My Cells

חידוש והצערת העור / מילוי קמטים / העלמת קמטים

שיטת My Cells היא שיטה הנלחמת בסימני ההזדקנות של העור בדרך טבעית, תוך שהיא מגייסת לצידה את תהליכי הריפוי הטבעיים של הגוף ובאופן זה מסייעת בחידוש תאי העור והרקמות- מה שבתורו מביא למראה עור צעיר, רענן ובריא.

מחפש מידע אודות My Cells?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.

שיטת My Cells
עור הפנים נחשף כמעט בכל יום לשמש, לזיהום, לעשן ולפיח ובשל כך נפגם. במקביל, גורמים גנטיים ופנימיים כירידה בכמות הקולגן, איבוד האלסטיות של העור, ותזונה לקויה משאירים עליו גם הם את חותמם וגורמים לו להראות מבוגר ועייף. בסופו של דבר, הן בעקבות הסיבות החיצוניות והן בשל הסיבות הפנימיות מתקבל אצל מרבית האנשים המבוגרים מראה עור מבוגר ורפוי, עם קמטים, קמטוטים וכתמי עור.

תחום האסתטיקה הרפואית יחד עם הקוסמטיקה מנסים כבר שנים להילחם במראה זה של עור הפנים, ולא מעט שיטות לחידוש העור כבר נמצאות בשוק, בניהן שיטות העושות שימוש בלייזר, הזרקת בוטוקס, מילוי קמטים ושיטות רכות יותר דוגמת פילינג. אל מגוון שיטות אלו מצטרפת עתה שיטת ה- My Cells. שיטה שכפי שכבר כתבנו, עושה שימוש בתכונות הריפוי הטבעיות של העור בכדי לחדשו. שיטת My Cells מסייעת לחידוש מראה העור והרקמות ו"מצעירה" אותו.

כיצד מתבצעת שיטת My Cells?
במסגרת השיטה נלקחת מהמטופל דגימת דם (כפי שלוקחים דגימת דם סטנדארטית) שעוברת לאחר מכן טיפול ייחודי במהלכו מופרד הדם למרכיביו ומתקבלת פלסמה עשירה בטסיות דם, תאי גזע ופקטורי גידול. פלסמה מועשרת זו מוחדרת חזרה אל עורו של המטופל והיא שמעודדת את העור הפגום ליצר קולגן ולהצמיח רקמות חדשות.

טסיות הדם מזרזות תהליכים של קרישת דם, מגרות את תאי הגזע לחדש רקמות וכן מזרזות ריפוי עצמות. יעילותה של הפלסמה המועשרת גדול ביותר שכן הטיפול שעוברת דגימת הדם משלש את כמות טסיות הדם ותאי הגזע.

למעשה, שיטת MyCells היא מעין שיטת מיזותרפיה מועשרת וטבעית (הזרקת חומרים מזינים וממצקים לשכבת העור האמצעית למען יצירת עור רענן וחיוני וטיפול בקמטים עדינים ועור מזדקן).

משך טיפול My Cells
טיפול אופטימאלי בשיטת My Cells כולל שלושה טיפולים הנערכים אחת לחודש או חודשיים ובהמשך טיפולים משמרים המתבצעים אחת לחצי שנה.

שיטת My Cells - יתרונות
לשיטה יתרונות רבים והראשון שבהם הוא השימוש שהיא עושה בתהליכי הריפוי הטבעיים של העור. השימוש בטסיות דם שנלקחו מהמטופל עצמו מונעת תופעות לוואי כדחייה או התנגדות של העור לחומר זר והופכת את השיטה לבטיחותית ביותר. סיבה זו גם מאפשרת לכל אדם עם כל סוג עור וצבע עור לעבור את הטיפול וליהנות מתוצאות מוצלחות. יתרון נוסף של השיטה הוא היותה קלה ופשוטה לביצוע והעובדה שהיא אינה גוררת אחריה תקופת החלמה. למעשה, מייד לאחר הטיפול יכול המטופל לחזור לשגרת יומו.

חשוב לציין כי טיפול My Cells מבוצע על ידי רופאים בלבד והוא מאושר על ידי משרד הבריאות, ארגון ה- FDA האמריקאי וארגון ה- CE האירופאי.

סיכונים ותופעות לוואי לשיטת MyCells
תופעות הלוואי של הטיפול בשיטת MyCells כוללות שטפי דם, זיהום, התפרצות פצעוני הרפס ואודם של העור. בנוסף יש לקחת בחשבון כי פגמים גנטיים בטסיות הדם יכולים להשפיע על הטיפול, דוגמת פעילות לא תקינה של טסיות הדם ובעיות בקרישת הדם. זה גם המקום לציין כי הטיפול אינו מתאים לאנשים הנוטלים תרופות לדילול הדם.

לרוב, מטופלים שעוברים את הטיפול באופן מבוקר ובקליניקות סטריליות בעלות הכשרה לערוך את הטיפול מביעים שביעות רצון גדולה מהתוצאות.