טיפולי אנטי אייג'ינג במרכז

רוצה לעבור טיפול אנטי אייג'ינג במרכז?

רוצה להעלים את פגעי הזמן? להחזיר לעור את הברק ואת המראה הבריא? ניתן לעשות זאת באמצעות טיפולי אנטי אייג'ינג! מדובר בטיפולים שנמצאים בחלק האפור שבין טיפולי קוסמטיקה לבין אסתטיקה רפואית כאשר הם מטפלים בעור פגוע ומבוגר, בנגעים על העור, בקמטוטים וקמטים. מהפכת ה-Anti Aging החלה כבר לפני עשור ומאז היא אינה מאבדת מעוצמתה. אילו טיפולי אנטי אייג'ינג קיימים? התשובות בהמשך.
מחפש מידע אודות טיפולי אנטי אייג'ינג במרכז?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפולי אנטי אייג'ינג
טיפולי אנטי אייג'ינג כוללים טיפולים רכים שניתן לבצע לבד בבית וכאלו החודרים לשכבות עמוקות יותר של העור ומצריכים פיקוח של איש מקצוע, אותם עוברים בקליניקה. 
טיפולים ביתיים:
שימוש בקרמים - השוק מוצף בקרמים ותכשירים שמטרתם למנוע את הזדקנות העור, לחדש את הרקמות ולהזין את תאי העור. תכשירים רבים יוצאים לשוק לאחר שעברו מחקרים קליניים שמאשרים את יעילותם ועל אף עובדה זו ההמלצה היא לקנות את המוצרים רק לאחר קבלת ייעוץ מקצועי ולא להשקיע כסף רב ללא קבלת הכוונה. קהל היעד של הקרמים, המסכות והסרומים הם אנשים בני כל הגילאים, החל מנערות צעירות וכלה בנשים מבוגרות. השימוש הוא בייתי ויומיומי ומלבד יד מכוונת בעת הקנייה אינו מצריך פיקוח.

פילינג - טיפול פילינג לעור הפנים יכול להעשות הן במסגרת ביתית והן במסגרת מקצועית, כתלות בריכוז החומר הפעיל שיש בתמיסה. פילינג בייתי כולל לרוב סבון פנים מעורבב עם גרגירי פילינג שמסייעים בהסרת תאי עור מתים ולכלוך מהפנים, טיפול פילינג שנעשה במסגרת של קליניקה או אצל קוסמטיקאית רפואית מכיל ריכוז חומר פעיל שמסיר את שכבת העור החיצונית של האפידרמיס וחושף את שכבות העור העמוקות יותר. הטיפול העמוק מביא לשיפור במראה העור, הגדלת יכולת ספיגת הויטמינים של התאים וייצור גדול יותר של קולגן ואלסטין.

טיפולים המתבצעים בקליניקות ואצל קוסמטיקאיות מורשות:
מיזותרפיה - במסגרת טיפול מיזותרפיה מוזרקת לעור הפנים תרכובת ייחודית המכילה חומרים מזינים שמשפרים את מראה העור ואת האלסתטיות שלו. התרכובת מוזרקת ישירות לעור, בין השכבות העור, לאזור שהוגדר על ידי המטופל והרופא כאזור בעייתי. על מנת לקבל תוצאות אופטימאליות יש לחזור על הטיפול אחת לשבועיים בחודשים הראשונים שמקבלים אותו. בהמשך, לצורך שימור יש לחזור לקליניקה אחת לשנה.

פוטורגו'ביניישן - טיפול לעור הפנים והמחשוף המיועד למי שסובל מעור פגוע, כתמי שמש וקמטים. הטיפול מושתת על הבזקי קרני אור באורכים שונים המביאים להתחדשות והחייאת העור, הבהרת כתמים, הרגעת עור מגורה, טיפול בפצעי אקנה ועוד. ההליך מבוצע בקליניקות המוכשרות לכך ונחשב בטוח ובעל יעילות רבה.

טיפולי אנטי אייג'ינג במרכז
בערי המרכז ניתן למצוא קוסמטיקאיות רבות וקליניקות המציעות טיפולי אנטי אייג'ינג. לרוב, כל קליניקה או קוסמטיקאית מתמחים בתחום אחר של טיפולים ומציעים אותו ללקוחותיהם. תוכלו לפנות באמצעות טופס הפנייה בצד שמאל שם העמוד לקליניקות ולקבוע איתן פגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות.

לפני התחלת כל טיפול יש לבדוק האם הרופא או הקוסמטיקאית בקליניקה עברו הכשרה מספקת על השימוש בחומרים ובמכשירים המשמשים לטיפול. יש לכך חשיבות רבה שכן בקליניקה עושים שימוש בחומרים בעלי ריכוז כימי גבוה שיש להשתמש בהם בשיקול דעת ולדעת היטב כיצד להתאימם למטופל על מנת שלא לפגוע בעור פניו.