עיבוי שפתיים ביו אלקמיד

טיפול עיבוי שפתיים בביו אלקמיד (Bioalcamid)

עיבוי שפתיים הוא הליך המיועד לא רק לכוכבות קולנוע, וכיום, גם אנשים מהישוב שאינם מרוצים ממראה השפתיים שלהם יכולים, באמצעות הליך פשוט ומהיר לעבות אותם, לעצב אותם מחדש ולהעניק להן מראה מלא וחושני. אחד מחומרי המילוי הפופולאריים לטיפול מילוי שפתיים באופן קבוע הוא ביו אלקמיד (Bioalcamid).
מחפש מידע אודות עיבוי שפתיים ביו אלקמיד?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מילוי שפתיים בחומר מילוי ביו אלקמיד
ביו אלקמיד הוא אחד מהחומרים הפופולאריים ביותר לעיבוי שפתיים. חומר מילוי ביו-אלקמיד מוזרק לשפתיים ומשתמר שם בצורת שתל רך הניתן לעיצוב. הרופא הפלסטי מזריק במהלך הטיפול את החומר ומייד אחד כך מעצב בעזרתו את השפתיים, בהתאם לצורה שנקבעה קודם לכן עם המטופלת.

תהליך הזרקת החומר פשוט ביותר. הרופא מזריק ביו אלקמיד במספר מקומות בשפתיים ולאחר מכן מעסה אותן קלות למען קבלת מרקם אחיד ומלאות אחידה. עיצוב השפתיים נעשה תוך כדי העיסוי, וחשוב לציין שהמטופלת אינה חשה כל כאב, שכן על השפתיים נמרחת משחה מאלחשת או שניתנת לה הרדמה מקומית. סך הכול, אורך תהליך עיבוי שפתיים בביו אלקמיד כשעה, כאשר לאחר התאוששות קלה ביותר ניתן לחזור לשגרה.

ביו אלקמיד - הרכב החומר
חומר מילוי ביו-אלקמיד הוא חומר סינטטי, לא אלרגני שאושר על ידי ה- CE של הקהילה האירופית. החומר מקנה תוצאה קבועה של שפתיים מלאות וחושניות. את תוצאות ההזרקה ניתן לראות כבר לאחר הטיפול, מייד לאחר שהנפיחות יורדת. תופעות לוואי נוספות לטיפול, מלבד נפיחות, כוללות כאבים קלים, שטפי דם ואדמומיות וכולן צפויות להיעלם תוך זמן קצר. כמו כן, הסיבוכים הנקשרים להליך נדירים ביותר. ההוראה היחידה עליה מחויבים המטופלים לשמור היא לא להיחשף לשמש מחשש לכוויות.

בסופו של הליך מילוי שפתיים בביו אלקמיד התוצאה אינה מאכזבת וכעבור מספר ימים ייהנה המטופל, ובמקרים רבים המטופלת, מהמראה החדש של שפתיהם. מבחינת ההרגשה, חומר מילוי ביו אלקמיד נותן תחושה טבעית ביותר לשפתיים, זאת בזכות היותו מורכב מ- 97 אחוזי מים.

אלמנט נוסף שייחודי לחומר המילוי ביו אלקמיד הוא שניתן להסירו ולהוציאו מהגוף. כיוון שהחומר מתקשח בגוף והופך למעין שתל רך ניתן, בתהליך של שאיבה, להוציאו מהשפתיים במידה והמטופל מבקש זאת. לא נמליץ לעבור עיבוי שפתיים בביו אלקמיד בידיעה שביום מן הימים יהיה צורך להוציא אותו, ובמקרים בהם המטופל אינו בטוח כי הוא מעוניין בטיפול לטווח ארוך מומלץ לעבור טיפול עיבוי שפתיים בחומרים טבעיים או כמעט טבעיים (דוגמת חומצה היאלורונית) שהינם זמנים ומתמוססים בגוף.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לעיבוי שפתיים ביו אלקמיד
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
עיבוי שפתיים