ניתוח עיצוב קוביות בבטן

עיצוב ריבועים בבטן

גברים רבים מוטרדים מהעובדה שלא משנה עד כמה הם מנסים לשמור על כושר ולהציג מראה שרירי וחטוב, על הבטן שלהם עדיין רואים את עודפי השומן. היום, השגת קוביות בבטן שנראת כחלום רחוק הופכת למציאותית. ניתוח פלסטי הנעשה באמצעות המסת שומן בטכנולוגיה חדשנית מאפשר להציג ריבועים בבטן ללא מאמץ.
מחפש מידע אודות ניתוח עיצוב קוביות בבטן?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח עיצוב קוביות בבטן
לפני שנים אידיאל היופי המערבי כלל גוף שדוף ודק, נטול שרירים. היום, כאשר חושבים על המודלים ליופי המחשבה נעה לכיוון המראה האתלטי, הבריא והשרירי שכולל בין היתר גם קוביות בבטן.

אורח החיים של היום מקדש את הבריאות ואנשים רבים מתגאים בפעילות הגופנית שהם מבצעים במטרה להיות בעלי גוף חטוב, שרירי וגמיש. עבור בחורים אחד מסמלי הסטטוס הבולטים ביותר לעיסוק בספורט ובריאות הוא הריבועים בבטן.

אולם, יש קושי להשיג דווקא את הקוביות בבטן שכן בדיוק באותו אזור יש לרבים נטייה לצבור את עודפי השומן שמסתירים את השרירים.

VASER HIGH DEF
שיטה חדשה העושה שימוש בהמסת שומן ומכונה VASER HIGH DEF מיועדת לחיטוב מרכז הגוף. באמצעות שיטה זו ניתן להסיר שומן עודף מעל פני שרירי הבטן ולאחר מכן בין השרירים, מה שמדגיש את המבנה שלהם - הקוביות. למעשה העיצוב והפיסול בשומן הטבעי הוא שמאפשר יצירת מראה של קוביות בבטן שנראה טבעי לחלוטין.

הניתוח מתאים לכל מטופל בעל מסת שריר בסיסית. ניתוח עיצוב קוביות בבטן אורך בין שעה לשעתיים במהלכן מבצע המנתח מספר חתכים זעירים, בגודל של כמה מילימטרים על פני עור הבטן, דרכם הוא מחדיר את הסיב האופטי שמעביר את קרן הלייזר אל פנים העור. 

פעולת הלייזר לא רק ממיסה את השומן העודף ומעצבת את המראה החדש היא גם מביאה להידוק העור מסביב לשריר, מה שמבליט את מבנה הקוביות.

התאוששות לאחר ניתוח עיצוב קוביות בבטן
עם סיום הניתוח על המטופל להישאר בהשגחה עד להתאוששות ולאחר מכן הוא משוחרר לביתו. ניתן לחזור לפעילות שגרתית כבר יום או יומיים לאחר הניתוח ולפעילות ספורטיבית ניתן לחזור רק לאחר שבועיים.

תוצאות ניתוח עיצוב קוביות בבטן
תוצאות הניתוח המלאות מתגלות רק לאחר כמה חודשים ויש להתאזר בסבלנות עד להופעתן. מרגע שהתקבלו, התוצאות נשמרות הן בזמן מנוחה והן בעת מאמץ.

בנוסף, בזמן עבודת החיטוב המנתח מחטב את כל צידי הבטן והחזה ומעניק למטופל מראה כולל ושלם של גוף בריא, חזה שרירי ויפה.

העובדה שניתוח עיצוב קוביות בבטן תופס תאוצה היא חלק ממגמה מתמשכת בה גברים מתחילים יותר ויותר להיעזר באסתטיקה הרפואית על מנת להשיג מראה נעים ומצודד. המודעות הגברית למראה החיצוני ולחשיבות שלו בעולם המערבי עולה בכל שנה. ההתחלה הייתה עם טיפולי ההסרת שיער בלייזר שגברים החלו לצרוך והמשיכה עם מגוון טיפולים בתחום האסתטיקה הרפואית כבוטוקס והמסת שומן.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לניתוח עיצוב קוביות בבטן
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.