טיפולי קוסמטיקה הם חלק בלתי נפרד מחיינו גם אם אנו לא מודעים לכך. מספיק שנקפיד על ניקוי עור הפנים, גילוח שיערות, עיצוב הגבות שלנו וכבר בלי להתכוון, ולעיתים אפילו מבלי ללכת לקוסמטיקאית, אנו עסוקים בשיפור המראה החיצוני שלנו ובשמירה על אסתטיקה חיצונית.

 טיפולי קוסמטיקה לעיניים

טיפולי קוסמטיקה
כיום ישנו מגוון גדול ביותר של טיפולים קוסמטיים אשר אנשים רבים צורכים ועוברים באופן יום יומי. בין טיפולי הקוסמטיקה הפופלאריים ביותר ניתן למצוא טיפולי הסרת שיער (הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער בקרן אור (אינפרא אדום) והסרת שיער באמצעות אפילציה); בניית ציפורניים אשר עוברות נשים רבות ולא רק לפני אירועים מיוחדים; מניקור; פדיקור; החלקה יפנית; עיצוב גבות אצל קוסמטיקאית; וכמובן פילינג של עור הפנים. טיפולי קוסמטיקה אשר נפוצים פחות אולם תופסים תאוצה הינם איפור קבוע, אנטי אייג'ינג, שיזוף מלאכותי, הארכת ריסים ועוד.

מדוע אנו משקיעים כל כך הרבה זמן וכסף בטיפולים קוסמטיים?
כבר משחר הימים אנשים ובעיקר נשים משקיעים זמן וכסף בכדי להיות יפים, להריח טוב ולעמוד בסטנדרט היופי שקובעת החברה. אם בצרפת במאה ה-17 מקובל היה להריח מבשמים מבלי להתקלח, זה מה שעשו כל נשות האצולה, ואם כיום אידיאל היופי כולל הסרת שיער, מקלחת בכל יום, איפור בהתאם לאירוע ושמירה על עור פנים חלק באמצעות שימוש בתכשירים אשר מצעירים אותו - זה מה שיעשו רבבות בני ישראל והעולם.

מהם טיפולי הקוסמטיקה הנפוצים כיום?
אילו טיפולים קוסמטיים הפכו לטיפולי 'חובה' ועליהם כל אחד חייב לקרוא?

הראשונים ברשימה יהיו ללא כל ספק טיפולי הסרת שיער לצמיתות בשלל שיטות, בהן הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באינפרא אדום והסרת שיער באפילציה. לאחר מכן טיפולי שיניים למינהם כאשר הבולט שבהם הוא טיפול הלבנת שיניים. מה עוד? חשוב לדעת על פילינג, עיצוב גבות, טיפולי אנטי אייג'ינג מניקור ופדיקור וכן על שיזוף מלאכותי, שכן שיזוף טבעי הנגרם משהיה ממושכת בשמש עלול לגרום לסרטן. על כל הטיפולי הקוסמטיקה שהוזכרו כאן ועל טיפולים נוספים תוכלו לקרוא באתר וכן להינות מעמודי השוואת מחירים ופנייה חינם לקוסמטיקאיות וקליניקות.

טיפולי קוסמטיקה בייתיים
קיים מספר לא קטן של טיפולי קוסמטיקה אשר ניתן לבצע לבד בבית. הטיפולים נוגעים למגוון רחב של אזורים בגוף ולרוב כל שהם מצריכים זו הקפדה, התמדה וקניית תכשירים מתאימים מאיכות טובה. בפועל אנו מדברים על טיפולי קוסמטיקה כגון חפיפת השיער, שימת מסכה אחת לכמה זמן, ניקוי עור הפנים בסבון ומי פנים באופן יומיומי, שימוש בסבון פילינג, קרמים שונים המותאים לאזורי הגוף, שמירה על ציפורניים נקיות וגזורות (או משוייפות) ועוד. נציין שנית, שכפי שכבר כתבנו בפתיחה, רבים מטיפולים קוסמטיים אלו הינם חלק משגרת היום של רבים מאיתנו ואינם דורשים השקעה של אנרגיה נוספת.

טיפולי קוסמטיקה מורכבים ועמוקים יותר דורשים התערבות של קוסמטיקאית מקצועית אשר מורשת להשתמש בחומרים חזקים יותר אשר פעולתם עמוקה יותר.

אנטי אייג'ינג
אנטי אייג'ינג הוא מושג שמשמעותו עיכוב תהליכי הזדקנות. המושג מתקשר למציאת פתרונות להאטת תהליכי הזדקנות, מניעת הזדקנות העור, הגנה עליו ועוד.
קרא עוד
פילינג
פילינג הוא טיפול קוסמטי המסייע בהצערת עור הפנים והגוף.
קרא עוד
טיפוח העור
העור הוא מעטפת הגוף ובשל כך הוא חשוף לגורמים חיצוניים מזיקים ועל כן יש להגן עליו ולטפח אותו.
קרא עוד
פילינג
טיפול פילינג הוא טיפול קוסמטי המסייע בהצערת עור הפנים והגוף. טיפול פילינג לפנים הוא אחד מטיפולי הקוסמטיקה השכיחים והפופולריים ביותר להצערת העור...
פדיקור
מכאן שבתהליך הפדיקור זוכה כף הרגל כולה לטיפול ולטיפוח. פדיקור יכול להתבצע באופן עצמאי בבית או בקליניקה על ידי בעלת מקצוע...
החלקה יפנית
החלקת שיער יפנית באה לתת מענה לכל עשרות אלפי הנשים אשר חפצות בשיער חלק וקצו בכל השיטות אשר היו קיימות בשוק עד היום...
מניקור
מניקור זהו טיפול מפנק ומרגיע לכפות הידיים. מניקור עוזר לשמור על בריאות הציפורן והעור הסובב אותה וכן בזכות מניקור יהיו כפות ידיך בכלל וציפורניך בפרט יפות, אסתטיות ועדינות למראה ולמגע.
אנטי אייג'ינג
אנטי אייג'ינג הוא מושג שמשמעותו עיכוב תהליכי הזדקנות. משמעות טיפול אנטי אייג'ינג היא מציאת פתרונות להאטת תהליכי הזדקנות העור, למניעת הזדקנות העור, להגנה עליו ולתיקון נזקים...