שאיבת שומן מהקרסול

שאיבת שומן

ניתוח שאיבת שומן הוא ניתוח קלאסי ומוכר. כחלק ממטריית הניתוחים בתחום שאיבת שומן קיים גם ניתוח שאיבת שומן מהקרסול.
שאיבת שומן מאזור הקרסוליים הוא ניתוח ייחודי בתחום שאיבות השומן וכפי שאפשר להניח הוא אינו פופולארי כמו שאיבת שומן מהבטן, הירכיים או הישבן.
מחפש מידע אודות שאיבת שומן מהקרסול?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

מי שמבקש לעבור ניתוח זה הן בעיקר נשים אשר חשות שלא בנוח עם עובי הקרסוליים שלהן. הנשים מעוניינות לנעול עקבים ונעליים נשיות בצורה נוחה ונאה, וללבוש שמלות, חצאיות או מכנסיים קצרים ללא תחושת בושה מעובי הרגליים והקרסוליים.

הקרסול כפי שניתן להבין אינו אזור שאפשר לעבוד עליו עם דיאטות ופעילות ספורטיבית, לעצב או לחטב אותו ולכן מי שסובלת ממראהו יכולה למצוא את עצמה פונה לניתוח שאיבת שומן די במהרה.

הליך שאיבת שומן מהקרסוליים
קרסוליים תפוחים בהם מצבורי שומן רבים אינם מייפים את הרגל או מעניקים לה חן. זה אומנם לא האיבר הראשון עליו מסתכלים באישה, אבל הוא בהחלט בעל משמעות, בעיקר כי קרסול עבה יכול למנוע מאישה לנעול נעלי עקבים דקים ומעודנים. לפיכך, ניתוח שאיבת שומן בקרסול מטרתו לשאוב את כלל מצבורי השומן העודף מהקרסול ולהעניק להן מראה מעוצב ומעודן.

במסגרת ההליך מורדמת המנותחת בהרדמה מקומית, אם ההליך מתמקד רק בקרסוליים, ובהרדמה כללית במידה ומשולבים תהליכים נוספים בניתוח. את שאיבת השומן עצמה מבצעים באמצעות צינורית דקה המוחדרת דרך חתכים קטנים לרקמת תאי השומן בקרסול, כאשר הליכים מתקדמים יותר עושים שימוש גם במכשיר לייזר הממיס את תאי השומן.

תאי שומן שנשאבו החוצה לא יוכלו לשוב לקרסול ולמעשה הפרוצדורה מבטיחה כי הקרסול ישאר יפה ודק, גם אם האישה תשמין.

סיכונים
חשוב לדעת כי באזור הרגל בכלל והקרסול בפרט ממוקמים כלי דם רבים ביותר, לדוגמא וריד הצפון (המכונה Saphenous). במהלך החדרת הצינורית פנימה על המנתח להכיר את כל מבנה הקרסול על מנת שלא יפגע באף אחד מכלי הדם. פגיעה בכלי דם יכולה להביא לדימום משמעותי והפסקה של תהליך הניתוח. בנוסף, מדובר במקום קשה לעיצוב ועל הרופא המנתח להכיר את ההליך על מנת שלא ישאיר קרסול דק מאד שמחזיק רגל עבה במיוחד.

בדיקות רפואיות לפני שאיבת שומן מהקרסול
חשוב לדעת כי קרסול נפוח יכול להיות עדות לבעיה בריאותית דוגמת עודף נוזלים, סוכרת, מתח ואפילו בעיות לב. לכן לפני הניתוח יש לפסול על הסף את כלל המחלות הנקשרות לקרסוליים תפוחים ורק אחרי ביצוע בדיקות בריאותיות וקבלת תוצאות תקינות לבצעו.