טיפולי אנטי אייג'ינג בתל אביב

רוצה לעבור טיפול אנטי אייג'ינג בתל אביב?

מעוניין להאט את תהליך הזדקנות העור? רוצה להיראות צעירה יותר בכמה שנים? מה שאתם צריכים הוא טיפול אנטי אייג'ינג! מדובר בשם קוד לטיפולי הצערת העור שמטרתם להעלים קמטוטים וקמטים ולהעניק חיוניות ולהזין עור פגוע או מבוגר. כמות הטיפולים המאוגדים תחת השם אנטי אייג'ינג גדולה וכוללת בתוכה את הפילינג, מיזותרפיה, פוטורגו'ביניישן, שימוש בקרמים שונים ועוד.
מחפש מידע אודות טיפולי אנטי אייג'ינג בתל אביב?
מלאו את הטופס המצורף וקליניקות נבחרות ייצרו איתכם קשר בתוך זמן קצר.
חבר בקופת חולים:
 כללית
 מכבי
 מאוחדת
 לאומית
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
טיפול אנטי אייג'ינג
פנייה לטיפולי Anti Aging נעשת במטרה לעצור את הזדקנות העור ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר ומטופח יותר. חלק מטיפולי אנטי אייג'ינג מוצעים אצל קוסמטיקאיות ואפילו ניתן לעבור אותם בבית כפילינג או מריחת קרמים שונים. טיפולים "עמוקים" יותר המתייחסים לשכבות עור עמוקות יותר ובאים לטפל בקמטים וקמטוטים נעשים במסגרת קליניקות מסודרות וכוללים שימוש בתמיסות בריכוזים גבוהים ומכשירים מקצועיים הדורשים פיקוח.

מגוון טיפולי האנטי אייג'ינג הוא רחב ביותר כך שניתן להתאימם לכל מטופל, בהתאם לאופי עור פניו ולצפיות שלו. בין טיפולי אנטי אייג'ינג ניתן למנות את הפילינג המוכר, שימוש בקרמים שונים, טיפול בפיגמנטציה, טיפול מזוטרפיה וטיפולים נוספים המתייחסים גם לעור הצוואר, המחשוף ואפילו לעור על גב כף היד. לפני כל טיפול יש להציג לרופא המטפל את האזור בו מעוניינים לטפל ולהציג את הציפיות - כך ניתן יהיה להתאים את הטיפול למטופל.

התאמה לאנטי אייג'ינג
אין גיל לטיפולי פנים ונשים רבות פונות לקוסמטיקאית כבר בגיל ההתבגרות ויוצרות מערכת יחסים אישית וקרובה עם הקוסמטיקאית שלהן. כבר אצל הקוסמטיקאית מתחילים בדרך כלל בהתאמה של קרמים מזינים לעור הפנים ומריחה שלהם בהתאם לצורך ולסוג העור. בהמשך, הפנייה לטיפולי אנטי אייג'ינג עמוקים יותר וממוקדים יותר נעשית בסביבות גיל 35 כשמתחילים לראות את סימני ההזדקנות הראשוניים על העור.

באופן כללי אין תנאי קבלה למעבר טיפול אנטי אייג'ינג וכיוון שמגוון הטיפולים כה גדול כמעט תמיד יש טיפול שמתאים לדרישות ולאופי מצב העור של המטופל. 

טיפול אנטי אייג'ינג בתל אביב
בתל אביב מרוכזות קליניקות רבות העוסקות באסתטיקה רפואית ומציעות מגון טיפולי אנטי אייג'ינג לקהל הרחב. בכל קליניקה יש היצע טיפולים שונה במקצת ופעמים רבות תמצאו שכל קליניקה מתמחה בסוג טיפול אחד. מוטב ליצור קשר עם הקליניקות ולברר מראש באילו טיפולים הן מתמחות ומה שנות הניסיון שלהן בטכניקות.
צור קשר עם המוסדות המובילים בארץ לטיפולי אנטי אייג'ינג בתל אביב
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
פרפקט שירותי רפואה אסתטית
מיקום בארץ: פתח תקווה
 מאשר/ת שיועץ ניתוחים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.