תוצאות ניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה

הקטנת חזה הוא ניתוח פלסטי שלא פעם יש לו הצדקה רפואית. נערות, נשים צעירות ונשים מבוגרות יכולות לסבול באופן ממשי מהחזה הגדול שאיתו נולדו. חזה גדול יכול להכביד עליהן, לגרום לכאבי צוואר, גב ואף לעקמת. הקטנת חזה במקרים כאלו יכולה לשפר לא רק את פרופורציות גופן של הנשים אלא גם את איכות חייהן. תוצאות הקטנת חזה מציגות חזה בעל נפח קטן יותר מזה המקורי.
מחפש מידע אודות תוצאות ניתוח הקטנת חזה?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הקטנת חזה
כאשר חושבים על ניתוח הקטנת חזה יש מי שמדמיינים לעצמם מעבר חד מחזה גדול ושופע לחזה קטן ונערי. אולם אין הדבר כך, כאשר נערה או אישה מחליטה לעבור ניתוח הקטנת חזה מטרת הניתוח אינה להעלים לחלוטין את החזה הטבעי, אלא להקטין אותו ולהפחית מנפחו כך שיהיה יותר פרופורציונאלי למידות יתר הגוף, ויכביד פחות על הגב והכתפיים, כך שתתאפשר עמידה זקופה ומרחב פעילות גדול.

לרוב, נשים שעוברות ניתוח הקטנת חזה יכולות גם בסופו של הניתוח להתפאר בחזה מרשים ויפה. לפעמים החזה שלהן עדיין נחשב "גדול", וזה כאמור לאחר הקטנת הנפח של השד.   

מכאן, שביצוע ניתוחי הקטנת חזה עבור נשים, שמטרתם לשוות לאישה חזה נערי או שטוח כמעט ואינם קיימים. ניתוחים פלסטיים בעלי מטרה כזו מבוצעים בעיקר עבור גברים שמעוניינים להיפטר מהשדיים הגבריים ולעצב חזה שטוח ושרירי שנחשב גברי - מה שמכונה גניקומסטיה, ניתוח הקטנת חזה לגבר.  

תוצאות ניתוח הקטנת חזה
לאחר תקופת ההחלמה, במהלכה הגלידו צלקות הניתוח, השרירים כבר אינם תפוסים וניתן להרים את הידיים ולהזיז את הגוף בחופשיות, אפשר יהיה לחוש ולראות את התוצאות. עד אותו רגע יש נטיה ללבוש חולצות גדולות, עם כפתורים מקדימה, שמאפשרות טווח תנועה רחב לידיים ואינן מציקות ונוגעות בחזה.  

המעבר מחולצות "ההחלמה" למלתחה הקבועה היא שתדגיש את השינוי המהותי שמתקיים עקב הניתוח. החולצות הישנות שהיו מותאמות לחזה גדול במיוחד פשוט ישארו ריקות באזור החזה, בעוד חולצות וגופיות שעד כה לא ניתן היה ללבוש יעלו על הגוף בקלות וישבו יפה, וכמובן שיהיה צורך בקניית מלתחת חזיות חדשה שתתאים למידות הגוף החדשות ותתמוך בחזה באופן הטוב ביותר.  

עבור נשים שחלק ממטרות הניתוח שעברו היו רפואיות תורגש הקלה, לא פעם משמעותית, מבחינת עומס המשקל שעליהן לסחוב ובפגישה אצל הרופא ניתן יהיה לקבוע האם ניכרו תוצאות מבחינת הפחתה בכאבי גב וצוואר, האם ישנה הזדקפות של הגב והכתפיים ומה היא התחושה הגופנית הכללית.  

ישנן נשים שיחלו במפגשי פיזיותרפיה, יוגה, פילאטיס או פעילות ספורטיבית אחרת שמתמקדת ביציבה נכונה ובריאה יותר עבור הגב ובכך ישפרו ויעבדו על גופן המחודש. כמו כן חלק מהנשים מדווחות שהן לראשונה בחייהן מתחילות לעסוק בספורט, שכן עד אותו רגע החזה הגדול הפריע להן בביצוע תרגילים שונים, אפילו הפשוטים והטרוויאלים ביותר כריצה או פעילות אירובית.

אורח החיים של תוצאות הקטנת חזה
תוצאות הניתוח נשמרות לצמיתות. החזה הנשי אינו חוזר לגודלו המקורי ולא מתפתחים בו תאי שומן חדשים המגדילים את נפחו.  

לסיכום, ניתוח הקטנת חזה יכול לשפר באופן ממשי את איכות חייהן של נשים שעוברות אותו מבחינות רפואיות או מבחינות קוסמטיות. הוא מקנה להן ביטחון עצמי, דימוי חיובי ונשי של גופן ומאפשר להן לעסוק במגוון פעילויות שעד כה נבצר מהן לבצע. בנוסף, ניתוח הקטנת חזה מאפשר להן לקנות ולהתהדר במלתחה חדשה, מגוונת ומחמיאה שמדגישה את הפרופורציות הנהדרות של גופן.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לתוצאות ניתוח הקטנת חזה
DR - מרכז רפואי
DR - מרכז רפואי ד"ר רון עזריה
מיקום בארץ: תל אביב, קניון לב המפרץ, חיפה.
ד"ר ערן חדד
ד"ר ערן חדד
מיקום בארץ: הברזל 21, רמת החייל, תל אביב
ד"ר טלי פרידמן
ד"ר טלי פרידמן
מיקום בארץ: תל אביב - רמת אביב
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הגדלת חזה
ניתוח הגדלת חזה