עיבוי שפתיים בחומרים טבעיים

מידע על שיטות עיבוי שפתיים בחומרי מילוי טבעיים

נשים המעוניינות בטיפול עיבוי שפתיים יכולות לעבור אותו תוך שימוש באחת מתוך שתי השיטות העיקריות המשמשות לטיפול: עיבוי שפתיים קבוע ועיבוי שפתיים זמני. בשיטה של עיבוי שפתיים קבוע נעשה שימוש בסיליקון וביו אלקמיד ואילו על מנת למלא את השפתיים באופן זמני משתמשים בחומרים טבעיים אותם מזריקים לשפתיים.
מחפש מידע אודות עיבוי שפתיים בחומרים טבעיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

עיבוי שפתיים בחומרים טבעיים
חומרי המילוי הטבעיים בהם נעשה שימוש בעת טיפול עיבוי השפתיים הם למעשה חומרים שנמצאים בגופינו באופן טבעי. בסיוע הטכנולוגיה מפיקים כיום את אותם החומרים באופן מלאכותי מחוץ לגוף ומשתמשים בהם לצורך מילוי שפתיים וטיפולי מילוי קמטים. חומרי המילוי הטבעיים שבהם נעשה שימוש במילוי שפתיים הם- חומצה היאלורנית, קולגן ושומן טבעי.

חומרים אלו מוזרקים אל השפתיים במיקומים שונים, שיחד יעניקו את המראה הרצוי לשפתיים, ועל ידי התהליכים הטבעיים שחומרים אלו מעוררים מתעבות השפתיים. כיוון שחומרי מילוי אלו, בהם עושים שימוש בעיבוי שפתיים טבעי אינם זרים לגוף, לאחר תקופת זמן של כמה חודשים עד שנה, הם נספגים בחזרה בגוף, התוצאה מתפוגגת, ויש לחזור על התהליך על מנת לשמר את התוצאות.

נדגיש כי מצד אחד, זמניות הטיפול הינה יתרון של מילוי שפתיים טבעי- כאשר התוצאה של מילוי השפתיים אינה מוצאת חן בעיני המטופל או כאשר מתחרטים על עיבוי השפתיים אפשר לחכות והאפקט נעלם, מצד שני, עבור אנשים שמעוניינים לשמר את התוצאה יש חיסרון במילוי שפתיים טבעי כיוון שעליהם לחזור ולבצע עיבוי שפתיים אחת לתקופה, זאת בניגוד לטיפול עיבוי שפתיים קבוע שכמו ששמו מעיד עליו- הוא קבוע.

עיבוי שפתיים חומצה היאלורונית
חומצה היאלורונית היא חומר שנמצאת באופן טבעי ברקמות העור. כאשר יש ירידה בכמות ייצור חומצה היאולורונית העור מאבד מנפחו ונראה יותר מקומט ולפיכך כאשר מעלים את כמות החומצה ההיאולרנית היא ממלאת חזרה את העור. תהליך הייצור של חומצה היאלורונית נעשה באופן סינטטי מה שמקטין את הסיכון לכך שהיא תעורר אלרגיות בגוף המטופלים. חומרי חומצה היאלורונית שנעשה בהם שימוש במילוי שפתיים הם רסטילן, תיאוסיאל, פרלן וג'ובידרם.

עיבוי שפתיים בקולגן
קולגן הוא חלבון טבעי הנפוץ בגוף האדם שקשור לחוזק וגמישות רקמות בגוף. מחסור בקולגן קשור להופעת קמטים וקפלים בעור. מילוי שפתיים בקולגן נעשה בדרך כלל על ידי אבולנס שהוא חומר מקולגן שמקורו בחזיר (קיבל אישור הלכתי לשימוש) והוא בעל פחות תופעות אלרגיות מאשר הקולגן שבעבר ייוצר ממקור המצוי בפרות.

מילוי שפתיים בשומן עצמי
טכניקה חדשה למילוי שפתיים עושה שימוש בשומן עצמי שנשאב מגופו של המטופל. במסגרת ההליך לאחר שנשאב השומן מגוף המטופל הוא עובר זיכוך ואז מוזרק חזרה לשפתיים.

הליך מילוי שפתיים טבעי
על מנת לעבור מילוי שפתיים טבעי יש ראשית להיפגש עם הרופא שיבצע את ההליך. בפגישה עם הרופא הוא יבדוק אתכם ואת מידת התאמתכם לעבור מילוי שפתיים. בשלב זה תדונו איתו לגבי צורת השפתיים שאליה אתם רוצים להגיע בסיום הטיפול.

טיפול עיבוי שפתיים לוקח בערך כעשרים דקות. כאשר השפתיים מורדמות, מזריק הרופא מספר זריקות עם חומר מילוי שנבחר קודם לכן. לאחר מכן, מעסה הרופא את השפתיים עד לקבלת מראה אחיד בעל עיצוב מושלם. מכיוון שלאחר הזריקה מתפתחות בצקות ונפיחויות, יש לחזור לזריקות נוספות לאחר כמה זמן בכדי לעצב את השפתיים למראה הסופי והמדויק. 

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לעיבוי שפתיים בחומרים טבעיים
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
עיבוי שפתיים