אבולנס חומר מילוי קמטים

חומר מילוי קמטים

ייחודו של חומר למילוי קמטים אבולנס (Evolence) הוא שהחומר יכול לשמש ביעילות הן עבור טיפול מילוי קמטים והן עבור טיפול מילוי שפתיים. חומר המילוי האיכותי נמצא בשוק מזה שלוש שנים וקוצר הצלחה רבה.
מחפש מידע אודות אבולנס חומר מילוי קמטים?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מילוי קמטים אבולנס Evolence
ישנם בשוק חומרים רבים המשמשים לצורך מילוי קמטים והעלמת קמטים, וכן ישנם חומרים נוספים המשמשים לעיבוי שפתיים. אולם לא כל החומרים יכולים לשמש לשני הטיפולים גם יחד. וכאן בדיוק מצליח חומר המילוי אבולנס.

החומר אשר מבוסס על קולגן פותח על ידי ישראלים מהחברה "קולבר" וכפי שכתבנו הוא נמצא בשוק כבר שלוש שנים. כיום מי שרכשה אותו היא חברת מוצרי הקוסמטיקה "ג'ונסון את ג'ונסון", אשר משווקת אותו במזרקים סטריליים בגדלים שונים.

חומר במילוי אוולנס מגיע במצב צבירה ג'ל, מה שהופך אותו לאיכותי יותר, עם מראה טבעי יותר וגמישות רבה יותר, ממש כמו חומרי המילוי המובולים הנוספים רסיטלן ורדיאס.

תכונותיו של אבולנס Evolence
בתור התחלה חשוב לדעת שהחומר אושר לשימוש על ידי ה- CE, מנהל התרופות האירופאי, ועל ידי משרד הבריאות בארץ. החומר הינו חומר זמני, משמע, לאחר תקופה של למעלה משנה בגוף (לאחר הזרקתו) הוא מתפרק באופן טבעי, נספג בגוף ונעלם ללא השארת עקבות. מטופלים אשר ירצו לשמר את התוצאות יוכלו לחזור לטיפול נוסף.

מבחינה בטיחותית חומר מילוי קמטים אבולנס נחשב לבטוח ביותר והיפר-אלרגני, כך שהסיכוי לקבלת תגובה אלרגית או לרגישות כתוצאה מהמגע עם החומר נמוכה. תופעות הלוואי של הטיפול כמעט ולא קיימות למעט תופעות הנקשרות להזרקה עצמה. אבולנס מתאים לשימוש עבור נשים וגברים כאחד והוא יעיל גם לצורך מילוי קמטים וגם לצורך עיבוי שפתיים.

אזורי טיפול
את חומר המילוי אוולנס מזריקים לרוב לאזור עצמות הלחיים, לצורך מילוי והדגשה, לאזור הסנטר על מנת לעצבו ולהדגישו, לקמטים שבין האף לפה, לקמטים ולקימטוטים מעל השפה ובזוויות הפה. חשוב לציין כי בדרך כלל לאזור שמעל לשפה ומסביב לפה משתמשים בחומר המכונה 'אבולנס בריז' שהוא חומר עדין יותר.

בנוסף, אבולנס מתאים לטיפול מילוי שפתיים.

הזרקת אבולנס
הזרקה של כל חומר מילוי באשר הוא יכולה לגרום לתחושה של אי נוחות. החומר אבולנס עצמו הוא היפו-אלרגני ולכן כמעט ואין חשש מתגובות אלרגניות או רגישות כלפי החומר עצמו. מרבית תופעות הלוואי אשר מדווחות על ידי מטופלים קשורות להליך ההזרקה, משמע - נפיחות באזור הטיפול, אדמומיות, שטפי דם או סימנים כחולים, תחושת אי נוחות ודקירה בזמן ההזרקה וכדומה. כל תופעות הלוואי הללו חולפות בהמרה ובמידת הצורך תמיד אפשר להעזר במשככי כאבים.

מילוי קמטים באבולנס נמשך כרבע שעה לכל היותר ואחר כך יכול המטופל ללכת לנוח לביתו או לחזור ישירות לשגרת יומו.
כאשר מדובר בביצוע של עיבו שפתיים באמצעות אבולנס יש צורך גם בהרדמה מקומית של אזור השפתיים, כך שבטיפול זה יש לקחת בחשבון זמן התאוששות כלשהו.

טיפול מילוי קמטים או מילוי שפתיים באמצעות חומר מילוי אוולנס מסתכם לרוב בפגישה אחת, מה שאומר ששווה לסבול את אי הנוחות הקלה.

מחיר הזרקת אבולנס
חומר המילוי אבולנס אינו חומר מילוי זול ומחיר מנה (מזרק של 1 סמ"ק) נע בין 2000 שקלים לבין 2800 שקלים. מנה אחת היא גם בערך הכמות שמספיקה עבור מטופל ממוצע.

בנוסף, מחירו של האוולנס מגלם בתוכו את רמת הבטיחות והסטריליות של החומר - האבולנס מגיע ארוז בתוך אריזה הרמטית ממנה שולף הרופא את המזרק, וכל מזרק משמש כמובן מטופל אחד בלבד.

התאמה נשים וגברים כאחד 
אזורי טיפול מילוי שפתיים, עיצוב עצמות לחיים, מילוי קמטים      
משך הליך רבע שעה בממוצע
מספר טיפולים       לרוב אחד + מפגש ביקורת
החלמה מהירה
תוצאות  מחזיק מעל לשנה