שאיבת שומן בדרום

רוצה להיפטר מתאי שומן עודף? ניתוח שאיבת שומן יכול להיות הפתרון שלך

גם אתם סובלים מעודפי שומן ובמשך שנים לא מצליחים להוריד אותם? אתם מרגישים שאתם חלק מאוכלוסיית ה"שמנמנים" שכאילו נולדו כך ובמשך שנים נאבקים עם המשקל העודף? ובכן, באופן לא מפתיע אתם לא לבד. היום כבר ידוע שרבים מהאוכלוסיה מתמודדים עם שומן עודף ומחפשים דרכים להסיר אותו, הן באמצעות דיאטות ופעילות ספורטיבית והן על ידי פניה לכירורגיה הפלסטית. אתם מוזמנים להתעניין בניתוח שאיבת שומן שאולי יהיה הפתרון שלכם.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן בדרום?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
כאשר מדברים על ניתוחים פלסטיים פופולארים לרוב מדברים על ניתוח שאיבת שומן. ניתוח זה הוא אחד מהניתוחים הנפוצים והמבוקשים ביותר בעולם המערבי, שכן הוא נותן מענה לקהל גדול הסובל מאותה הבעיה- עודף משקל באזורים שונים בגוף המפריע לו וממנו הוא לא מצליח להיפטר בכוחות עצמו.

שאיבת שומן
ניתוח שאיבת שומן
מעניק נקודת פתיחה טובה יותר לאלו המעוניינים לרזות ולהשיל עודפי שומן מציקים, ואינם מצליחים לעשות זאת בכוחות עצמם, או כאלו שנתקעו עם מצבורי שומן באזורים אסטרטגיים בגוף מהם הם ממענים לרדת. למעשה, הניתוח נותן "פוש" ומוטיבציה לשינוי אורח החיים של המטופל בכך שהוא משפר את מראהו של המטופל ואת פרופורציות הגוף, וכתוצאה מכך גם את תחושתו הפנימית, בהמשך לכך השמירה על המראה החדש הופכת גורם מוטיבציוני לשינוי באורח החיים. 

במסגרת שאיבת שומן שואב המנתח הפלסטי את תאי השומן העודפים מהאזור הנבחר ובעצם פעולה זו משנה את הפרופורציות של הגוף ומבטיח למטופל כי באזור ממנו נשאבו התאים לא יחזרו להיות עודפי שומן גדולים. הניתוח עצמו נחשב ניתוח פשוט והוא מבוצע מידי יום בעשרות קליניקות, באזורים שונים בגוף לפי בחירת המטופל (החל משאיבת שומן בבטן, דרך שאיבת שומן מהזרועות וכלה בשאיבת שומן מהקרסול).

ההבטחה שבאזור ממנו נשאבו תאי השומן לא יאגרו עודפי שומן חדשים נשענת על העובדה שתאי שומן שבהם נקלטים עודפי השומן מפסיקים להתרבות לאחר גיל ההתבגרות ולפיכך תא שומן שנשאב והוצא מהגוף לא יהיה לו תחליף ולא יווצר תא חלופי במקומו. עם זאת, מטופל שלא ישמור על אורח חיים בריא וימשיך לצרוך שומנים יגלה במהרה שהשומן אומנם לא נאגר באזור בו נערכה שאיבת שומן אבל באזורים אחרים בגוף הוא בהחלט מוצא את מקומו, והוא מתחיל להשמין שנית.   

לכן, ניתוח שאיבת שומן אינו יכול להחליף דיאטה או פעילות ספורטיבית, ומנתחים פלסטיים רבים מזהירים מטופלים שלהם כי במידה ולא ישנו את אורח חייהם הם יחלו להשמין באזור אחר בגוף. את הניתוח יש לעבוד לצד שמירה על אורח חיים בריא. 

ההחלמה מהניתוח כוללת לבישה של חליפת לחץ ששומרת על רקמות הגוף, מקבעת אותן ומעניקה תמיכה לגוף. מרבית המטופלים מדווחים שכיום תקופת ההחלמה בהחלט נסבלת וניתן להקל על כל הכאבים.

שאיבת שומן בדרום
בדרום הארץ נמצאות מספר קליניקות מקצועיות, ומרכזים רפואיים המנוהלים על ידי רופאים בכירים בתחום הכירורגיה הפלסטית. הקליניקות והמרכזים מציעים לתושבים ניתוח שאיבת שומן המבוצע במקצועיות, וקרוב לבית. חלק מההחלטה לעבור את הניתוח בקרבת הבית נקשרת לתקופת ההחלמה ולביקורות שיש לעבור. בשלבים אלו מרבית המטופלים עדיין חווים כאב ונסיעה ממושכת יכולה להקשות עליהם.

גם מבחינה פסיכולוגית קל יותר להתמודד עם ההחלמה ותופעות הלוואי שהיא מזמנת כאשר יודעים שהרופא המטפל נמצא קרוב והקליניקה נגישה.