שאיבת שומן בירושלים

שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן הוא אולי הניתוח הפלסטי המפורסם ביותר, ובין הניתוחים הפלסטיים המדוברים ביותר. שאיבת שומן הוא ניתוח אשר מיועד לסייע בהפחתה בשומן העודף במספר אברי גוף בהם, הבטן, הירכיים, הישבן, הזרועות, המותניים, הסנטר ועוד.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן בירושלים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

ניתוח שאיבת שומן
הפנייה לניתוח שאיבת שומן נעשת על ידי אנשים אשר סובלים מעודפי שומן ואינם מצליחים להסיר אותם באופן עצמאי על ידי דיאטות, פעילות ספורטיבית ושמירה על אורח חיים מאוזן. עודפי השומן, שמלווים את הפונים במשך שנים, יכולים להיות כבר לחלק מחייהם של אותם אנשים ולהטריד אותם מבלי שהם יצליחו לעשות דבר על מנת להיפטר מהם.

אולי זו הסיבה שאנשים רבים מדווחים כי לאחר שנים של תסכול לא פעם מתקבלת ההחלטה לעבור ניתוח שאיבת שומן על מנת להקל על ההתמודדות ולהעניק לעצמם נקודת פתיחה טובה יותר לשינוי באורח החיים.

רבים מהפונים לניתוח שאיבת שומן מתמודדים עם עודפי שומן שלא ניתן לטפל בהם באמצעות טיפולים עדינים יותר מתחום האסתטיקה הרפואית כטיפולי הצרת היקפים והמסת שומן. לפיכך, ניתוח שאיבת שומן, הנמצא בין הטיפולים הקלים יותר לבין ניתוחי ההרזיה (ניתוחים בריאטריים) הוא הניתוח המתאים להם ביותר.

במסגרת הניתוח מחדירים צינורית קטנה לאזור הטיפול ודרכה שואבים החוצה את תאי השומן העודפים, באופן מאוזן ותוך התיחסות לפרופורציית הגוף. השאיבה של תאי השומן מבטיחה כי באזורים מהם הוצאו לא יחזרו עודפי השומן, שכן לא יהיה להם היכן להתאחסן. תאי שומן אינם מתרבים לאחר גיל ההתבגרות וכל תא שנהרס או יוצא מהגוף הוא תא שלא יחזור יותר.

עם זאת על הפונים לניתוח שאיבת שומן לקחת בחשבון כי מי שלא ישנה את אורח חייו וידאג לשנות את הרגלי התזונה והפעילות הספורטיבית שלו ימצא את עצמו משמין שנית, רק שההשמנה תתקיים באזורים אחרים בגופו בהם לא בוצעה שאיבת שומן והם מכילים תאי שומן היכולים לצבור שומנים ולתפוח.

שאיבת שומן בירושלים
כיום, מי שמעוניין לעבור ניתוח שאיבת שומן בירושלים יכול לפנות לקליניקות ולמרכזים הרפואיים היושבים בבירה ומציעים את הטיפול.