פילינג לייזר

מידע על פילינג לייזר

פילינג לייזר הוא טיפול בעור הנעשה באופן ממוקד על ידי קרן הלייזר הפוגעת באזורים נבחרים בהם יש צורך בחידוש העור. מדובר בדור הבא של טיפולי פילינג, והוא נחשב לטיפול מתקדם יותר מטיפול פילינג כימי שהיה נהוג עד כה. 

הטיפול מביא להסרה של שכבות עור פגומות, שמאוחר יותר מתחדשות באופן חלק, הומוגני ובריא יותר. 

מטרת הטיפול היא הצערת עור הפנים וקבלת עור פנים חדש, מתוח, נקי מכתמים ופגעים ולעיתים אפילו מקמטוטים. בשל היכולות הגבוהות לשיפור מראה הפנים של פילינג לייזר יש מי שרואים בו תחליף לניתוח מתיחת פנים או לטיפולי העלמת קמטים. 

טיפול פילינג לייזר מתקיים בחדר ניתוח ומבוצע על ידי רופא בעל הכשרה וניסיון בתחום.
מחפש מידע אודות פילינג לייזר?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מתי משתמשים בפילינג לייזר? 
פילינג לייזר משמש אנשים בני כל הגילאים הסובלים מצלקות אקנה, קמטוטים, נגעים על העור או מפיגמנטציה על פני עור הפנים והצוואר. פעמים רבות כאשר המטופל מעוניין בטיפול פילינג עמוק, ההמלצה היא לעבור טיפול פילינג לייזר במקום טיפול פילינג כימי עמוק (שהיה נהוג עד כה). הרופאים מעדיפים שיטה זו שכן היא יותר מדוייקת ונחשבת לבטוחה הרבה יותר. קרן הלייזר מתוכננת להגיע לעומק שכבת העור וניתן לשלוט בפגיעה שלה באופן מדוייק (מה שלא ניתן לעשות בפילינג הכימי). כמו כן, בניגוד לפילינג כימי, פילינג לייזר נחשב לטיפול המועיל גם לבעלי עור כהה.

סוגי פילינג לייזר
פילינג לייזר עדין - טיפול עדין בעור הפנים המשפיע על שכבת הפנים העליונה.
פילינג לייזר עמוק - טיפול שמטרתו קילוף שכבת עור עמוקה על מנת שניתן יהיה להעלים נגעים קשים יותר כגון קמטוטים, צלקות אקנה וכתמי עור. פילינג עמוק הוא טיפול קשה יותר הכרוך בכאבים גדולים יותר ובזמן החלמה ממושך, עד שהעור החדש צומח.

טיפול פילינג לייזר נעשה עם הרדמה מקומית ואורך כ- 20 דקות בממוצע. לפני תחילת הטיפול יש לכסות על העיניים ולהגן עליהן מפני הקרינה. כמו כן, יש ליטול אנטיביוטיקה למשך 5 ימים לאחר הטיפול על מנת להגן על העור מפני זיהום.

תוצאות טיפול פילינג לייזר
תוצאות הטיפול הסופיות הן עור חדש, חלק ונקי ממש כמו עור של תינוק. התוצאות מופיעות בין מספר ימים למספר שבועות לאחר הטיפול, בהתאם לעומק הטיפול. בימים הראשונים יש להתכונן לעור אדמומי ולכאבים וכן מומלץ לקחת מספר ימי מחלה, עד שנעים יותר לצאת החוצה ולחזור לשגרה.

תשומת לב לאחר טיפול פילינג לייזר
ישנם מספר דברים שיש לתת עליהם את הדעת לאחר טיפול פילינג לייזר. הראשון שבהם הוא חשיפה לשמש. יש להימנע כמה שיותר מחשיפה לשמש שיכולה להיות מסוכנת ביותר במצב זה כאשר העור אינו יכול להגן על עצמו.

השני הוא שימוש נכון ומבוקר בתכשירי קוסמטיקה ובהם מייק אפ. יש לשמור על העור מפני זיהום וחסימה של נקבוביות ולהימנע מכיסוי מלא שלו במייק אפ שיכול לגרום לו להחלמה גרועה.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לפילינג לייזר
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.