שאיבת שומן במרכז

מידע על קליניקות לניתוח שאיבת שומן במרכז

שומן עודף הוא אחת מהבעיות המרכזיות של העולם המערבי. השמנת יתר הפכה למגפה של ממש שרבים מתמודדים איתה או מנסים להתמודד איתה, לא תמיד בהצלחה. ניתוח שאיבת שומן מסייע לאנשים שסובלים מעודף שומן קל עד בינוני ומצבם עדיין לא מצריך או מאפשר ניתוח הרזיה בריאטרי. ניתוח שאיבת שומן מבוצע במספר רב של קליניקות ועל ידי מנתחים פלסטיים רבים בעלי ניסיון רב בתחום, המבצעים את הניתוח מידי יום ביומו.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מהו ניתוח שאיבת שומן?
ניתוח שאיבת שומן
הוא ניתוח פלסטי בין המבוקשים ביותר מבין הניתוחים הפלסטיים וכן מהשכיחים ביותר. מטרת הניתוח היא לסייע לאנשים בעלי עודף שומן באזורים אסטרטגיים להיפטר מהם ולהתחיל חיים חדשים ושמירה על אורח חיים בריא יותר מתוך נקודת פתיחה טובה וקלה יותר. מדובר בניתוח פלסטי בעל ותק רב ששיטות העבודה בו עברו ועוברות שינוי ושיפור מתמיד.

בין האזורים בהם ניתן לטפל באמצעות ניתוח שאיבת שומן ניתן למנות את אזור הבטן, הירכיים, המותניים, הזרועות ועוד. ישנן שיטות שונות לביצוע הניתוח וכל מנתח פלסטי מתאים את השיטה למטופל העומד מולו ולצרכיו האישיים.

במסגרת הניתוח שואב המנתח הפלסטי את תאי השומן העודפים מהאזור המבוקש ובכך מעניק למטופל גוף מחוטב יותר. תוצאות הניתוח הן לצמיתות, שכן תאי שומן אינם מתרבים ולכן תא שומן עודף שנשאב החוצה לא יחזור עוד והאזור ישאר ללא תאי שומן שיכולים לתפוח. עם זאת, חשוב לדעת שאזורים מהם לא נשאבו תאי שומן יכולים לקלוט את השומן העודף שהאדם יצרוך, ולמעשה אם המטופל לא ישנה את אורח חייו לאחר הניתוח אזורים אחרים בגופו יחלו להשמין.

ניתוח שאיבת שומן במרכז
באזור המרכז ממוקמים קליניקות ומרכזים רפואיים מובילים בהם עובדים מנתחים פלסטיים מעולים ובעלי שם בתחום שמעניקים לקהל הרחב במרכז שירות מקצועי ואיכותי. מומלץ לפנות לקליניקות השונות ולברר על ניסיונו של המנתח, השיטות שמכיר ועל תנאי הניתוח (דוגמת מחיר, צוות חדר הניתוח, תמיכה במהלך ההחלמה ועוד). באזור המרכז, בשל הכמות הגדולה של המנתחים הפלסטיים ניתן להשוות בניהם ולבחור בזה הנראה לכם ביותר. דעו שכיוון שהאוכלוסיה במרכז הארץ גדולה ונחשבת צרכנית של ניתוחים פלסטיים למרבית המנתחים ניסיון רב בביצוע הניתוח ולא חסרים להם מטופלים.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לשאיבת שומן במרכז
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.