עיצוב ישבן במקרוליין

הזרקת מקרוליין לישבן ממלאת חלקים שטוחים והופכת אותו לעגול ומלא

מעוניינת בישבן עגול ומלא? בקו מתאר ישר בין המותן לבין הישבן המתעגל? טיפול הזרקת מקרוליין לישבן יכול להיות התשובה עבורך. נשים בעלות ישבן קטן או כזה בעל שקעים או אזורים שטוחים מדמיינות לא פעם את הישבן העגול והמלא שהיו רוצות, ישבן שיבלוט בדיוק במקומות הנכונים ושכל ג'ינס וחצאית ישבו עליו מדהים. ישבן עגול הוא חלק ממתאר הגוף האופטימאלי של נשים רבות ועכשיו הוא במרחק השגה.
מחפש מידע אודות עיצוב ישבן במקרוליין ?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
עיצוב ישבן במקרוליין
הזרקת מקרוליין לישבן לאזורים שטוחים או לשקעים ממלאת את רקמת הישבן ויוצרת בו נפח שניתן לעיצוב על ידי המנתח הפלסטי. vטיפול שאינו ניתוחים ואינו פולשני לוקח בין 10 ל-20 דקות בהם האישה שוכבת על הבטן ולאחר סימון האזורים בהם היא מעוניינת במילוי מזריק המנתח הפלסטי את המקרוליין ויוצר עגלגלות מושלמת וטבעית, בדומה לזאת המתקבלת בניתוח ישבן ברזילאי.

אפשרות נוספת היא הזרקת המקוליין לאזור החיבור שבין המותן לישבן על מנת ליצור קו מתאר ישר ורציף בניהם, במקום הקו המתעקל שרבות מורגלות אליו.

טיפול עיצוב ישבן באמצעות הזרקת מקרוליין נחשב פשוט ביותר ואינו מצריך התאוששות וימי מחלה, רבות מהמטופלות שבות לעיסוקיהן מייד אחריו.

מהו מקרוליין?
מקרוליין הוא חומר מהונדס גנטית כך שיהיה זהה במידת האפשר לחומצה היאלורונית המצויה באופן טבעי בגוף האדם. המקרוליין נמצא מזה שנים בשימוש במדינות רבות באירופה וביפן והוא קיבל את האישור הבטיחותי האירופאי CE וא אישור משרד הבריאות בישראל.

מקרוליין הוא חומר מילוי זמני הנספג בגוף לאחר שנה עד שלוש שנים.

אחד היתרונות הגדולים של טיפול באמצעות מקרוליין הוא המגע והמראה הטבעי שהוא מעניק, כך שהמטופל ומי ששסובב אותו אינם יכולים להבחין היכן נעשה הטיפול. בנוסף, לאחר הזרקת מקרוליין ניתן לעצב את האזור המטופל בהתאם לרצונו של המטופל, כך שבניגוד לשתלים מוכנים מראש המקרוליין גמיש וניתן להתאמה בדיוק גבוה לכל פונה.
החיסרון של המקרוליין הוא עלותו הגבוהה, אולם הדיוק שהוא מעניק, התחושה הטבעית והעובדה שלא מדובר בניתוח יכולים לפצות על כך.