שאיבת שומן בחיפה

החלטת לעבור ניתוח שאיבת שומן? מחפשת קליניקות בחיפה?

ניתוח שאיבת שומן מיועד למי שסובל מעודפי שומן קלים עד בינוניים המרוכזים באזורים מסויימים בגופו. לרוב, האוכלוסיה שפונה לניתוחי שאיבת שומן היא של אנשים בני 35-55 הנמצאים בשיא חייהם ומעוניינים להרגיש כך גם מבחינה גופנית. אנשים אלו פונים פעמים רבות לניתוח לאחר התמודדות רבת שנים עם עודפי השומן תוך נסיונות כוזבים רבים להשילם באמצעות דיאטה ופעילות ספורטיבית.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן בחיפה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח שאיבת שומן
ניתוח שאיבת שומן מיועד למי שסובל מעודפי שומן בינוניים ואינו מצליח להסיר אותם לאורך תקופה ארוכה. לרוב ההחלטה על ניתוח שאיבת שומן מגיעה לאחר ניסיונות שונים להפחית במשקל ללא הצלחה, או מבלי שהפונה מצליח לשמר את תוצאות הדיאטה שהחל.

כאשר פונים לניתוח שאיבת שומן יש לדעת כי הניתוח הוא רק נקודת הפתיחה של שינוי באורח החיים של הפונה. הניתוח אומנם מאפשר להסיר את עודפי השומן תוך זמן קצר ולקבל מראה רזה יותר וחטוב, אך מי שלא ישמור על תזונה נכונה ומבוקרת ועל פעילות ספורטיבית סדירה יחל להשמין שנית, רק שזה יעשה באזורים שונים בגופו, מהם לא נשאבו תאי השומן. אזורים אלו יקלטו לאחר הניתוח את עודפי השומן ונפח תאי השומן בהם יגדל.

לפיכך, ההכנה לניתוח שאיבת שומן כוללת הכנה לשינוי באורח החיים ולא רק לניתוח עצמו ולהחלמה ממנו. במהלך הניתוח שואב המנתח הפלסטי את תאי השומן מהמקום המועד ומוציא אותם החוצה באמצעות צינורית קטנה. לאחר מכן הוא סוגר את החתכים הקטנים וחובש את האזור באופן מהודק על מנת שהעור שנשאר יתכווץ, והצלקות יתאחו במהרה וכמה שיותר יפה והומוגני.

חשוב לדעת שתאי שומן אינם מתחדשים ומתרבים לאחר גיל ההתבגרות ולכן שאיבת תאי שומן מבטיחה כי באזורים מהם נשאבו התאים לא יתפתחו תאי שומן חדשים, משמע, לא יהיו בהם עוד עודפי שומן והם צפויים להישאר חטובים. עם זאת, אזורים אחרים בגוף ממשיכים לקלוט את השומן, כך שמטופל שעבר ניתוח שאיבת שומן ולא יקפיד על איזון תזונתי ופעילות ספורטיבית ימצא את עצמו משמין שנית באזורים אחרים.

שאיבת שומן בחיפה
ניתוח שאיבת שומן בחיפה מתאפשר בכמה קליניקות המנוהלות על ידי מנתחים פלסטיים בכירים המכירים את התחום ומבטיחים ללקוחות ניתוח שאיבת שומן מקצועי וברמה אסתטית גבוהה. עבור מנתחים רבים הקליניקה בחיפה היא קליניקה נוספת על זו שהם מנהלים במרכז ומטרתה לשרת את תושבי הצפון. כך שאם בררתם על מנתח וחשבתם שהוא עובד רק במרכז כדאי שתבדקו שנית, יכול מאד להיות שיש לו קליניקה בעיר הצפונית הגדולה - חיפה.

חשוב לבדוק מחירים ולעשות סקר שוק לפני קבלת החלטה על הקליניקה. בשנים האחרונות קיימת תחרות מחירים בכל תחום הניתוחים פלסטיים שמטיבה עם הצרכן והקליניקות השונות מציעות הטבות ומחירים אטרקטיביים.