שתל סיליקון בשפתיים

מאמרים - מילוי שפתיים

כן, קראתם את הכותרת נכון, שתל סיליקון שעד היום היינו רגילים לשמוע עליו בהקשר של ניתוח הגדלת חזה יושתל לשפתיים ולמעשה יעבה וימלא אותם.
מחפש מידע אודות שתל סיליקון בשפתיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
שפתיים מלאות וללא הזרקות
אנשים רבים מעוניינים בשפתיים מלאות וחושניות,ממש כמו של אנג'לינה ג'ולי. אולם, לא כולם נולדים עם שפתיים כאלו ומרבית האנשים התהדרים בשפתיים ממוצעות ואפילו דקות.  

המענה שניתן לאנשים אלו עד כה היה הזרקה של חומרי מילוי שונים, זמניים בעיקר, לשפתיים אשר הקנו להם את הנפח המיוחל ואת העיצוב הרצוי. יחד עם זאת הטיפול כלל סריה של זריקות שלא תמיד נעמו למטופלים וכן התוצאות, גם אם נראו טוב, לא נשמרו לאורך זמן והיה צטרך לחזור שוב ושוב על הטיפול.  

רופאים שונים החלו לחשוב כיצד ניתן לפתור בעיות אלו ולהעניק למי שמעוניין בכך שפתיים מלאות לאורך זמן וללא סיבוכים וניתוחים מורכבים.  

השתלת סיליקון בשפתיים
בבריטניה עלו על פיתרון חדש ומקורי - השתלת שתל סיליקון בשפתיים של המטופלים לצורך עיבוי שפתיים. הטכניקה החדשה נחשבת לפשוטה ולא לוקחת יותר מ- 15 דקות.  

וכך, בפעם הראשונה בהיסטוריה ביצעו בבריטניה השתלת סיליקון לשפתיים של מטופל, ניתוחון שעבר בהצלחה והעניק למטופל מראה שפתיים מלא וחושני.  

כיצד עובד הטיפול?
שתלי הסיליקון החדשניים הינם שתלים קבועים המכונים PermaLip, שתלים אלו כמובן מתאימים מבחינת הגודל לשפתיים. שתלים אלו הינם שתלים חדשים שפותחו לצורך הטיפול והם מתמודדים בהצלחה עם שלל אתגרים של אזור טיפול זה. שתלי הסיליקון הללו יכולים להחליף את חומרי המילוי הקבועים שנהוג להזריק לשפתיים ומאיימים על כל הטיפולים בתחום.  

הניתוח מבוצע כאשר המטופל תחת הרדמה מקומית בלבד. המנתח חותך שני חתכים קטנים בפינות השפתיים ודרכם מחדיר את שתל הסיליקון פנימה לתוך השפה. שתלי הסיליקון אשר מיוצרים מאותם חומרים שמרכיבים את השתלים לחזה הם בעלי מגע טיבעי, גמיש ונעים והם מקנים לשפתיים לא רק מראה מלא ועשיר אלא גם נעים ביותר.  

הניתוח הפשוט מצריך מנוחה של יום כאשר כבר למחרת ניתן לחזור לעשות שימוש בשפתיים לצורך אכילה ושתייה.   

כמה זה עולה?
הטיפול החדשני אולי מפתה, אך יש לדעת שעלותו בימים אלו גבוהה ועל מנת לעבור אותו יש לשלם בין 15,500 ל- 19,500 שקלים, וזה בלי הטיסה והמלון בבריטניה. עם זאת מי שיחליט לעבור את ההליך יוכל להיות בטוח שהשתל קבוע ולכן גם השינוי קבוע ולא יהיה לו צורך בחזרה על טיפולים ועל הזרקות.  

לאחר חישוב הוצאות כללי לטווח ארוך נראה שניתוח השתלת סיליקון לשפתיים מאיים להחליף את הזרקות הקולגן והבוטוקס הפופולאריות.