עיבוי שפתיים תל אביב

בעלת שפתיים דקות? טיפול עיבוי שפתיים הוא המענה!

בתקשורת כבר פחות מדברים על זה ופחות מפורסמות מציינות את זה בקורות חיים שלהן, אבל טיפול עיבוי שפתיים הוא עדיין אחד הטיפולים האסתטיים המבוקשים ביותר. מה השתנה? אופן הטיפול השתנה. אם פעם היו ממלאים את השפתיים עד להתפקע, היום מילוי שפתיים נעשה בעדינות ותוך הקפדה על מראה טבעי ומושך. הטיפול משווק רבות לנשים מבוגרות שהשפתיים שלהן איבדו מנפחן והן היו מעוניינות להחזיר לעצמן את המראה הקודם.
מחפש מידע אודות עיבוי שפתיים תל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול עיבוי שפתיים
מרגישה שהשפתיים שלך נעלמות? שאין להן נוכחות ושאת מתאמצת להדגיש אותן בכל הזדמנות שניתן? טיפול עיבוי שפתיים יכול להתאים לך. המטרה: להדגיש את השפתיים ולתת להן מקום של כבוד בפנים, כך שכל החושניות והנשיות תצא מהן.

זה לא סוד שנשים רבות (כן, בעיקר נשים) עוברות טיפול עיבוי שפתיים. הטיפול האסתטי נועד להעניק לשפתיים, העליונה והתחתונה, מראה מלא ופעמים רבות הוא מחזיר לשפתיים נפח שהיה להן ואבד עקב הזדקנות העור והתהליכים הטבעיים שמתרחשים בו. מה זה אומר? שהנפח שת השפתיים שלנו הוא דינאמי. גם מי שנולדה עם שפתיים מלאות והציגה שפתיים של נשיקה בכל שנות העשרים והשלושים שלה יכולה לגלות שבאזור גיל 40 השפה העליונה קצת נעלמת והופכת דקה יותר. הדבר קורה בשל שינוי בייצור החומרים המזינים את העור ומעניקים לו נפח והוא טבעי.

אם כן, מי פונה לטיפול עיבוי שפתיים?
כאמור, נשים בנות 40 פלוס שמרגישות שמראה השפיים שלהן כבר אינו מלא כמו פעם ומעוניינות להחזיר להן את הנפח פונות לטיפול ומקפידות על מראה טבעי, כמו זה שהיה להן בעבר.
נשים נוספות שפונות לטיפול הן מי שנולדו עם שפתיים דקות או שהן מרגישות שהשפתיים שלהן דקות וחסרות נפח והיו מעוניינות לשנות זאת. 
 
הטיפול אגב מתבצע באמצעות הזרקה של חומרי מילוי לשפתיים במספר מקומות ועיצובו. מרבית חומרי המילוי הם טבעיים ונספגים בגוף לאחר תקופת מה ויש לשוב ולחזור על הטיפול. 

עיבוי שפתיים בתל אביב
באזור תל אביב ממוקמות קליניקות רבות ומנתחים פלסטיים מוכשרים המציעים טיפול מילוי שפתיים. בכל אחת מהקליניקות ניתן לקבוע פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות במהלכה יחווה הרופא את דעתו על המצב ויוכל להמליץ על הטיפול ועל כמות החומר שתוזרק לשפתיים. לקליניקה יש להגיע עם מראה מסויים אליו שואפים, ולהסביר את הציפיות לרופא המטפל כך שיוכל להתאים אותן למציאות.