תחושת הנשיות שלהן. פעמים רבות שינוי קטן כביכול, דוגמת עיבוי שפתיים, יכול לשנות התנהלות שלמה, ונשים רבות מספרות שבעקבותיו ובשל תחושת הנשיות שחשו שינו את הופעתן וחשו ביטחון גדול יותר במראה שלהן.

טיפול עיבוי שפתיים מתאים לבנות כל הגילאים. נשים מבוגרות וצעירות נהנות ממנו רבות, ופונות אליו מכל גווני האוכלוסיה. יש בו, בטיפול עיבוי שפתיים, תחושת זוהר הוליוודי שמעניקה גם לנשים שאינן מהעשירון העליון תחושת יופי ונשיות, אולי יותר מכל טיפול אסתטי אחר הנמצא בשוק.