ניתוח הצרת היקפים BPL

שיטת הצרת היקפים

ניתוח הצרת היקפים מעניק מותניים צרים, בטן שטוחה ורגליים חטובות, ממש כמו בחלום. את השיטה ניתן להתאים לצורכיו הייחודיים של כל מטופל, תוך התייעצות עם רופא מומחה בתחום.
מחפש מידע אודות ניתוח הצרת היקפים BPL?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
ניתוח הצרת היקפים 
אחת מהשיטות התקדמות להצרת היקפים היא הצרת היקפים באמצעות ניתוח - BPL.
ניתוח הצרת היקפים BPL הוא כיום אחד הניתוחים הפופולאריים והמתקדמים בתחום הצרת ההיקפים ואפילו שאיבת שומן. במסגרת הניתוח מתמקדים במצבורי השומן שבגוף ומעלמים אותם, עד לחיטוב של האזור.

ניתוח הצרת היקפים יכול להתבצע בחלקו עליון של הגוף, דוגמת באזור הזרועות (הצרת היקף הזרועות והעלמת ה"מתדלדלים"), וכן בחלקו התחתון של הגוף, באזור הבטן התחתונה, הישבן, הירכיים והרגליים.

כלל אזורים אלו נחשבים לאזורים בהם מצבורי שומן בכמות רבה יחסית, כשבמקביל אלו אזורים מהם קשה להסיר את שכבת השומן באמצעות דיאטה או פעילות ספורטיבית בלבד.

למי מתאים ניתוח הצרת היקפים?
ניתוח הצרת היקפים מתאים למי יש לו מצבורי שומן בינוניים. עבור מי שמצבורי השומן שלו קטנים, הניתוח לא יהיה אפקטיבי.

כיצד מתבצע ניתוח הצרת היקפים BPL?
הניתוח מבוצע על ידי שימוש בשאיבת שומן עדינה ומומקדת, המבוצעת לאחר הרדמה מקומית של אזור הטיפול. הטיפול אינו כולל צלקות או פולשנות. שאיבת שומן עדינה זו היא הפעולה הטובה ביותר להשגת תוצאות יפות ומהירות באזורים שבהם מצבורי השומן בינוניים.

תופעות לוואי
כמו בכל הליך או ניתוח פלסטי גם כאן עשויים להיות סיבוכים ולהופיע תופעות לוואי.
הסיבוכים, שנחשבים לנדירים ביותר, הם שטפי דם, זיהומים באזור הניתוח, תחושת נימלול ותסחיפי שומן. הופעת סיבוכים נמצאת בקשר עם נפח שאיבה השומן המתבצעת במהלך הטיפול, משמע, ככל ששואבים שומן רב יותר בעת ניתוח הצרת היקפים כך עולה הסיכוי להופעת סיבוכים.
לפיכך, על הרופא המנתח להיות מיומן בטיפול ולהחליט מתי הוא אינו מתאים למטופל ומומלץ לו לגשת לטיפול אחר שיוכל לסייע לו יותר ולסכנו פחות.