שאיבת שומן בצפון

חושב על ניתוח שאיבת שומן? מידע על קליניקות בצפון המציעות שאיבת שומן

העולם המערבי סובל ממגפה בקנה מידה גדול - השמת יתר. אנשים רבים היום סובלים מעודפי שומן קלים עד כבדים, כאשר רופאים ומנתחים לצד דיאטנים מנסים למצוא לכך פיתרון ואפשרויות מניעה להמשך ההשמנה. עבור מי שסובל מעודף שומן קל עד בינוני ומעוניין להילחם בו ולהתחיל לחיות אורח חיים בריא יותר מנקודת פתיחה קלה יותר מוצע ניתוח שאיבת שומן.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן בצפון?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
שאיבת שומן
אנשים רבים בעלי עודפי שומן קלים ובינוניים לא תמיד מרגישים כי הם חלק ממגפת השמנת יתר, אך הם עדיין נמצאים בעיצומה של התמודדות לא פשוטה עם השומן העודף אותו הם מתקשים להסיר. בדרך כלל מדובר על תאי שומן שמצטברים במקומות אסטרטגיים אותם קשה לחטב ולעבוד עליהם באופן ספציפי באמצעות פעילות ספורטיבית או דיאטה.

בין האזורים המועדים לעודפי שומן ניתן למנות את אזור הירכיים הפנימיות, המותניים, הזרועות והישבן.

במסגרת ניתוח שאיבת שומן שואבים החוצה תאי שומן עודפים ומסלקים אותם מהגוף. התוצאה היא חיטוב של אזור הניתוח יחד עם הבטחה כי באזור זה אין יותר תאי שומן שיכולים לתפוח. תאי שומן באדם בוגר אינם מתרבים ולכן מה שסולק לא יחזור עוד. עם זאת, מטופל שלא יקפיד על תזונה נכונה יתחיל להשמין באזורים אחרים בגופו בהם עדיין ישנם תאי שומן.

שאיבת שומן בצפון
עד השנים האחרונות מי שהיה מעוניין בניתוח פלסטי כניתוח שאיבת שומן היה עליו להגיע למרכז הארץ על מנת לבחור בין הקליניקות והמנתחים הפלסטיים ולעבור את הניתוח. בשנים האחרונות המצב השתנה ומנתחים רבים פתחו קליניקות ומרכזיים רפואיים מקצועיים גם באזור הצפון, שמטרתם להעניק לתושבים שירות מעולה וקרוב לבית. 

בפועל פתיחתן של קליניקות מקצועיות המציעות ניתוחים פלסטיים בצפון הנגישה את הטיפולים השונים לקהל גדול יותר והפכה את הניתוחים הפלסטיים למקובלים יותר ולשכיחים יותר.