פיסול פנים

לקבלת מראה צעיר וחלק ללא ניתוחים

מי מעוניין במראה צעיר יותר? כמעט כולם היו עונים בחיוב לשאלה זו. טכנולוגיה חדשה מאפשרת היום לעבור הצערת ופיסול פנים בלי ניתוח, חתכים או כאבים. פיסול פנים אינו מצריך החלמה ומוגדר כחלק מתחום אסתטיקה רפואית ולא אחד מאותם ניתוחים פלסטיים למתיחת פנים. במסגרת הטיפול עובר המטופל מיפוי של פניו ובדיקה היכן התלדלו מצבורי השומן והיכן נוצרו קמטים. לאחר המיפוי מתחיל הרופא המטפל להזריק חומרי מילוי טבעיים לנקודות בעור שסומנו מראש כרלוונטיות ובפועל ממלא את בפנים ומעניק להן נפח ומראה עור אחיד.
מחפש מידע אודות פיסול פנים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
פנים צעירות ללא ניתוח
הטכנולוגיה החדשה והחמה בשוק האסתטיקה היא "פיסול פנים" - טכנולוגיה שמאפשרת להחזיר לפנים את המראה הטבעי והצעיר שלהם על ידי שחזור של הנפחים שהיו בפנים ונעלמו או התדלדלו לאורך השנים. אזורים כמו עצמות הלחיים, נפח השפתיים, השקעים בעיניים ועוד, שעוברים שינוי עם התבגרות האדם והעור עוברים במהלך הטיפול שחזור ומתמלאים מחדש עד לקבלת מראה צעיר וטבעי.

טיפול פיסול פנים
טכניקה ייחודית זו אינה כוללת הרדמה, חתכים, כאבים או זמן החלמה - המטופל יוצא מחדר הטיפולים זוהר וצעיר בכמה שנים ויכול לשוב ישירות לשגרת חייו.
פיסול הפנים עושה שימוש בחומרים נספגים ולרוב טבעיים שאינם יוצרים תגובות אלרגיות ונפיחות בעור בפנים. מדובר בחומרי מילוי בטוחים ביותר שהתפתחות של הופעת אלרגיות לאחר שימוש בהם היא נדירה ביותר. חשוב להדגיש כי חומרי המילוי כבר כוללים בתוכם חומרי אלחוש ונוגדי חימצון שמאפשרים למטופל להנות מטיפול נטול כאבים ונטול תופעות לוואי ניתוחיות. 
בשל כך המטופל יכול לצאת מהטיפול, כאשר פניו צעירות וזוהרות, ולשוב ישירות לשגרת חייו מבלי לחשוש מנפיחות, אדמומיות, כאב או כל סימן אחר על פניו.

פיסול פנים עוברים היום נשים וגברים כאחד, ביחס של כמעט 50%. נראה שהטיפול הפשוט, המהיר ונטול העקבות מתאים גם לגברים המעוניינים להיראות צעירים יותר (ואינם מעוניינים שכולם ידעו על כך).

אורך החיים של פיסול פנים
חומרי המילוי בהם נעשה שימוש במסגרת פיסול פנים הם חומרים טבעיים הנספגים עם הזמן בגוף, משמע, הביטוי החיצוני שלהם נעלם עם הזמן. כאשר החומר כולו נספג בעור הפנים, כעבור חצי שנה עד שנה, השינוי החיצוני נעלם ועל מנת לשחזר אותו יש לחזור על הטיפול שנית.

החיסרון כביכול של היספגות החומר ומעבר מחודש של טיפול פיסול פנים הינו הכרחי עם מעוניינים לעשות שימוש בחומרים טבעיים שהגוף לא ידחה ולא יפתח אליהם תגובה אלרגית. העובדה שהחומרים בסופו של דבר טבעיים ונספגים בגוף הופכת אותם לבטוחים הרבה יותר לשימוש.

מי שמעוניין בשינוי מועט או ממוקד יותר כמו העלמת קמטים או מילוי קמטים יוכל לעשות כן בקלות, על ידי פנייה לטיפול ממוקד. פיסול פנים מוגדר מראש כטיפול בו התייחסות כוללת יותר למראה הפנים ולא רק לאזורים ספציפיים או לקמטים. הוא טיפול שלוקח בחשבון את הזרקת חומרי המילוי למספר אזורים בפנים לקבלת מראה אופטיטמלי והומוגני. בשל כך הוא מיועד למי שחש כי זקוק להתייחסות כוללנית זו לפניו וכי טיפול ממוקד אינו יעיל עבורו או שאינו מספק את צרכיו האסתטיים. 
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לפיסול פנים
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
העלמת קמטים
מילוי קמטים
מילוי קמטים