עיצוב עצמות לחיים

עיצוב לחיים ללא ניתוח

התבגרות הפנים כוללת בין היתר התדלדלות של שכבות השומן, היווצרות שקעים והבלטה של עצמות הלסת. יש מי שזה מחמיא לו ויש מי שאיבוד הנפח מעניק לו מראה מבוגר. אזור עצמות הלחיים הוא מהאזורים הראשונים בהם זה קורה והשינוי הבולט לעין מביא נשים רבות לעצב את מראה הלחיים מחדש.
עיצוב לחיים הוא טיפול פשוט, קל ונטול כאבים ותופעות לוואי - הוא מבוצע על ידי הזרקת חומר מילוי לאזור הלחיים ועיצובו.
מחפש מידע אודות עיצוב עצמות לחיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
למה לעצב עצמות לחיים?
לחיים גבוהות פשוט נראות טוב! הן מעניקות לפנים מראה אצילי ויוצרות רושם בלתי נשכח. אז אם ניתן לעצב את הלחיים או להחזיר להן את הנפח מדוע לא לעשות זאת? מי לא רוצה להתגאות בעצמות לחיים כשל אנג'לינה ג'ולי?

עצמות לחיים גבוהות הן סקסיות ומחטבות את הפנים. אך רק חלק קטן מהאנשים נולדים עם מבנה אנטומי של עצמות לחיים גבוהות, וכל היתר יכולים היום לעצב אחד כזה בקלות. אנשים מבוגרים שכבר מרגישים בהבדל במראה פניהם יכולים להעיד כי הדלדלות השומן ומראה העור השדוף יוצרים פנים מאורכות, עייפות וחסרות חיוניות. כל זה ניתן לעיצוב מחדש.

למי מיועד עיצוב לחיים?
בבסיסו, טיפול עיצוב עצמות לחיים מיועד למי שיש לו מבנה עצמות בסיס צר וארוך של הפנים, כאשר עם השנים נעלמה מסת השומן והפנים איבדו מהחיוניות שלהן. כמו כן הטיפול מיועד למי שעברה הליך הרזיה ואיבדה שומן רב גם פניה.
מובן שגם מי שפשוט חושקת במראה האצילי מוזמנת להגיע לקליניקות ולבחון עם הרופא את אופטימאליות הטיפול עבורה.

איך מבוצע הטיפול?
תחום האסתטיקה הרפואית מעניק בשנים האחרונות פתרונות ייחודיים לקבלת מראה אסתטי וצעיר מבלי לערב את סכין המנתחים. הטיפולים בתחום זה נעשים ללא הרדמה, ללא חתכים וללא צלקות.

במהלך הטיפול מוזרק חומר מילוי, שנבחר קודם לכן על ידי המטופל בעצת הרופא, לאזור עצמות הלחיים ומעוצב שם על ידי הרופא לקבלת המראה המבוקש. חומר המילוי מוזרק באופן ממוקד ומדוייק לאזורים שונים ושם הוא תופס נפח וממלא את האזור. קיימים מספר חומרי מילוי המשמשים בטיפול ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. בין החומרים המומלצים, ואלו הפופולאריים ביותר בטיפול ניתן למנות שימוש בחומצה היאלורונית, רדיאס, טאוסיאל ושימוש בשיטת קנולה.

הרדיאס מומלץ שכן הרכבו הייחודי מעודד את הגוף ליצירת קולגן טבעי שממלא את נפח העור ומעניק חיוניות, כך שעם השנים ועם החזרה על הטיפולים צריך בכל פעם להזריק קצת פחות חומר מילוי חיצוני שכן הגוף ממלא חלק מהשקעים בעצמו.

יתרונו של הטאוסיאל הוא שהחומר מבוסס על חומצה היאלרונית טהורה, מה שאומר שהוא חומר טבעי המותאם לגוף ואינו נדחה על ידו, ובנוסף, ספיגתו בגוף איטית, יתרון לכל מי שמעוניין לשמר את תוצאות הטיפול לאורך זמן.

החומצה היאלורונית היא הבסיס לחומרי מילוי רבים ובשל כך תכונותיה מתוארות פעמים רבות כטובות ביותר בעת הזרקה לעור הפנים. סמיכות גבוהה של חומצה היאלורונית תעניק לפנים נפח וחיוניות ותאפשר הרמה של אזור עצמות הלחיים ועיצובן.

שימו לב שבניגוד לטיפולי מילוי קמטים בהם כל שמעוניינים הוא במילוי נפח שטחי, בטיפול עיצוב לחיים מעוניינים המטופלים למלא וליצור קו מתאר חדש של עצמות הלחיים. המשמעות היא שהרופא המזריק לחייב להיות מדוייק מאד ומיומן בשיטה, שכן חומרי המילוי סמיכים יותר והעבודה איתם צריכה להיות מדוייקת.

תופעות לוואי
תופעות לוואי הן חלק בלתי נפרד מכל טיפול אסתטי ורפואי, בין אם הוא כירורגי ובין אם לאו. בטיפול עיצוב לחיים תופעות הלוואי יכולות להיות נפיחות קלה של האזור בו בוצעו ההזרקות, אדמדמות ואולי כאבים, כולן תופעות מוכרות ונורמאליות שנעלמות במהירות.
סיבוכים וסיכונים נדירים ביותר והטיפול נחשב לבטוח.