עיבוי שפתיים במרכז

עיבוי שפתיים

מרגישה שהשפתיים שלך חסרות נוכחות? שהמלאות שהייתה בהן נעלמת? את לא לבד. נשים רבות חשות שעם ההתבגרות והשינויים במראה הפנים והעור גם השפתיים שלהן הופכות דקות יותר ו"נעלמות". הפתרון האולטימלטיבי היא טיפולי עיבוי שפתיים.
מחפש מידע אודות עיבוי שפתיים במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול עיבוי שפתיים
עיבוי שפתיים הוא טיפול אסתטי שעונה על צורך של נשים רבות. למראה שפתיים מלאות, בעלות נוכחות וחושניות חשיבות רבה באידיאל היופי המערבי ובתחושה האישית של אישה. מי שנולדה עם שפתיים צרות או דקות או מי שעם הגיל השפתיים שלה איבדו את הנפח שלהן, מבקשת לא פעם לעבות אותן. עיבוי שפתיים, כפי שמקובל היום, מעניק לשפתיים מראה טבעי יפה ופרופרציונאלי.

פנייה לטיפול עיבוי שפתיים מבוצעת על ידי מגוון רחב של נשים (גם גברים, אך בעיקר נשים). עיקר הפנייה נעשת על ידי מי שנולדה עם שפתיים דקות ומעוניינת למלא אותן ולהעניק להן נוכחות גדולה יותר וכן על ידי מי שהייתה בעלת שפתיים מלאות ועם השנים והגיל נפחן ירד והן מעוניינת להחזיר אותן למראה הקודם. מנתחים פלסטיים מקפידים היום על מתן טיפול עדין שיעניק לשפתיים מראה טבעי ופרופורציונאלי, כזה שהוא לא "מנותח".

במסגרת הטיפול מזריקים חומרי מילוי לשפתיים במספר נקודות המסומנות מראש ומעצבים את חומר המילוי כך שיראה טבעי ויצור מראה הומוגני בשפה ללא גבשושיות ושקעים. את חומר המילוי מזריקים מעט וקצת בכל פעם, עד שהשפתיים נראות בעלות נפח וטבעיות. חשוב לדעת שחומרי המילוי שמוזרקים לשפתיים הם ברובם טבעיים וזמניים מה שאומר שהם נספגים בגוף לאחר תקופת מה ויש לחזור על הטיפול על מנת לשמר את התוצאות.

טיפול עיבוי שפתיים נחשב לטיפול פשוט ובטוח שעוברות עשרות נשים מידי חודש. רופאים פלסטיים שמקפידים על יצירת מראה טבעי ומושך מאפשרים לאותן נשים להמשיך בשגרת חייהן בלי לקבל תגובות מהסביבה, מלבד אולי תגובות נלהבות מהמראה החיוני והצעיר. 

עיבוי שפתיים במרכז
באזור מרכז הארץ מרוכזות קליניקות רבות ומנתחים פלסטיים מובילים שמציעים טיפול עיבוי שפתיים. ניתן לפנות לכל אחד מהמנתחים הפלסטיים או לקליניקות ולקבוע פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות במהלכה יוסבר תהליך הטיפול, הרופא יביע את דעתו וישמע את הציפיית המטופלת ויחד יחליטו על הטיפול ועל הנפח שיוענק לשפתיים.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לעיבוי שפתיים במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.