שאיבת שומן בתל אביב

יש לך עודפי שומן שלא יורדים? ניתוח שאיבת שומן יכול להיות הפתרון!

אתם סובלים מעודפי שומן שמסרבים לרדת? לא חשוב כמה אתם משקיעים בדיאטה ובפעילות ספורטיבית הם פשוט לא נעלמים? אתם לא לבד והבעיה מוכרת. העולם המערבי עסוק בשנים האחרונות במציאת פתרון למגפה החדשה שמציפה אותו - מגפת ההשמנה. חלק מהניסיונות לטפל בבעיה, לצד ההסברה על תזונה מאוזנת ואורח חיים בריא הם טיפולים נילווים, אסתטיים ופלסטיים, שמסייעים להפחתה במשקל למי שסובל גם מעודפי שומן קלים ובינוניים ואינו עומד בסטנדרטים של ניתוחים בריאטריים. הניתוח הפלסטי שהפך, אולי, לפופולארי ביותר ונותן מענה לבעיה הוא ניתוח שאיבת שומן.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח שאיבת שומן
קשה להיות בעל עודף שומן. בעולם המערבי הפכה ההשמנה למגפה של ממש ואנשים רבים סובלים ממנה. נראה שהמצוקה האישית מתעצמת כאשר האדם הסובל מהבעיה חי במקום בו יש התייחסות רבה למראה החיצוני ולאידיאל היופי. בעיר דוגמת תל אביב, עיר שמלאה ביפים ויפות בעלי גוף חטוב ושיח בלתי פוסק על תזונה נכונה ובריאות אנשים בעלי שומן עודף יכולים לחוש חריגות ולהתקשות בהתמודדות עם עודפי השומן. בתחום הניתוחים הפלסטיים מוצע פיתרון בדמות ניתוח שאיבת שומן.

ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח שמסייע לאנשים המתמודדים עם שומן עודף להשיל את עודפי השומן, לחטב את הגוף ולשנות את הפרופורציות. בפועל מעניק ניתוח שאיבת שומן למטופלים, נקודת פתיחה טובה יותר ונעימה יותר לשמירה על אורח חיים בריא. 

במסגרת הניתוח שואב המנתח הפלסטי את תאי השומן העודפים החוצה מגופו של המטופל ובכך הוא מבטיח כי באזורים אלו לא יוכל המטופל להמשיך ולאגור שומן. הסיבה לכך היא שתאי שומן אינם ממשיכים להתרבות לאחר גיל ההתבגרות והמטופלים שעברו גיל זה נפטרים מהם לצמיתות באזורים שטופלו. עם זאת, מטופל שלא יתייחס לניתוח שאיבת שומן כהתחלה של דבר מה חדש ימצא את עצמו לאחר זמן מה מתחיל להשמין באזורים אחרים בגופו, אזורים מהם לא נשאבו תאי שומן והמשיכו לספוג את השומן העודף הנכנס לגוף.

חשוב לציין שהתמודדות עם תאי שומן עודף איננה התמודדות קלה. ישנם אנשים רבים המנסים כבר שנים ארוכות להיפטר מהשומן העודף באמצעות דיאטות שונות והתמדה על אורח חיים בריא ופעילות ספורטיבית. גם מי שמצליח להשיל מגופו עודפי שומן רבים יכול לחוש שנתקל במחסום ועדיין נותרים בגופו עודפי שומן קלים ובינוניים שמצטברים באזורים אסטרטגיים ואותם אפילו קשה יותר להסיר. לפיכך, הפך ניתוח שאיבת שומן לניתוח פלסטי מבוקש העונה על הצורך של אוכלוסיות רבות ומשלים את המאבק במשקל.

ניתוח שאיבת שומן בתל אביב
תל אביבים רבים מרגישים צורך חברתי ואישי לשמור על מראה גופם. הצורך הזה אומנם לא ייחודי רק למי שמתגורר בתל אביב, אבל אולי האופי של העיר הצעירה ותוססת מעצים אותו. הרצון להיראות טוב ולהציג גזרה חטובה משכו לתל אביב הן את הקליניקות המובילות בתחום הניתוחים הפלסטיים והן את המטופלים שמחפשים אחר פתרון משלים שיעניק להם את נקודת ההתחלה לגוף חטוב. 

מי שמעוניין לעבור ניתוח שאיבת שומן בתל אביב יוכל למצוא עשרות מרכזים רפואיים וקליניקות המציעים את הטיפול. מומלץ להשוות בין המקומות השונים טרם הבחירה במנתח הפלסטי שלכם. הפרמטרים המרכזיים שיש לבחון בעת חיפוש אחר קליניקה הם: הכשרתו של המנתח הפלסטי, מספר שנות הניסיון שלו, המחיר שהוא מציע לטיפול וחשוב לא פחות האווירה שהוא מעניק, תחושת הנינוחות והביטחון האישי של המטופל.

המנתחים הפלסטיים באזור המרכז בכלל ובתל אביב בפרט נחשבים למנתחים פלסטיים מהשורה הראשונה. לרוב הם בעלי ניסיון מומחיות וניסיון בביצוע מגוון ניתוחים פלסטיים ומומלץ לבחון כמה קליניקות טרם קבלת ההחלטה היכן לעבור את הניתוח. פגישות הייעוץ בקליניקות נעשות ללא תשלום וללא התחייבות ומטרתן להעניק ללקוח התרשמות מהמקום ולשכנע אותו לעבור את הטיפול הבוקש.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לשאיבת שומן בתל אביב
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי דר' רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.