הסרת שיער מהידיים

גם את השיער על הידיים מורידים באמצעות טיפול הסרת שיער!

שיער על הידיים יכול להיות יפה, או לפחות לא מפריע, במידה והוא לא בולט. אולם, עבור אנשים רבים שיער הידיים שלהם אינו פלומה בלונדינית נסתרת, אלא מקבץ צעקני של שיערות שחורות, שבולטות במיוחד בעונת הקיץ השיער הוא מטרד. יש מי שבוחר להסתיר אותן מתחת לחולצה ארוכה, לגלח אותן או, היום, לעבור טיפול הסרת שיער מהידיים.
טיפול הסרת שיער לעומת יתר השיטות הוא טיפול שנותן מענה לטווח זמן ארוך ומפנה את המטופל מעיסוק תמידי וחוזר הסרת השיער העודף.
מחפש מידע אודות הסרת שיער מהידיים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
שיטות טיפול הסרת שיער מהידיים
ישנן שיטות רבות להסרת שיער מהידיים- דוגמת גילוח או שעווה. אך כידוע שיטות אלו כואבות ולעיתים גורמות לכך שהשיער יגדל עבה יותר, ויותר מכך- הן מהוות פתרון לזמן קצר בלבד. לכן, על מנת להסיר את השערות לזמן ממושך יותר ואף לצמיתות, פותחו שיטות חדישות להסרת שיער בידיים שמטפלות בשורש הבעיה ולא רק בשערות.

הסרת שיער מהידיים בלייזר
השימוש בלייזר להסרת שיער מהידיים הוא נפוץ וכבר צבר מוניטין רב. הלייזר מסיר את השיער על ידי פגיעה בשורש השערה ובכך מונע צמיחה חוזרת של שיער באזור המטופל. טיפול בלייזר להסרת שיער אינו מתאים לכל סוגי העור וסוגי השיערות. באופן כללי, ככל שיש יותר ניגוד בין צבע העור לצבע השערה כך יש התאמה רבה יותר לטיפול הסרת שיער בלייזר מהידיים.

מסיבה זו אנשים עם גוון עור בהיר ושערות שחורות/כהות הם המתאימים ביותר לעבור הסרת שיער בידיים בלייזר כאשר בעלי גוון עור כהה לא יהיו תמיד מתאימים לעבור את הטיפול. עם זאת נציין כי כיום ישנם מכונים שמפעילים ציוד מתקדם שמאפשר לבעלי עור כהה לעבור הסרת שיער בידיים בלייזר, לכן מומלץ לבדוק בין המכונים את מידת התאמתכם. כמו כן, לא צריך להרים ידיים, ישנן שיטות נוספות להסרת שיער לטווח ארוך כמו הסרת שיער מהידיים על ידי קרן אור.

הסרת שיער מהידיים באינפרא אדום (קרן אור)
בהסרת שיער מהידיים על ידי אינפרא אדום, נשלחות קרני אור באורכים משתנים שפוגעות בשורש השערה. לאחר מספר טיפולים להסרת שיער בידיים באינפרא אדום מתחילים לראות תוצאות- באזור הטיפול השיער שנותר נהיה דליל, ובמקביל לא צומחות שיערות חדשות. טיפול הסרת שיער באינפרא אדום הוא די קצר- כעשרים דקות, וכמו כן הוא אינו כואב, מכיוון שקרן האור נשלחת אך ורק לכיוון זקיק השערה ולא לפני עור. לאחר כארבעה עד שישה טיפולים אפשר להתחיל לראות תוצאות הבאות לידי ביטוי בידיים חלקות ונטולות שיער. היתרון של טיפול זה הוא בכך שהוא מתאים לבעלי עור כהה שאינם מתאימים להסרת שיער מהידיים בלייזר.

הסרת שיער מהידיים לגברים
זה כבר לא סוד שגם גברים מסירים שיער ופונים להסרת שיער מהידיים. אזורי הצמיחה של השיער אצל הגברים שונים מאשר אצל הנשים. לרוב גברים יעדיפו יותר לדלל את השערות בידיים מאשר להסיר אותן לגמרי. כמו כן גברים מעדיפים להוריד שיער בחלק העליון של היד- מהכתף ומטה, כחלק מהסרת שערות מהגב.

מי שיבחר לעבור טיפול הסרת שיער מהידיים (גבר או אישה) יוכל להינות באמת ממראה עור חלק ונעים למגע. אומנם הסרת שיער מהידיים אינה קריטית מבחינה תפיסתית כאשר מעוניינים ללכת בבגדים קצרים או בגד ים, אבל גם היא, כמו כל הסרת שיער, מעניקה תחושה אסתטית נעימה. אצל בנות בעלות עור בהיר ושיער כהה, גם השיער העודף על הידיים הופך להיות בולט, בעיקר אם זה האזור היחיד שבו לא מורידים את השיער. במקרים אלו יש מי שתעדיף ללכת על הסרת השיער באמצעות שעווה, אך ההמלצה שלנו היא להשקיע עוד קצת ולעבור טיפול הסרת שיער לטווח ארוך גם בידיים.

לא תמיד העובדה שהידיים חלקות היא העובדה הבולטת ביותר בגוף הנשי, אך תופתעו לגלות כמה חיובית ההשפעה של הידיים החלקות על תפיסת הגוף כולה. גם אם השיער על הידיים הוא שיער שמראש הוא רך יותר ונעים למגע (לעומת השיער על הרגליים שנוטה להיות עבה ולא נעים למגע), הוא עדיין שיער עודף וכאשר הידיים חלקות ונטולות שיער לחלוטין הן הופכות סקסיות יותר בין רגע.

היכן ניתן להסיר שיער מהידיים?
בכל מכון בו ניתן לעבור טיפול הסרת שיער ניתן לעבור טיפול ספציפי של הסרת שיער מהידיים. כל שיש לעשות הוא להתאים את עוצמת המכשיר לידיים ולזכור שבין הטיפולים השונים לא ניתן להסיר את השיער בשעווה, אלא רק לגלח אותו.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ להסרת שיער מהידיים
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
הסרת שיער לגברים
הסרת שיער
הסרת שיער 2