עיצוב פנים ללא ניתוח

טיפולי מיני ליפט לפנים - מילוי קמטים, בוטוקס, העלמת קמטים

הפתרון החדש לפנים צעירות ורעננות מבית האסתטיקה הרפואית כבר כאן: מיני ליפט לפנים. מדובר בעיצוב מחודש של מראה הפנים שמקנה להן מראה צעיר וחלק, ללא ניתוח ועם תוצאות מיידיות! במהלך הטיפול נעשה שימוש בחומרי מילוי קמטים, באמצעותם מעצבים את מראה הפנים, מעלימים את הקמטים ומחזירים לעור את מראהו החלק והרענן.

מחפש מידע אודות עיצוב פנים ללא ניתוח?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

טיפול מיני ליפט
ככל שעוברות השנים מקבל עור הפנים מראה חדש, ולאו דווקא מלבב. רבים נוטים לסבול ממראה עור פנים רפוי, מאיברים ש"צנחו" מטה וכן מקמטים וקמטוטים. לא פעם מנסים אותם אנשים למצוא דרך להחזיר לעצמם את הפנים הצעירות והחלקות שאבדו, ולהיפטר מהקמטים השונים, העור הרפוי, השקעים שנוצרו ומהמראה המבוגר והעייף בכללותו. 

עד כה, הפתרון האסתטי השכיח ביותר להעלמת קמטים היה ניתוח מתיחת פנים הקלאסי, או אחד מניתוחי הפנים הנוספים המיועדים לעיצוב מחדש של איבר ספציפי, דוגמת ניתוח הרמת גבות, ניתוח עיצוב לחיים או ניתוח עיצוב סנטר. ניתוחים אלו, מן הסתם, לא התאימו לכלל הפונים ורבים חששו לעבור אותם בשל מגוון סיבות בניהן הפחד הפשוט מניתוח פולשני. כיום, גם עבור אנשים שאינם מעוניינים בניתוחים פלסטיים נמצא פיתרון- טיפולי מיני ליפט שמעצבים את הפנים ומקנים להן מראה צעיר וחלק, וזאת ללא ניתוח.  

טיפולי המיני ליפט מגמישים את עור הפנים, מחזירים לו את האלסטיות שאבדה, מחדדים תווי פנים מחמיאים, מתקנים פגמים בעור ובאופן כללי משפרים את האסתטיקה של עור הפנים תוך הקניית מראה צעיר מתוח ומוצק יותר.

כיצד מתבצע טיפול מיני ליפט?
טיפולי מיני ליפט עושים שימוש בחומרי מילוי קמטים זמניים וטבעיים המצויים באופן טבעי בגוף האדם ומתמוססים בו, או בחומרי מילוי קמטים סינטטיים וקבועים המתמוססים בגוף גם הם. לכל חומר מילוי תכונות ייחודיות, והרופא המטפל מתאים את השימוש בחומר מילוי קמטים לאזור הספציפי ולמטרת הטיפול. חומרי המילוי השונים בטוחים לשימוש וניתן למנות בניהם חומרים על בסיס חומצה הילארונית וחומרי מילוי על בסיס מלח של קלציום או קולגן. במסגרת הטיפול חומר המילוי הנבחר מוזרק לחלק בפנים שיעוצב בטיפול, ובאמצעותו ממלאים את הקמטים ומעצבים מחדש את מראה הפנים.

שיטות טיפול מיני ליפט:
עיצוב עצמות לחיים - עיצוב עצמות לחיים גבוהות באמצעות חומר מילוי מיועד בעיקר לנשים המבקשות להקנות לעצמן מראה סקסי, נשי ואפילו הוליוודי. חומר המילוי מוזרק ללחיים במקום בו אמורות להיות העצמות ובכך מקנה מראה של עצמות לחיים גבוהות.

הרמת לחיים - הרמת לחיים היא למעשה תהליך של מילוי שקעים באזור הלחיים (משני צידי האף). השקעים נוצרים כתוצאה מהזדקנות העור ואיבוד רקמות תומכות באזור זה, מה שהופך את העור לרפוי ומקנה את המראה השקוע. לאחר תהליך של מילוי אזור זה מתקבלות פנים צעירות ונינוחות שהמראה העייף והמבוגר נעדר מהן.

עיצוב הסנטר - טיפול עיצוב הסנטר הוא טיפול שלמעשה מעדן סנטר מחודד, מעלים שקעים הקיימים בצידי הסנטר ומטפל בקמטים המתחילים להופיע לצידי הסנטר בגיל מבוגר. הטיפול בכל שלוש הבעיות הללו נעשה באמצעות הזרקת חומר מילוי ועיצוב מחודש של האזור. הטיפול מיועד לשני המינים, מבוגרים וצעירים כאחד.   

עיצוב אף - טיפול זה נשמע פחות אינטואיטיבי אך גם בפגמים מסוימים באף ניתן לטפל באמצעות הזרקת חומר מילוי. הטיפול מתבצע בעיקר כאשר במבנה האף ישנם שקעים אותם ממלאים ובכך משפרים את מראהו.

שלל טיפולי המיני ליפט מתקיימים במרפאות מומחים ואינם מצריכים אשפוז או תקופת החלמה ממושכת, נהפוך הוא, החזרה לשגרה לאחר הטיפול היא מיידית וכך גם התוצאות. חשוב לדעת כי במידה ואתם מעוניינים בעיקר בטיפול העלמת קמטים או מילוי קמטים ישנם טיפולים שמיועדים ספציפית לצורך זה.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לעיצוב פנים ללא ניתוח
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.