הצרת היקפים במכשיר אולטרה שייפ

אולטרה שייפ - מכשיר הצרת היקפים

טיפול הצרת היקפים הפך בשנים האחרונות לטיפול פופולארי ביותר אשר מטופלים רבים מתעניינים בו לצורך הצרת היקפים באזורים שונים בגופם. הטיפול עושה את העבודה ללא מאמץ מצד המטופל וללא פעילות ניתוחית- פולשנית. המכשיר החדש להצרת היקפים "אולטרה שייפ" זכה להמלצות רבות ולתשבוחות ברחבי העולם.
מחפש מידע אודות הצרת היקפים במכשיר אולטרה שייפ?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול הצרת היקפים
טיפול הצרת היקפים הינו טיפול אסתטי מתחום האסתטיקה הרפואית שמטרתו לסייע למטופלים להצר את ההיקפים ולהפחית את תאי השומן באזורים המועדים. מדובר בטיפול שאינו פולשני ויכול לספק מענה עבור מי שסובל מעודף שומן קל עד בינוני ואינו מצליח לרדת במשקל ולחטב את הגוף לבדו. 

טיפול הצרת היקפים עושה שימוש בטכנולוגיה של המסת שומן כאשר באופן כללי כל סוגי המכשירים שולחים קרן אנרגיה מסוג מסויים כלפי תאי השומן מה שגורם להמסתם ולכניסתם למחזור הדם לצורך סילוק מהגוף. תאי שומן אינם ממשיכים להתרבות ולכן תא שנהרס לא ישוקם ותוצאות הטיפול נשארות לטווח זמן ארוך.

באופן ספציפי בשימוש במכשיר האולטרה שייפ הקרניים ששולח המכשיר חודרות אל השכבה התחתונה של העור, בא מצויים תאי השומן ומפרקות אותם. במקביל האנרגיה והחימום של האזור ממריץ את מחזור הדם ומסייע לניקוי תאי השומן ההרוסים מאזור הטיפול. השומן אשר השתחרר לזרם הדם עובר באמצעות מערכות הלימפה ומחזור הדם אל הכבד, שם הוא מתפרק לאחר 14 ימים.

מכשיר אולטרה שייפ להצרת היקפים
חברת ג'ולקס העולמית אשר עוסקת בתחום חיטוב הגוף ומציאת פתרונות להצרת היקפים בדרכים שאינן פולשניות היא זו שפתחה את מכשיר האולטרה שייפ.  הטיפול במכשיר מתבצע על ידי מערכת המכונה קונטור 1, מערכת אשר מתבססת על טכנולוגיית האולטרה- סאונד. המשמעות היא שהמכשיר פועל על בסיס גלי אנרגייה אקוסטיים גבוהים שמטרתם לפגוע בתאי השומן אשר באזור הטיפול ולהביא לפירוקם, ללא תופעות לוואי.

מכשיר האולטרה שייפ נחשב לאחד מהמכשירים הבטיחותיים ביותר. הוא אינו פוגע ברקמות העור העליונות של אזור הטיפול ומכוון כך שיגרום לפירוק תאי השומן בלבד. האולטרה שייפ זכה להצלחות רבות והמלצות ממכונים בכל רחבי העולם אשר התנסו בו.

טיפול הצרת היקפים באולטרה שייפ
את טיפול הצרת היקפים מבצע רופא אשר התמחה בטיפולים אסתטיים ומכיר את מכשיר הצרת ההיקפים היטב. עוד לפני הטיפול עצמו על הרופא המטפל להיפגש עם הלקוח ולבחון את האיזור בו מעונינים לטפל. המטרה של פגישה זו היא לראות האם הטיפול באולטרה שייפ יוכל להיות אפקטיבי עבור הלקוח. במידה והתשובה חיובית תיקבע מטרת יעד והרופא יעריך את מספר הפגישות הנדרש ואורכה של כל פגישה על ידי סימון האזור ומדידת עובי העור. 

נציין כי עבור מטופלים שה- BMI שלהם גבוה מ- 30 הטיפול לרוב אינו אפקטיבי ולא פעם ימליץ להם הרופא לשקול ניתוח שאיבת שומן. במסגרת טיפול הצרת היקפים עצמו על המטופל לשכב בזמן שהרופא מחליק את מכשיר האולטרה שייפ על איזור הטיפול. המכשיר, תוך כדי מעבר על הגוף, פולט את גלי האנרגייה האקוסטיים ומנווט את עצמו, באמצעות מערכת משוכללת, לכיוון האזורים הבעייתיים ביותר בהם עליו להתמקד.

מערכת הניווט האוטומטית של המכשיר מבטיחה כי יתבצע מעבר על כל אזור הטיפול המיועד, וכן שהתוצאה תהיה אחידה.

יתרונות
לטיפול באצמעות מכשיר האולטרה שייפ יתרונות רבים ביותר. הראשון הוא שלטיפול אין תופעות לוואי. רק במקרים חריגים ביותר ניתן יהיה לראות אדמומיות של העור. מכאן שגם אין תחושת כאב, לא במהלך הטיפול ולא לאחריו. הדיווח היחיד שהתקבל ממטופלים הוא על תחושת עיקצוץ כאשר המכשיר נע על גופם, אולם תחושה זו אינה כואבת או בלתי נעימה.

כיוון שהטיפול אינה פולשני אין צורך בהרדמה או אפילו באלחוש, המשמעות היא שהחזרה לשגרה היא מיידית ויכולה להתקיים אפילו ברגע סיום הטיפול.

היתרון האחרון הוא שהמכשיר הומלץ בתוכניתה של אופרה ווינפרי, שם דובר עליו בהתלהבות רבה והוענקו לו שבחים רבים כמכשיר מעולה להצרת היקפים.