עיבוי שפתיים בסיליקון

כל המידע על מילוי שפתיים באמצעות סיליקון

שפתיים עבות וחושניות מוסיפות חן לפנים ונשיות רבה. אך כיוון שלא כולם נולדו עם שפתיים שכאלו פותחו מספר פרוצדורות מלאכותיות שנועדו להעניק לשפתיים מראה מלא, חושני ובוהק. אחת השיטות לעיבוי שפתיים נעשית באמצעות הזרקת סיליקון לשפתיים, טיפול שמכונה גם עיבוי שפתיים קבוע.
מחפש מידע אודות עיבוי שפתיים בסיליקון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הזרקת סיליקון לשפתיים
מי שמעוניינת בעיבוי שפתיים עליה לגשת לפגישת ייעוץ אצל רופא פלסטי שיבדוק את מצבה הרפואי הכללי ואת מראה השפתיים, ויוכל להחליט האם היא עומדת בקריטריונים לטיפול עיבוי שפתיים ואילו חומרי מילוי מתאימים לה. כמו כן, הרופא, שיערוך את הטיפול צריך להסביר על הסכנות ותופעות הלוואי של הטיפול ויחד איתו תוכל המטופלת לדון על המראה הסופי אליו היא שואפת להגיע באמצעות מילוי שפתיים בסיליקון.

במסגרת הפגישה עם המנתח הפלסטי מומלץ להעלות כמה שיותר שאלות על הליך עיבוי שפתיים בסיליקון ולחוש בנוח כאשר מתעכבים על פרט בהליך ובתחושות אחריו.

עיבוי שפתיים בסיליקון מתבצע על ידי רופא פלסטי מוסמך שמזריק מיקרו טיפות של סיליקון נוזלי אל השפתיים. טיפות הסיליקון שקופות ומוזרקות במחט דקה מצידי השפה אל פנים השפתיים. מסביב לסיליקון שמוחדר לשפתיים נבנית רקמה שגורמת למראה מלא של השפתיים. בשל היווצרות מעטפת סביב טיפות הסיליקון, הן אינן זזות ממקומם ונשארות יציבות וקבועות לזמן רב. 

תהליך עיבוי שפתיים בסיליקון אינו מידי כמו שיטות מילוי שפתיים האחרות דוגמת מילוי שפתיים בביו אלקמיד או עיבוי שפתיים בחומצה היאלורונית, אלא הוא נמשך לאורך תקופה שבמהלכה השפתיים מתעצבות למראה הרצוי. לעיתים צריך לחזור ולהזריק שנית כמויות קטנות של סיליקון על מנת לשפר את התוצאה. כמו כן, כל כמה חודשים יש לבוא לבדיקה אצל הרופא שעוקב אחר התקדמות הליך עיבוי שפתיים והתייצבות החומר.

התוצאה של הזרקת סיליקון בשפתיים היא בלתי הפיכה. זאת בניגוד לשיטות אחרות של עיבוי שפתיים כמו קולגן או חומצה היאלורונית, שבהם מוזרק חומר מילוי שפתיים שפעיל למשך כמה חודשים.

דעות שונות לגבי עיבוי שפתיים בסיליקון
היום בישראל החוק מתיר שימוש בסיליקון למטרות קוסמטיות וביניהן עיבוי שפתיים. כמו כן, ישנם רופאים רבים שערכו מספר רב של הזרקות סיליקון לשפתיים ומעידים כי הטיפול היה מוצלח וללא תופעות לוואי. עם זאת, ישנם רופאים שמטילים ספק בבטיחותו של הסיליקון הנוזלי בטווח הארוך ובנוסף הוא לא אושר על ידי ה- FDA. לכן, טרם הטיפול חובה על הרופא לספק למטופלים מידע על הסיליקון שנעשה בו שימוש לעיבוי שפתיים וכן על התופעות הלוואי שעלולות להתפתח. 

כמו כן מומלץ להתייעץ עם רופאים נוספים, לקבל זוויות מבט אחרות ורק לאחר מכן להחליט בשיקול דעת מחושב האם לערוך מילוי שפתיים בסיליקון או לבחור באחת מהשיטות הנוספות למילוי שפתיים.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לעיבוי שפתיים בסיליקון
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
עיבוי שפתיים