שאיבת שומן ללא ניתוח

טיפול שאיבת שומן ללא ניתוח על ידי המסת שומן והצרת היקפים

בגוף יש אזורים רבים שלא משנה כמה נתעמל ונתאמץ לשמור על דיאטה, עודפי השומן לא יסכימו לעזוב אותם. עבור אזורים סוררים אלו פותח ניתוח שאיבת שומן. אך ניתוחים פלסטיים בכלל וניתוח שאיבת שומן בפרט אינם מתאימים לכל אחד מבחינה אישית או רפואית. כיום, לאחר שטכנולוגיות חדשניות פותחו ואושרו לשימוש, אפשר לעבור טיפול שאיבת שומן ללא ניתוח, דהיינו טיפול המסת שומן או הצרת היקפים, ותוך זמן קצר לחטב את מראה הגוף תוך פולשנות מינימאלית.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן ללא ניתוח?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
שאיבת שומן ללא ניתוח
במסגרת ניתוח שאיבת שומן המסורתי מוחדרת לגוף צינורית שתפקידה לפרק את תאי השומן העודפים ולאחר מכן לשאוב את הפסולת מחוץ לגוף. בטיפול שאיבת שומן ללא ניתוח במקום השימוש בצינורית, ממיסים את שכבת תאי השומן העודפת, כך שתאי השומן נהרסים ונשטפים בזרם הדם, מה שגורם לסילוקם מהגוף דרך מערכת השתן.

דוגמא לשיטת של שאיבת שומן ללא ניתוח היא המסת שומן בלייזר- בשיטה זו נעשה שימוש בקרן לייזר שמפרקת את שכבת השומן הרצויה על ידי קרן של שלושה מילימטר שפוגעת בשכבת השומן וממיסה אותה. לאחר מכן תאי השומן שהומסו על ידי הלייזר נספגים בדם ולבסוף יוצאים במערכת השתן.

תהליך זה של שאיבת שומן ללא ניתוח המכונה המסת שומן אורך עד שעה, ובסיומו נשארים המטופלים זמן מה להתאוששות עד שמשוחררים לביתם. אפשר לעבור טיפול המסת שומן (שאיבת שומן ללא ניתוח) שנית לאחר כמה חודשים. המסת שומן לוקחת לרוב מספר פגישות עד להגעה לתוצאה אופטימאלית משום שלא ניתן להמיס בפגישה אחת כמות גדולה של שומן כפי שניתן היה לשאוב בניתוח סטנדרטי של שאיבת שומן.

יתרונות שאיבת שומן ללא ניתוח
לעיתים, בעת ניתוח שאיבת שומן קלאסי נפגעות רקמות דם וצריך לחבוש את המקום לתקופה של כמה ימים עד שבועות. בשאיבת שומן ללא ניתוח, משמע המסת שומן, בשל השימוש המדוייק בלייזר שמכוון ישירות על שכבת תאי השומן וממיס אותה, לא נפגעים כלי דם ואין צורך לחבוש את המקום במשך חודשיים כמו בניתוח שאיבת שומן.

יתרון משמעותי נוסף של שאיבת שומן ללא ניתוח הוא שלאחר תהליך המסת השומן המקום בו נשאב השומן נשאר מתוח וללא עור מדולדל. בעבר, שאיבות שומן הותירו את העור במקום השאיבה רפוי ובעל מראה פחות אסתטי. כיום, באמצעות השימוש בלייזר, ניתן לערוך שאיבת שומן ולהשאיר את העור מתוח, וזאת בזכות העובדה שהלייזר מעורר ומעודד את העור לייצר קולגן שהוא חלבון שיוצר מיצוק של העור.

יתרון נוסף של שאיבת שומן ללא ניתוח הוא בכך שניתן לשאוב או להמיס שומן מאזורים בגוף מהם, בעבר, לא ניתן היה לטפל - אזורים כמו הסנטר, הבטן והחלק האחורי של הידיים.

התאמה לטיפול המסת שומן
שאיבת שומן ללא ניתוח או המסת שומן מתאימה לאנשים הסובלים מעודף משקל קל או עודף משקל בינוני. כמו כן המסת שומן נעשית רק בחלקים ספציפיים בגוף. לכן אם אתם סובלים מעודף משקל גדול יתכן ותוכלו לשלב טיפול המסת שומן יחד עם ניתוח שאיבת שומן המסורתי.