עיצוב לחיים בתל אביב

רוצה עצמות לחיים גבוהות? מעוניינת בעיצוב מראה הפנים?

עצמות לחיים גבוהות הן משאת נפשן של נשים רבות, הן מעניקות לפנים מראה אצילי ובעל קלאסה (ממש כפי שיש לאנג'לינה ג'ולי). כמעט ואין אישה שעצמות לחיים גבוהות אינן מחמיאות לה והיום מי שמעוניינת בעיצוב לחיים יכולה לעשות זאת בקלות באמצעות טיפול פשוט.
מחפש מידע אודות עיצוב לחיים בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול עיצוב לחיים
באמצעות חומרי מילוי והזרקתם אל מיקום עצמות הלחיים ניתן להרים את הלחיים ולהעניק לעצמות הלחיים מראה גבוה ואצילי. הזרקת חומרי מילוי היא רק אחת הדרכים לטיפול עיצוב לחיים, וניתן להגיע לתוצאה דומה גם על ידי השתלת שתל סיליקון קבוע להגבהת העצמות.

הסיבות שמביאות אנשים להתעניין בטיפול הן הדלדלות טבעית של רקמת השומן באזור הפנים בכלל והלחיים בפרט, והפחתה בייצור קולגן ואלסטין שאחראים על גמישות ומיצוק העור, מה שגורם ללחיים להיראות שקעות. בנוסף, יש מי שנולד עם מבנה פנים ובו לחיים שקועות, והוא היה מעוניין לשנות זאת ולעצב מחדש את הלחיים. מטופלים רבים המבקשים טיפול עיצוב לחיים משלבים אותו עם טיפולים נוספים למראה עור צעיר ורענן כטיפול מילוי קמטים ובוטוקס.

עבור מי שבוחר לעבור מילוי לחיים באמצעות חומרי מילוי עליו לקחת בחשבון שלאחר מספר חודשים עד שנה יהיה עליו לעבור את הטיפול שנית. חומרי המילוי מתפוגגים ברקמת העור לאחר זמן זה ולכן גם השפעתם נעלמת והתוצאה שהושגה אינה נראת עוד.

עיצוב לחיים בתל אביב
מטופלים המתגוררים באזור המרכז יכולים להינות מבחירה בין מגוון קליניקות המציעות את הטיפול וממוקמות בתל אביב באזורים נגישים ונוחים להגעה. ניתן לפנות לקליניקות ולברר איזה טיפול הן מציעות והאם הן מציעות מגוון טכניקות לעיצוב לחיים. הקליניקות בתל אביב ובכלל מקפידות על פגישות ייעוץ והכוונה בה ניתן לבחון את מצבו של המטופל, לאבחן את הצורך שלו ולבדוק האם הטיפול המבוקש מתאים לו והאם הציפיות שלו תואמות מציאות.

בעת ההגעה לקליניקה מוטב לבדוק האם מציעים למטופל הטבות בעת טיפול חוזר (לאחר שחומרי המילוי מתפוגגים) והאם התחושה האישית נעימה ומשרה ביטחון.