שאיבת שומן

מידע כללי על שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח ותיק בתחום הניתוחים הפלסטיים שמבוצע זה שנים רבות. את ניתוח שאיבת שומן כבר עברו נשים וגברים רבים ולרוב הוא מוכתר כהצלחה. המידע על הניתוח הוא רב, ומתעניינים רבים מרגישים כי הם מוצפים במידע. העמוד הבא מרכז את כל המידע על ניתוח שאיבת שומן ממגוון נקודות מבט.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מידע על ניתוח שאיבת שומן

* שאיבת שומן - מידע כללי
מידע מרוכז וחשוב על ניתוח שאיבת שומן. כל מי שמתעניין בניתוח חשוב שיקבל תמונה כללית על אופי הניתוח ועל אופציות ושיטות הניתוח השונות.

* ניתוח שאיבת שומן - התאמה
גם אם אתם מעוניינים בניתוח שאיבת שומן לא בטוח שאתם מתאימים לעבור אותו. רופאים קובעים מספר הנחיות להתאמה לניתוח ויש לבדוק האם אתם עומדים בקריטריונים. באופן כללי כלל האצבע הוא שניתוח שאיבת שומן מתאים לאנשים בריאים שסובלים מעודף משקל רב ולעיתים לא פרופורציונאלי ביחס לגופם. הניתוח מתמקד באזורי גוף בעייתיים בלבד ושואב מהם את תאי השומן הנחשבים עודפים.

* שאיבת שומן - איזורים מהם ניתן לשאוב שומן
ניתוח שאיבת שומן אינו מתאים לכלל האנשים, במיוחד כיוון שהוא מותאם לאזורים מאד מסויימים בגוף. כאשר שוקלים האם לעבור שאיבת שומן יש לדעת מראש באילו איזורים בגוף מעוניינים להתמקד.  

* ניתוח שאיבת שומן - הליך
מה קורה אחרי שההרדמה מתחילה לפעול? כל המידע על הליך שאיבת שומן ועל פעולותיו של הרופא בזמן שההרדמה פועלת ואתם לא חשים בכלום.

* ניתוח שאיבת שומן - החלמה
עוד לפני הניתוח אחת המחשבות הראשונות היא על ההחלמה והתוצאות שאחריו. השאלה "איך אני אראה?" היא שאלה מהותית ויש לתת עליה את הדעת. כמו כן, כיוון שניתוחים פלסטיים ככל ניתוח כוללים הרדמה והתערבות כירורגית גם ההחלמה מהם כרוכה בתהליך לא נעים ומומלץ להתכונן אליה ולהכין את עצמך ואת מערכת התמיכה הביתית עוד לפני הכניסה לחדר הניתוח.

* ניתוח שאיבת שומן - מחירים
אלמנט משמעותי בהחלטה על מעבר ניתוח שאיבת שומן הוא מחיר הניתוח. ניתוחים פלסטיים אינם זולים, ועל אף שבשנים האחרונות המחירים יורדים, יש לקחת בחשבון כי הניתוח יהווה הוצאה משמעותית. לפני שבוחרים מנתח וקובעים תאריך לניתוח חשוב לבדוק ממה מורכב המחיר ועל מה אסור להתפשר, גם אם הדבר כולל עליה בעלויות.

* ניתוח שאיבת שומן - שאלות ותשובות
ריכוז של שאלות פופולאריות לגבי ניתוח שאיבת שומן, והתשובות עליהן.

* שאיבת שומן ללא ניתוח
קיימות מספר שיטות מתחום האסתטיקה הרפואית אשר מאפשרות הסרת שומן או הצרת היקפים מבלי לעבור שאיבת שומן. מידע רלוונטי עבור מי שאינו עומד בתנאי ניתוח שאיבת שומן או שמעוניין לבחון אופציה פולשנית פחות.

צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לשאיבת שומן
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הצרת היקפים