ניתוח עיצוב הישבן בסיליקון

מעוניינת בעיצוב הישבן? מידע על הרמת ישבן בסיליקון

עיצוב הישבן בסיליקון הוא תהליך של שינוי נפח וצורת הישבן על ידי הוספת שתלי סיליקון לישבן. שיטת עיצוב ישבן זו חדשה יחסית בעולם ורק לפני כמה שנים עשתה עלייה לארץ. בעולם, ניתוח עיצוב ישבן הפך להליך פופולארי והיום יותר אנשים מעצבים את הישבן למראה עגלגל וסקסי.

מחפש מידע אודות ניתוח עיצוב הישבן בסיליקון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

לפני עיצוב הישבן בסיליקון
לפני שמשתילים את שתלי הסיליקון בישבן, על המטופל לערוך שיחה עם המנתח הפלסטי שבמהלכה יציג בפניו את צורת הישבן בו הוא חפץ. חלק זה חשוב מאד ואפילו מהותי, ולכן על הטופל להשקיע בו מחשבה. מומלץ ללכת לרופא עם תמונות של הישבן שעליו אתם חולמים, בכדי שהרופא יידע מה התוצאה הרצויה והאופטימאלית בעיניכם.

בנוסף להצגת המטרות, בפגישת ההכנה ישאל המנתח מספר שאלות רפואיות ואישיות על מנת לבדוק האם המטופל מתאים לעבור את הניתוח הן מבחינת פיסית והן מבחינה נפשית. השאלות יהיו על תרופות שנוטלים דרך קבע, על ההיסטוריה הרפואית של המטופל, וכן על המניעים לעבור את הניתוח. הרופא המנתח ייתן הסברים על מהלך הניתוח, ההרדמה ותקופת ההחלמה ובסיום הפגישה ישלח את המטופל לערוך מספר בדיקות מקדימות לקראת ניתוח עיצוב ישבן בסיליקון.

הליך ניתוח עיצוב ישבן בסיליקון 
החדרת השתלים נעשית בהרדמה מלאה או חלקית, כאשר המטופל/ת שוכב על הבטן. על מנת להחדיר את שתלי הסיליקון, פותחים פתח בעור של כמה סנטימטרים, חתך זה נעשה בתוך קפל המרכזי של הישבן באזור העליון מעל החלק שעליו יושבים. דרך הקפל מחדירים את השתלים מתחת לשרירים. לאחר שהשתלים מתמקמים היטב ובהתאם לתוצאה הרצויה, סוגרים את המקום.

שתלי הסיליקון שנעשה בהם שימוש בסוג ניתוח זה של עיצוב ישבן אינם זהים לשתלי הסיליקון המושתלים בחזה. בעוד ששתלי הסיליקון לחזה עשויים מחומר נוזלי, השתלים המשמשים בניתוח עיצוב ישבן מוצקים ולכן אן בהם סיכון לנזילות כמו בשתלי החזה.

החלמה מניתוח עיצוב ישבן
הניתוח עצמו אינו ארוך והוא לוקח שעתיים עד שלוש. לאחר הניתוח לוקח זמן עד שהמקום מחלים, לכן יש להימנע מפעילויות גופניות למשך הזמן שהרופא יקבע. במהלך תקופה זו השתלים ירגישו לא טבעיים לגוף, ההרגשה תישאר עם המטופל למשך זמן, אולם אל דאגה, לאחר כמה חודשים השתלים נטמעים ושוכחים אותם. כדי שלא יתפתחו זיהומים לרוב משלבים ביחד עם ההחלמה גם מתן אנטיביוטיקה, ולכאבים משככי כאבים. כמו כן, אחרי שנה הצלקות נרפאות לגמרי ואין סימן של הניתוח.

נציין שלא כל אחד יכול לעבור ניתוח עיצוב ישבן בסיליקון. רק אם עברתם את גיל 18, אתם בריאים נפשית, מודעים לתהליך שאתם הולכים לעבור, ומתאימים מבחינה רפואית, תוכלו לעבור את הניתוח.